#67Een bronzen gevleugeld jongenshoofdje op marmeren voetje, niet gesigneerd.
A bronze winged boy's head on a marble base, unsigned.No longer availableDim. h 12.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#139‘Trois figures près du mosquée’, olieverf op mahonie paneel, naar Jan Baptiste Huysmans.
'Three figures near the mosque', oil on mahogany panel, after Jan Baptiste Huysmans.No longer availableDim. 13 x 11.5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#318SèvresEen lot van 5 porseleinen borden, handgeschilderd in verschillende uitvoeringen. Telkens gemerkt achteraan.
A lot of 5 porcelain plates, hand-painted in various designs. Each marked on the back.No longer availableDim. + - Ø 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#567Een lot van 4 stukken koraal, diverse soorten en 1 grote schelp.
#35Een lotje van drie terracotta olielampjes, waaronder een Islamitisch Seljuk lampje en twee mogelijk uit Romeinse periode.
A lot of three terracotta oil lamps, including an Islamic Seljuk lamp and two possibly from the Roman period.No longer availableDim. l 14.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#386BidjarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
#178Mappin & Webb, London & SheffieldEen set van twee zilveren theepotten gemerkt Mappin & Webb Ltd., De grootste op warmhouder gemaakt in London, 1919 met een gewicht van 2050 gram, de kleinste gemaakt in Sheffield in 1934 met een gewicht van 810 gram.
A set of two silver teapots marked Mappin & Webb Ltd., The largest on a warmer made in London, 1919 weighing 2050 grams, the smaller made in Sheffield in 1934 weighing 810 grams.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 1800 / 2400 -
#9Een schouwpendule in albast en koper met twee bijbehorende kandelaars.
#635Een gefineerd achthoekige bijzettafeltje, versierd met inlegwerk.
A veneered octagonal side table, adorned with inlay work.No longer availableDim. h 55.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#166Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
#303Een art-deco schouwklok in twee soorten marmer en versierd met twee zamakken hindes.
An Art Deco mantel clock in two types of marble with two zinc deer.No longer availableDim. 23 x 55 x 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#435Eero SaarinenEen vintage replica set van 2 ‘Tulip-chairs’, naar het ontwerp van Eero Saarinen. 1 van de stoelen is ooit herspoten geweest.
A vintage replica set of 2 'Tulip chairs', designed by Eero Saarinen. One of the chairs has been repainted.No longer availableDim. 80 x 49 x 50 cmEstimate: € 150 / 250