Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Eeen porseleinen beeld van twee Flamingo’s . Geproduceerd in ‘ West Germany’ en genummerd ‘ 2388’

Eeen porseleinen beeld van twee Flamingo’s . Geproduceerd in ‘ West Germany’ en genummerd ‘ 2388’

Une statue en porcelaine représentant deux flamants roses. Fabriqué en ‘West Germany’.
Dim. H: 34 cm
SKU: 2011180401.
Categories: Beeld, Porselein.
Auction day: 21 November 2018 19:00
Catalogue #401
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #797

    Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages. Restauratie aan de rand.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages. Restauration au bord.
    No longer available
    Dim. H 44 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #643

    Twee vazen van Japans en een vaas van Chinees porselein.

    Deux vases en porcelaine du Japon et un vase en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #603

    Een zittende mediterende Boeddha van gepolychromeerd hout.

    Un Bouddha méditant assis en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 74 x 35 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #657

    Een allegorisch beeld van zamak op een roze marmeren sokkel.

    Une statue allégorique en régule sur un socle en marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #402

    Een paar zittende Staffordshire honden.

    Deux chiens en faïence de Staffordshire assis.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #268

    “Jongen met manden”. Een gepolychromeerd plaasteren beeld.

    ”Jeune homme et paniers”. Une statue en plâtre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #667

    Een plaasteren mannentorso met tweekleurig patina.

    Un torse d’homme en plâtre à double patine.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #306

    Een siervaas van Saksisch porselein in rococostijl, versierd met een koppel met een geitje. Onderaan gemerkt. Eén hoofdje hersteld.

    Un vase de décoration en porcelaine de Saxe, style Rococo, décoration d’un couple et une chèvre.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #50

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met drie granaten.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie de trois grenats.
    No longer available
    Dim. 2,04 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #593

    Een grote fishtank van Chinees porselein met een blauw op wit decor van Fo-honden.

    Un grand aquarium en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de chiens Fô.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm Ø: 57 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #465

    Een lot kleine bordjes van meerkleurig Chinees porselein in diverse uitvoeringen. 6 stuks.

    Un lot de six assiettes en porcelaine de Chine polychrome divers.
    No longer available
    Dim. Ø: 12 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #597

    Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.

    Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #651
    Fr. Weber

    “St. Christophorus”. Een beeldhouwwerkje. Onderaan gesigneerd.

    ”St. Christophe”. Une statue sculptée. Signature en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #60

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 4,14 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #661

    Een modern metalen kunstwerk in de vorm van acht gestileerde vogels. Gemerkt ‘Austin’.

    Une oeuvre d’art en métal argenté en forme de huit oiseaux stylés. Marque: ‘Austin’.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #263
    Rudolstadt

    Een kandelaar van meerkleurig porselein in de vorm van een koppel met schaap en bloemenmand. Onderaan gemerkt.

    Un candélabre en porcelaine polychrome en forme de couple avec un mouton et un panier à fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #773
    Von Schierholz

    Een siervaas van meerkleurig en verguld porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.

    Un vase de décoration en porcelaine polychrome et doré, décoration de fleurs en haut-relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #658

    “Pierrot met gitaar”. Een bronzen beeld naar een werk van Louis Mascré.

    ”Pierrot et guitare”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Louis Mascré.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #685

    Twee dekselvazen van Imariporselein, versierd met bloemendecors en getooid met geisha’s op de deksels. Eén deksel gerestaureerd.

    Deux vases à couvercle en porcelaine Imari, décoration de fleurs et des geishas sur les couvercles. Un couvercle restauré.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #799

    Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een hofhouding in cartouches op een achtergrond van bloemen en kostbaarheden. Onderaan gemerkt. Eén vaas gebarsten.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine polychrome décorés de scènes de cour en cartouches sur un fond de fleurs et de signes auspicieux. Marque sous la base. Un vase accidenté.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #355

    “De zeeman”. Een bronzen beeld. Harpoen gebroken.

    ”Le marin”. Une statue en bronze. le harpon est cassé.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #241

    “Vissende vrouw”. Een verguld bronzen beeld. Sokkel ontbreekt.

    ”Femme qui pêche”. Une statue en bronze doré. Le socle est manquant.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #798

    “Oude vissers”. Een gesculpteerd houten beeld. Net beschadigd.

    “Vieux pêcheurs”. Sculpture en bois. Dégât au filet.
    No longer available
    Dim. h: 104 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #455
    Raynaud, Limoges

    Twee paar kopjes met ondertasjes van meerkleurig porselein, versierd met bloemendecors.

    Deux tasses et sous-tasses en porcelaine polychrome, décoration fleurie.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25

Other lots in this auction

  • #778

    Twee paar glazen vazen, versierd met een tinnen decor van bloemen en druiven.

    Deux paires de vases en verre, décor en étain de fleurs et raisins.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #721

    Een lot etnisch brons en smeedijzer, bestaande uit een Indische armband, een Afrikaans maskertje, een Afrikaanse plaquette in hoogreliëf en een montuur met versieringen.

    Un lot de bronze ethnique et fer forgé, comprenant un bracelet indien, un masque africain, une plaquette africaine en haut-relief et une monture avec décorations.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #32

    Een ovale spiegel in ijzeren kader, versierd met bloemen.

    Un miroir ovale dans un encadrement en fer, décoration fleuri.
    No longer available
    Dim. 44 x 82 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #730
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 110 x 218 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #453

    Drie trofeeën bestaande uit tanden van wrattenzwijnen. Namibië, 1986 en 1988.

    Trois trophées en dents de phacochères. Namibie, 1986 et 1988.
    No longer available
    Dim. Ø 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #59
    M Langaskens

    ‘Vioolspeelster’. Een ets op papier.

    ”La joueuse de violon”. Une eau-forte sur papier.
    No longer available
    Dim. 42 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #7
    Val St. Lambert

    Een groene lampenvoet en een blauwe en een groen asbak van kristal. Twee gemerkt.

    Un pied de lampe vert et un cendrier bleu et vert en cristal. Portent une marque.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #107
    Gyorgy Vastagh

    Leeuw op Rots. Bronzen beeld. Gesigneerd.

    ”Lion sur un rocher”. Une statue en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. L. 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #218

    Een wandklok van goudgepatineerd en gepolychromeerd smeedijzer, versierd met bloemenranken.

    Une pendule murale en fer forgé polychrome et doré, décoration de guirlandes fleuries.
    No longer available
    Dim. 65 x 130 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #406

    Een putto en een musicerende engel van gebeeldhouwd hout. De eerste met gerestaureerde arm.

    Un putto et un ange musical en bois sculpté. Le premier avec un bras restauré.
    No longer available
    Dim. h: 50 & 32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #242
    Mary Kennis
    Period: 1899 - 1965

    “Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Intérieur”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 56 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #141

    Paar kobaltblauwe vazen met geometrisch verguld motief. Periode art deco. Onderaan genummerd.

    Une paire de vases bleu cobalt, motif géométrique doré. Période Art Déco. Numérotés en dessous.
    No longer available
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More