Similar lots by type
-
#628Een lot oud speelgoed, bestaande uit drie ‘Drinking happy birds’, een ‘Coffin bank’ spaarpot en ‘The kissing dolls’. Allen in originele doosjes. Laatste licht beschadigd.
Lot de jouets anciens comprenant trois “drinking happy birds”, un tirelire “coffin bank” et “The kissing dolls”. Dans leurs boîtes d’origine. Ces derniers aux petits dégâts.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#659Vijf modeltanks op schaal 1/35 als bouwpakketten van verschillende merken:- VM Co. - “Bischop MK I 25PDR.- VM Co. - “Valentine” IV MK III.- Academy - Warrior MCV.- Tauro Model - Sturmpanzerwagen A7V.- Italeri - M-24 Chaffee.
Cinq modèles de blindés à construire, échelle 1/35, de différentes marques:- VM Co. - “Bischop MK I 25PDR.- VM Co. - “Valentine” IV MK III.- Academy - Warrior MCV.- Tauro Model - Sturmpanzerwagen A7V.- Italeri - M-24 Chaffee.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#720MärklinEen elektrisch schaalmodel stoomlocomotief met wagon voor spoortype HO. We voegen er een transformator en een twintigtal sporen aan toe.
Un modèle électrique d’une locomotive à vapeur avec wagon pour rails de type HO. Nous ajoutons un transformateur et des rails ( +- 20 pièces).No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#515MärklinEen lot van drie locomotieven voor spoortype HO:- Oostenrijkse elektrische locomotief. Model 3036. In originele doos.- Amerikaanse diesel locomotief. Model 3060. Twee stuks, waarvan één in originele doos.
Un lot de trois locomotives pour rails HO:Locomotive autrichienne électrique. Modèle 3036. Dans sa boîte d’origine.Locomotive américaine, diesel. Modèle 3060. deux pièces, dont une dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#710FleischmannEen lot modeltreinen en toebehoren voor spoortype HO, bestaande uit twee elektrische locomotieven van de Duitse spoorwegen, een transformator, een 30-tal sporen en een aantal catalogi en handboeken. We voegen er een locomotief van het merk Kleinbahn aan toe.
Un lot de trains modèles et accessoires pour rails de type HO comprenant deux locomotives électriques des chemins de fer allemands, un transformateur, des rails (+- 30 pièces) et des catalogues et manuels. Nous ajoutons une locomotive de la marque Kleinbahn.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#740FleischmannEen startersset spoortype ‘Piccolo’. Compleet en in originele doos.
Un kit de démarrage pour rails de type ‘Piccolo’. Complet et dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#101“Apollo & Daphne”. Een groep van bruingepatineerd brons op rood marmeren sokkel.
”Apollon & Daphné”. Un groupe en bronze sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 240 -
#764Drie borden van Straatsburgs aardewerk met verschillende decors. We voegen er twee gelijkaardige borden van Villeroy&Boch aan toe.
Trois assiettes en faïence de Strasbourg à décors différents. Nous ajoutons deux assiettes semblables par Villeroy & Boch.No longer availableDim. Ø: 24 & 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#445Een lot van vier kleine schaalmodellen van beroemde zeilschepen.
Un lot de quatre miniatures modèle de quatre voiliers célèbres.No longer availableDim. h: 17 - 33 cmEstimate: € 50 / 70 -
#79“Plattelandszicht”. Olieverf op papier”. Gemonogrameerd ‘HS’.
”Vue sur la campagne”. Huile sur papier. Porte le monogramme ‘HS’.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#556Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.
Une carpette persane en soie nouée main.No longer availableDim. 213 x 140 cmEstimate: € 120 / 200 -
#178Serie van 12 grote en 12 kleine messen met gedreven en geciseleerde zilveren rocailleheften. Duitse keuren, einde XIXde eeuw en 800 ‰. Originele stalen bladen.
Une série de 12 grands et 12 petits couteaux avec des manches ciselées en rocaille. Poinçons allemands, fin XIXe siècle et 800 ‰. Lames en acier d’origine.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#450Een art nouveau inktstel van brons en marmer.
Un encrier Art Nouveau en bronze et marbre.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#151“Het getemde vogeltje”. Een bronzen beeld met donker patina. Naar een werk van Moreau.
”Le petit oiseau apprivoisé”. Une statue en bronze. d’après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#16Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 153 x 112 cmEstimate: € 40 / 50 -
#51Drie factices, waarvan twee glazen: Yves Saint-Laurent Champagne (H. 17 cm) en Giò de Giorgio Armani (H. 28 cm) en een van plastic : Trésor de Lancôme (H. 14,5 cm). Die laatste zonder vloeistof.
Trois factices dont deux en verre: Yves Saint-Laurent Champagne (H. 17 cm) et Gio de Giorgio Armani (H. 28 cm), et une en plastique: Trésor de Lancôme (H. 14,5 cm). Ce dernier sans liquide.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 70 -
#26Een metalen grote kandelaar, gemonteerd als kamerlamp.
Un grand candélabre en métal monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 50 / 80 -
#592“Boomgaard”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Dykstra.
”Verger”. Huile sur toile. Porte la signature: Dykstra.No longer availableDim. 79 x 60 cmEstimate: € 300 / 400

