#134Jules Dubois"Twee boten op het strand, een sloep op het strand bij valavond", olieverf op paneel. Gesigneerd.
#469Jef VaesEen aquarel met als titel ‘aspecten van de zee’, gesigneerd Jef Vaes.
#15GigueEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 68 x 66 cmEstimate: € 60 / 100 -
#119Albert DandoisInterieur met porseleine beeldjes, olieverf op het paneel.
Interior with porcelain figurines, oil paint on panel.No longer availableDim. 37 x 31 cmEstimate: € 50 / 100 -
#280Een paar oorbellen van geelgoud en staal.
#14J CooperSchots landschap met de runderen, olieverf op board, gesigneerd en gedateerd 1863.
Scottish landscape with cows, oil on board, signed and dated 1863.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 40 / 80 -
#721Een set van 2 granieten Foo-dogs.
#621Een antieke vlasdorser met handgeschilderde motieven en tekst, gedateerd 1882, werd tot ca de eerste wereldoorlog gebruikt, in volledig originele en werkende staat.
#761Een lot van 4 boeken met gebundelde weekbladen waarvan 3 x Robbedoes, Albums 36, 40 en 48 en de 33ste jaargang van Zonneland.
A lot of 4 books with bundled magazines, including 3 x Robbedoes, Volumes 36, 40, and 48, and the 33rd year of Zonneland.No longer availableDim. 29 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#314Marcel VerstrepenStraatzicht bij Winter, met oude dame, olieverf op doek, gedateerd 1940.
Street view in Winter, with elderly lady, oil on canvas, dated 1940.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 50 / 100