Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Edele dame en heer”. Twee plaquettes van brons in hoogreliëf. In ronde houten lijsten.

“Edele dame en heer”. Twee plaquettes van brons in hoogreliëf. In ronde houten lijsten.

“Couple élégant”. Deux plaquettes en bronze en relief. Dans des cadres ronds en bois.
Online only
Dim. Ø: 23 cm
SKU: 1006170147.
Category: Brons.
Auction day: 28 June 2017 19:00
Catalogue #147
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #77

    Twee verguld bronzen vide-poches, waarbij één versierd met druivenranken en de andere met een voorstelling van een vissersvrouw. Begin XXe eeuw.

    Deux vide poche en bronze doré dont un décoré de vignes et l’autre représentant la femme d’un pêcheur. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 33 & 17 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #83

    Een lot bronzen wandplaquettes, bestaande uit twee vrouwenhoofden, een kinderportret, een voorstelling van een meisje bij een boerenpaard en een voorstelling van een schilder.

    Lot de plaquettes murales représentant deux têtes de femmes, un portrait d’enfant, une fille avec un cheval de trait et un peintre.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 12 - 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #111

    “Boogschutster met fazanten”. Een groep van brons op zwart marmeren sokkeL Eén fazant opnieuw te montereren. Boog beschadigd. Jaren ‘30.

    “Archère aux faisans”. Groupe en bronze sur socle en marbre. Un faisan à remonter, arc accidenté. Années 30.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 55 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #167

    Twee deurkloppers in de vorm van leeeuwenkoppen en een zittende putto met een bloemenguirlande van verguld brons.

    Deux heurtoirs en forme de têtes de lion et un putto assis à la guirlande de fleurs en bronze doré.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #99

    Drie inktstellen, resp. van brons, messing en zamak, waarbij de laatste met een beeld van een paard. Zonder recipiënten.

    Trois encriers en bronze, laiton et régule respectivement, le dernier surmonté d’un cheval. Sans récipients.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 50
  • #74

    Drie verschillende asbakken van verguld brons.

    Trois différents cendriers en bronze doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 10 - 14 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #151

    Een paar bronzen appliques in Lodewijk XVI-stijl met glazen kapje in de vorm van een vlam. Eén bevestigingsschroef gebroken.

    Paire d’appliques en bronze de style Louis XVI et aux abat-jour en forme de flamme. Un vis à remplacer.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #76

    Een asbak en een schaaltje van brons, de eerste versierd met een zeevogel, de andere in de vorm van een jongetje met een hondje.

    Cendrier et plat en bronze, le premier décoré d’un oiseau de mer.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 8 & 11 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #43

    “Clown met meisje op de arm”. Een beeldje van donkergepatineerd brons.

    “Clown avec une fille sur le bras”. Statuette en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #81

    Vier oude bronzen kandelaars, waarbij er twee een paar vormen.

    Quatre bougeoirs anciens en bronze dont deux formant une paire.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 - 17 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #72

    Een lot van drie bronzen fazantjes en één van zamak. Drie met marmeren sokkel, waarbij één opnieuw te monteren.

    Lot de trois faisans en bronze et un en régule. Trois au socle en marbre dont un à remonter.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #80

    Een lot diertjes van brons, bestaande uit een deurklopper in de vorm van een leeuwenkop, een kandelaar in de vorm van een aapje, twee pegasi, een everzwijntje en een kaarsendover met een haan.

    Un lot d’animaux en bronze comprenant un heurtoir en forme de tête de lion, un candélabre en forme de singe, deux pégases, un sanglier et un éteignoir au coq.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #44

    Een lampvoet in de vorm van een jongetje van zamak op een voetstuk van onyx en marmer. Getekend ‘Geo Maxim’. Kapje bijgevoegd.

    Pied de lampe en forme d’un petit garçon en régule sur base en onyx et marbre. Signé “Geo Maxim”. Abat-jour rapporté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm (zonder kap)
    Estimate: € 50 / 60
  • #71

    Een lot van vier bronzen hondjes, waarbij één als onderdeel van een asbak en één als inktpot.

    Lot de quatre petits chiens en bronze dont un faisant partie d’un cendrier et un comme encrier.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #42

    “Moeder met kind” & “Roeiers”. Twee gestileerde beeldjes, waarbij het eerste van brons en het andere van een zilvergepatineerde koperlegering.

    “Mère et enfant” et “Rameurs”. Deux statuettes stylisées dont un en bronze, l’autre en cuivre à patine argent.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 & l: 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #78

    Drie verschillende bronzen asbakken met reliëfdecors, resp. met een zwaan, een vogel en een kattenkop.

    Trois cendriers en bronze à décors en relief, d’un cygne, d’un oiseau et d’une tête de chat.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 11 - 17 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #82

    Vier verschillende bronzen asbakken met reliëfdecors, resp. met een voetballer, een pijproker, een stoomlijner en de Menenpoort te Ieper.

    Quatre cendriers en bronze à décor en relief d’un joueur de foot, un fumeur de pipe, un paquebot et la porte de Menin à Ypres.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25

Other lots in this auction

  • #149

    Een lot messing, bestaande uit een lamp met glazen kap en versierd met een vrouwelijk naakt, een Japanse vaas, twee kandelaars en twee luciferhouders.

    Lot de laitons comprenant une lampe à abat-jour en verre et décoré d’un nu féminin, un vase japonais, deux candélabres et deux porte-allumettes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 40
  • #139

    Drie gebeeldhouwde houten devotiekruisen met iconen. Ethiopië. We voegen er twee perkamenten geïllustreerde tekstbladen bij.

    Trois crucifix de dévotion en bois sculpté avec des icônes. Ethiopie. Nous ajoutons deux feuilles de texte sur parchemin.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #193

    Drie kleine mechanische wandtapijten.

    Trois tapisseries mécaniques.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 150 / 200
  • #61

    Een paar zeshoekige messingen kandelaars. Tijdperk art deco.

    Paire de candélabres en laiton hexagonaux. Epoque art déco.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #194

    Groot mechanisch wandtapijt.

    Grand tapis mural mécanique.
    No longer available
    Online only
    Dim. 340 x 146 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #173
    Anne Stoop

    “Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘90.

    “Nu assis”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘90.
    No longer available
    Online only
    Dim. 74 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #175

    “Vue de la Grande place et la maison de ville à Bruxelles” & “Dernièrs adieux de Napoleon à sa famille”. Twee oude gravures. We voegen er een reproductie van een ets van Joostens met een zicht op de Oude Koornmarkt aan toe.

    “Vue de la Grande Place et la Maison de Ville à Bruxelles”et “Derniers adieux de Napoléon à sa famille”. Deux eaux fortes. Nous ajoutons une eau forte représentant le Vieux Marché au Blé.
    No longer available
    Online only
  • #190

    “Vrouwenfiguur met duiveltjes”. Aquarel en inkt op papier. Draagt een handtekening: “Nicolas Pribyzoff” en gedateerd 1921.

    “Femme aux petits diables”. Aquarelle et encre sur papier. Porte une signature: “Nicolas Pribyzoff” et la date 1921.
    No longer available
    Online only
    Dim. 42 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #143

    Twee reliëfs van gedreven rood koper met een decor van bloemen en van kruiken. We voegen er een rood koperen vaasje aan toe.

    Deux reliefs en cuivre rouge repoussé à décor de fleurs et de cruches.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #59

    Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit twee koppeltjes met kleine sierjardinières en een meisjesbuste.

    Lot de biscuits monochromes blancs dont deux couples aux petites jardinières et un buste de fille.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #6

    Een achthoekige vaas en een designjardinière van meerkleurig aardewerk.

    Vase octogonal et jardinière design en faïence polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 & 24 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #84

    “Kinderen op een waterbuffel”. Twee beeldjes van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.

    “Enfant et buffle”. Deux statuettes en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 12 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Online-Only veiling van 28 juni 2017

Deze veiling staat open voor biedingen tot 28 juni. Hierna worden loten toegewezen aan het hoogste schriftelijke bod.

28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More