#396KuhiEen handgeknoopt Iraans tapijt, gemerkt Kuhi. Gestileerde nomadentekening in aparte kleuren. Met certificaat.
#518Francesco Librizzi FontanaArtePeriod: 2017“Setareh 4401”. Een moderne design tafellamp uit verguld polygoon metalen frame, wit satijnglazen bol en marmeren voet. Ontwerp door Francesco Librizzi voor FontanaArte, 2017.
"Setareh 4401". A modern design table lamp made of gilded polygon metal frame, white satin glass globe, and marble base. Designed by Francesco Librizzi for FontanaArte, 2017.No longer availableDim. 45 x 48 x 45 cmEstimate: € 300 / 400 -
#308Een lot oude houten schoenvormen voor kindervoeten. XIXde en XXste eeuw. Drie paar.
A lot of old wooden shoe lasts for children's feet. 19th and 20th century. Three pairs.No longer availableDim. Ø 15 x 6,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#313Een lot van twee oude radio’s op lampen, een Hollandia en een Philips.
#439Gaston Bogaert‘Pluie d’avril’, een kleurenlitho van Gaston Bogaert, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 93/125.
#666Vaas met haas van porselein, gemerkt Requena.
#476NaïnEen Iranees handgeknoopt Naïn tapijt met floraal motief.
A Swiss M-18 military helmet, 1918. Included is a military folding shovel.No longer availableDim. l 52 cmEstimate: € 60 / 80