Other lots in this auction
-
#334Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Man op een hek”. Ets op papier. Gesigneerd.
"Homme sur une clôture". Gravure sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 cm x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#44Jozef MousPeriod: 1896-1968“Lastwagen op de kade”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd.
"Camion sur le quai". Un dessin à l'encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 cm x 35,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#72“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
"Intérieur d'église". Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 48 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#73“Classicistische scène”. Een bronzen sierbord met reliëfdecor.
"Scène classique". Assiette décorative en bronze à décor en relief.No longer availableDim. Ø: 25,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#440Een 18 K witgouden ring bezet met een diamant markies van +- 0,60 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant marquis de +- 0,60 ct et de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,10 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#395“Little big redskin, ...”. Een collage. Gesigneerd.
"Little big redskin,...". Un collage. Signé.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#662Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987“Zicht op de Groenplaats”. Een kleurengravure. Gesigneerd buiten de plaat.
"Vue de la Groenplaats". Une gravure en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 60 / 100 -
#635Een piëdestal van bruingepatineerd kunststof, gedragen door een jongeman.
Un socle en plastique patiné marron, porté par un jeune homme.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
#316Een Victoriaans bijzettafeltje met twee klapbladen, twee laden aan de éne en een klapdeurtje aan de andere kant. Gedraaide poten. XIXde eeuw.
Une table d'appoint victorienne avec deux feuilles pliantes, deux tiroirs d'un côté et une porte battante de l'autre. Jambes tordues. XIXème siècle.No longer availableDim. 69,5 x 54 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#532“Minimalistisch zittend naakt.” Potlood op papier. Draagt monogram.
"Nu assis minimaliste." Crayon sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 34 x 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#26Een gesculpteerd notenhouten cabrioletfauteuil.
Un fauteuil cabriolet en noyer sculpté.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#679Val Saint LambertEen grote coupe “Parisiana” van rood en kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Une grande coupe en cristal taillé rouge et incolore. Marqué.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 200 / 240

