#177Emile Picault‘Le génie de l’humanité’. Een beeld van donkergepatineerd brons. Draagt handtekening en stempel van de bronsgieterij.
'The genius of humanity'. A statue made of dark patinated bronze. Bears signature and stamp of the bronze foundry.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 500 / 600 -
#470Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en verschillende kleuren kwarts met een gezamenlijk gewicht van ± 20 ct.
#11Een gevarieerd lot losse postzegels van diverse landen. We voegen er een klein album met zegels van de Faröereilanden en drie lege albums aan toe.
A varied lot of loose stamps from various countries. We include a small album with stamps from the Faroe Islands and three empty albums.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#168Boch KeramisEen vaas, Keramis Grès, genummerd D.652 en getekend Ch. Catteau.
#114Theodorus Johannes BertelsPeriod: 1882 - 1967“Moeder en kind.” Olieverf op board. Toegeschreven via herkomst.
#51Een lampje in koper en brons met een bloemvormig glazen kapje. Ca. 1900.
A lamp in copper and bronze with a flower-shaped glass shade. Circa 1900.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#491Een paar dekselvazen van blauw-wit porselein. Chinees werk.
#471Een bronzen beeld van een Indonesische Boeddha. XIXde eeuws.
A bronze sculpted statue of an Indonesian Buddha. 19th century.No longer availableDim. 43,5 cmEstimate: € 150 / 200