#192Salvador Dali“Bloemen”. Twee rasterdrukken. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
#309Bart d’Eyckermans“Cogels Osylei”. Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd en getiteld.
#96Een eikenhouten schilderstoel met lederen zitting, vouwbaar op 3 poten. 19e eeuws.
#267Een Vlaams aardewerken beeldje van een figuur in lang gewaad.
#651Een set van twee zuilvormige lampenvoeten in marmer en brons.
#404Hubert De Vries“Twee Clowns”. Een litho op papier, onderaan binnen de plaat gesigneerd en gemerkt EC N/S.
"Two Clowns". A lithograph on paper, signed and marked EC N/S at the bottom within the plate.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#320Een 18 karaats geelgouden zakhorloge.
#500Piaget Swiss QuartzEen 18 kt geelgouden horloge met 18 kt geelgouden polsband. Gemerkt en genummerd.
An 18 kt yellow gold watch with an 18 kt yellow gold bracelet. Marked and numbered.No longer availableDim. 89 gEstimate: € 4200 / 4500 -
#71Een set bronzen vergulde appliques met Putti met een toorts in de hand.
#632Een houten beeld naar de voorbeelden van de Obabeelden uit Benin.
#418Twee schotels van Imari porselein. XIXde eeuw.
Two dishes of Imari porcelain. 19th century.No longer availableDim. Ø 30 & 29 cmEstimate: € 60 / 80