Other lots in this auction
-
#75Een houten beeld van een Heilige met een zegepalm. Naar gotisch voorbeeld.
A wooden statue of a Saint with a victory palm. Gothic inspired.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#689Théo Verschaeren‘De Romboutstoren te Mechelen’, ets op papier, getekend Theo J. Verschaeren.
'The Rombout Tower in Mechelen', etching on paper, signed by Theo J. Verschaeren.No longer availableDim. 51 x 33 cmEstimate: € 20 / 30 -
#237MPMEen banjo, merk MPM, met vijf snaren.
A banjo, brand MPM, with five strings.No longer availableDim. l 98 cmEstimate: € 120 / 160 -
#340Een laat 19e eeuwse wandelstok in hout met een zilveren handvat, gemerkt 800.
A late 19th-century wooden walking stick with a silver handle, marked 800.No longer availableDim. l 88 cmEstimate: € 40 / 60 -
#153Een groot handvervaardigd kobalt blauw kristallen ei in 2 delen met 6 bijbehorende glazen.
A large handcrafted cobalt blue crystal egg in 2 parts with 6 accompanying glasses.No longer availableDim. h 49 x Ø 29.5 cmEstimate: € 1200 / 1800 -
#219Remi Lenslot van 3, “Hoc Est” Houtskooltekening op papier, onderaan in het midden gesigneerd, rechts, ingelijst in aluminium.-Bijgevoegd “Aanbidding van de herders”. Lithografie, simili Japon, genummerd 8/25 en gesigneerd onderaan rechts.-Bijgevoegd “Vlucht naar Egypte” “Landschap met hooimijten”. geaquareleerde tekening op papier, recto verso, niet gesigneerd.
Lot of 3, “Hoc Est” Charcoal drawing on paper, signed at the bottom center, right, framed in alu. -Additional “Adoration of the Shepherds” sd Lithograph, simili Japon, numbered 8/25 and signed bottom right -Additional “Flight to Egypt” “Landscape with haystacks” watercolour drawing on paper, recto verso, not signed.No longer availableDim. 40 x 51Estimate: € 150 / 250 -
#246Een verlengbare ovalen tafel in acajou op een centrale zuilvormige poot, uitschuifbaar met extra centrale poot. Verlengbaar met 2 x 42.5 cm.
An extendable oval table in mahogany with a central column-like leg, extendable with an extra central leg. Extendable by 2 x 42.5 cm.No longer availableDim. 73 x 132 x 114 cmEstimate: € 120 / 180 -
#3Val Saint-LambertEen kleine vaas op voet van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt en “M”, “P.U.”.
A small vase on foot made of cut green colored crystal. Marked at the bottom with "M", "P.U.".No longer availableDim. H. 22,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#195Een ronde tafel van gesculpteerd eikenhout met een marmeren blad. De poten hebben een decor van vissen met twee staarten en mythologisch aandoende gevleugelde katachtigen. XIXde eeuws.
A round table of carved oak with a marble top. The legs are decorated with fish with two tails and mythological winged felines. 19th century.No longer availableDim. h 80 x Ø 116 cmEstimate: € 300 / 500 -
#693Adrian SankeyEen gevarieerd lot van vier stuks kunstglas door Adrian Sankey.
A varied lot of four pieces of art glass by Adrian Sankey.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#605Poul Kjærholm E Kold ChristensenPeriod: 1929-1980“PK 51”. Een vintage design tafel met gefineerd licht eikenhouten blad en geborsteld stalen frame. Ontwerp door Poul Kjærholm voor E Kold Christensen, 1957, Denemarken.
"PK 51". A vintage design table with veneered light oak top and brushed steel frame. Designed by Poul Kjærholm for E Kold Christensen, 1957, Denmark.No longer availableDim. 68,5 x 204 x 102 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#583“Paardentemmers naar Coustou”. Een set van twee bronzen beelden van een menner met steigerend paard. Op marmeren plaat, schade aan het marmer.
"Horse tamers after Coustou." A set of two bronze statues of a horse tamer with a rearing horse. On marble base, damage to the marble.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 120 / 180

