#172Salvador Dali“Bloemen”. Drie rasterdrukken. Gesigneerd buiten de plaat.
#392“Portret van een Dame”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat getiteld, gesigneerd en gedateerd 1978.
#103Royal DuxEen vintage porseleinen beeldje van een dansend paar, meerkleurig met vergulde elementen. Onderaan gemerkt.
A vintage porcelain figurine of a dancing couple, multicolored with gilded elements. Marked at the bottom.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 150 / 200 -
#122‘Straatzicht in de lentezon’, olieverf op doek, draagt handtekening (onleesbaar).
#324Raymond Delahaye“Begijnhofpoort”. Een ets op papier, onder gesigneerd.
"Beguinage gate". An etching on paper, unsigned.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#18Een ovale antieke stolp met hieronder een wassen Madonna, twee miniatuur Vieux-Bruxelles vaasjes en een guirlande van kunstbloemetjes.
An oval antique bell jar with a wax Madonna underneath, two miniature Vieux-Bruxelles vases, and a garland of artificial flowers.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#379MattelEen vintage lot van Mattel, bestaande uit een draagbaar kleerkastje met opschrift ‘Skipper’ en ‘Scooter’, een Skipper pop en een lot kledij voor Skipper. Toegevoegd een vintafe popje (niet Mattel).
A vintage lot from Mattel, consisting of a portable wardrobe labeled 'Skipper' and 'Scooter', a Skipper doll, and a lot of clothing for Skipper. Also included is a vintage doll (not Mattel).No longer availableDim. 28 x 19 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#56Een ronde tafel op centrale poot met leeuwenklauwen, fineer inlegwerk in het blad.
#635Een gefineerd achthoekige bijzettafeltje, versierd met inlegwerk.
A veneered octagonal side table, adorned with inlay work.No longer availableDim. h 55.5 cmEstimate: € 40 / 60