#595Nannini
Twee dezelfde hoeden van katoenfluweel.
#336
Een paar sobere eikenhouten armstoelen.
#586Kashan
Ancien tapis de prière en laine. Noué main. Décor d’un mirhab porté par deux arbres. Bordure herati sur fond rouge brique et naturel.No longer availableDim. 208 x 147 cmEstimate: € 200 / 300 -
#580
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,54 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,26 ct.No longer availableDim. 7,35 gEstimate: € 700 / 800 -
#61
#308
Een vaas van groen glaspasta.
Un vase en pâte à verre verte.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 55 / 65 -
#665Zero Halliburton
Een licht beige cosmetica case van aluminium.
#161
Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#127
Een met bloemen gegraveerd zilveren vaasje. Gemerkt.
#356
#133
Een bronzen girandole met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques.
#406
Een paar draaikrukjes van koper en hout.
Paire de tabourets pivotants en cuivre et bois.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40 / 60