Similar lots by type
-
#173
“De vier seizoenen”, een meergelaagd alegorisch reliëf in hout gemonteerd tussen plexiglazen platen. Amerikaanse origine.
"The four seasons", a multi-layered allegorical wooden relief mounted between plexiglass plates. American origin. -
#118
Een Franse hoorn in geel koper met bijhorende beschermkoffer. Fach Premium FPH-102.
A French horn in yellow copper with its matching protective case. Fach Premium FPH-102. -
#16
Een Chinese geglazuurd keramieken plantenstaander in de vorm van een olifant.
A Chinese glazed ceramic plant stand in the shape of an elephant. -
#51
Een schedel van een Sint-Jacobs schaap.
A skull of a Jacob sheep. -
#391
Een set van 2 geel koperen kerkkandelaars. Toegevoegd 2 gegoten metalen kandelaars met religieus thema.
A set of 2 yellow copper church candlesticks. Added 2 cast metal candlesticks with a religious theme. -
#335Meccano, Marklin
Een groot vintage vliegtuig in metaal en stof, Meccano en Marklin.
A large vintage airplane in metal and fabric, Meccano and Marklin. -
#385
Een bijzettafeltje, eikenhouten onderstel met getorste poten en een koperen blad met Egyptische taferelen.
A side table, oak base with twisted legs and a copper top decorated with Egyptian scenes. -
#273St Martin
Een vintage lederen dressuurzadel gemerkt “St. Martin” met beugels.
A vintage leather dressage saddle marked "St. Martin" with stirrups. -
#281
Een Hollywood regency tafellamp met een voet in messing voorstellend een luipaard met welp neerdalend vanop een boomstronk.
A Hollywood Regency table lamp with a brass base depicting a leopard with a cub descending from a tree trunk. -
#387
Een antiek tabaksblik, Vieil-Anvers, Cachet bleu voor Verellen fréres & Co. Circa 1920.
An antique tobacco tin, Vieil-Anvers, Cachet bleu for Verellen fréres & Co. Circa 1920. -
#151Solex
Een oldtimer Solex bromfiets met benzinemotor label gemerkt “Velosolex” en Brown zadel. Model 1700, medio 1960.
A vintage Solex moped with a gasoline engine, labeled "Velosolex" and Brown saddle. Model 1700, from the mid-1960s. -
#121DLB
Een antiek Franse reiswekker met messing kast en geslepen glazen deurtjes. Emaille wijzerplaat met Romeinse cijfers en verso wijzerplaatje. Diverse markeringen, gemerkt “DLB”, eind 19e eeuw. In originele foedraal met instructiebriefje. Een scharniertje foedraal manco.
An antique French travel clock with brass case and cut glass doors. Enamel dial with Roman numerals and rear dial. Various markings, marked "DLB", late 19th century. In original case with instruction note. One hinge missing from the case. -
#38Val Saint Lambert
Vaas uit de kristalfabriek Val-Saint-Lambert, gemaakt met de galvanoplastie-techniek, kobaltblauw glas bekleed met messing en een art-nouveau decor. Het glas vertoont enkele barsten in de hals.
Vase from the Val-Saint-Lambert crystal factory, made using the galvanoplasty technique, cobalt blue glass covered with brass and an art-nouveau design. The glass shows some cracks in the neck. -
#161Solex
Een oldtimer Solex bromfiets met benzinemotor, vooraan en met label gemerkt model “3800”, medio 1965.
A vintage Solex moped with a petrol engine, front labeled as model "3800", from around 1965. -
#96
Een Franse stijl vintage nest of tables met marmeren blad en messing frame.
A French-style vintage nest of tables with marble top and brass frame. -
#17
Een paar vermoedelijk Ottomaanse stijgbeugels in staal.
A pair of presumably Ottoman steel stirrups. -
#4
Een lot van 3 antieke tegels met in het decor een religieus tafereel, een vogel en een hert.
A lot of 3 antique tiles depicting a religious scene, a bird, and a deer in the decoration. -
#388
Een tabakspot en pijphouder/kom in koper op houten voet, circa 1900.
A tobacco jar and pipe holder/bowl in copper on a wooden base, circa 1900. -
#288Ets. VAN DER HEYDEN SA.
Een apothekers weegschaal in houten vitrinekast met gewichtjes. Gemerkt Ets. VAN DER HEYDEN SA.
A pharmacist's scale in a wooden display case with weights. Marked Ets. VAN DER HEYDEN SA. -
#8Gabriels Biljarts
Een paar vintage carambole keuen, waarvan 1 gemerkt Imperator - René Gabriels. In lederen draagkoker. Lederen strip naar het slotje gescheurd.
A pair of vintage carom cues, one marked Imperator - René Gabriels. In leather carrying case. Leather strip torn towards the clasp. -
#355
“Ghau”. Een verguld Tibetaanse reisaltaartje.
"Ghau." A gilded Tibetan portable altar. -
#18
Een lot brieven, documenten en boekdelen hoofdzakelijk18e- en 19e eeuws.
A lot of letters, documents, and book parts mainly from the 18th and 19th centuries. -
#44Jean Van Noten
“Museum van Belgisch Congo”, een affiche, ca 1955 voor het Afrikamuseum in Tervuren ontworpen door Jean Van Noten. Met randschade. Toegevoegd een kleine filmaffiche van Black Emanuelle uit 1975.
"Museum of Belgian Congo", a poster, ca 1955 for the Africa Museum in Tervuren designed by Jean Van Noten. With edge damage. Added a small film poster of Black Emanuelle from 1975. -
#277
Een aarderwerken piedestal met grote kom, dewelke versierd met leeuwenkoppen. 2-delig.
An earthenware pedestal with a large bowl, decorated with lion's heads. 2 pieces.
Other lots in this auction
-
#219Adèle KoekkoekPeriod: 1838-1919
“Vrouw bij de haard”, olieverf op doek, gesigneerd.
“Woman by the hearth”. Oil on canvas. Signed. -
#183
Een niervormige kaptafel met 7 laden en 3 spiegels, gefineerd hout met inlegwerk. Op wieltjes.
A kidney-shaped dressing table with 7 drawers and 3 mirrors, veneered wood with inlay. On casters. -
#348Werner Nagel Nagel BMF
“Orion” STOFF Nagel BMF Kandelaar. Een vintage design gechromeerde kandelaar met 7 lichtpunten, ontwerp door Werner Nagel voor BMF.
"Orion" STOFF Nagel BMF Candleholder. A vintage design chrome-plated candleholder with 7 light points, designed by Werner Nagel for BMF. -
#168
Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.
A solid oak bookcase with 2 doors and 2 drawers. -
#73Wiskemann
Een 74-delig verzilverd metalen bestek gemerkt OW (Otto Wiskemann) bestaande uit 2 doosjes met hierin 12 grote messen en 12 kleine messen, los 14 soeplepels, 10 dessertlepels, 14 grote vorken en 12 dessertvorken.
A 74-piece silver-plated metal cutlery set marked OW (Otto Wiskemann), including 2 boxes with 12 large knives and 12 small knives, as well as 14 soup spoons, 10 dessert spoons, 14 large forks, and 12 dessert forks.Place a bid ›Estimate: € 100 / 150 -
#129Emile Durieux
“Zeezicht met zeilboten.” Olieverf op doek. Herdoekt. Gesigneerd.
“Seaview with sailing ships”. Oil on canvas. Relined. Signed -
#180
Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,58 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.58 ct. -
#302Jack GodderisPeriod: 1916 - 1971
“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Godderis.
"Flower still life," a painting, oil on canvas, signed Godderis. -
#326
Een houten Art Deco verrijdbaar barkastje met 2 klepdeurtjes voor-en bovenaan, en aan de zijkant 2 glazen schuifdeurtjes. Enige slijtage en enkele deukjes aanwezig.
A wooden Art Deco mobile bar cabinet with 2 folding doors in the front and on top, and 2 glass sliding doors on the side. 1 missing keyhole cover, wear, and some dents present. -
#177
Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.
A solid oak chest of drawers with 3 drawers, 19th century. -
#61Goebel - M.I. Hümmel
Een 8-delig kerststalletje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.
An 8-piece nativity scene in multicolored biscuit. Marked at the bottom.Place a bid ›Estimate: € 100 / 150 -
#39
lot 18 gravures, diverse afmetingen tussen 40x60cm, waaronder 6-tal 18e eeuwse.
lot 18 engravings, various sizes between 40x60cm, including 6 from the 18th century.Place a bid ›Estimate: € 60 / 90