Other lots by Van Meirvenne
-
#22Willy Van MeirvennePeriod: 1934-1987“Zeeslag” en “Jachttafereel met ruiters”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Bataille navale et Scène de chasse avec cavaliers. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#54Willy Van MeirvennePeriod: 1934-1987“Herfstlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage d'automne . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#42Willy Van MeirvennePeriod: 1934-1987“Vlaams winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage d'hiver flamand . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#69Willy Van MeirvennePeriod: 1934-1987“Franse basset”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Basset français . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 55 cmEstimate: € 80 / 100 -
#439Willy Van MeirvennePeriod: 1934-1987“Uil”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chouette . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 79 x 59 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#155Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,50 ct.No longer availableDim. 5,89 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#634“Personage”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd.
Caractère . Technique mixte sur papier. Signé illisible.No longer availableDim. 29 x 19,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#512R. Lacour“Le chemin détourné”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2000.
Le chemin détourné . Huile sur toile. Signée et datée 2000.No longer availableDim. 60 x 92 cmEstimate: € 100 / 150 -
#317GuerinEen grote sierkandelaar van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk met een wapenschild in het decor. Gemerkt. Bakfouten in het handvat.
Un grand chandelier décoratif en faïence belge émaillée multicolore avec un blason dans le décor. Marqué. Défauts de cuisson dans la poignée.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 50 / 60 -
#491Een lot van drie verschillende Chinese vazen, waarbij twee van porselein en één van Nankin-aardewerk. Allen onderaan gemerkt. De laatste met gat in de bodem.
Un lot de trois vases chinois différents, deux en porcelaine et un en faïence de Nankin. Tous marqués en bas. Le dernier avec un trou dans le fond.No longer availableDim. h: 34 - 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#51Een oude telefoon. Rood gelakt. Slijtage.
Un vieux téléphone. Peint en rouge. Usure normale.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#616Een halmeubel met kapstok, spiegel, paraplubak en lade. Jaren ‘50.
Un meuble de vestibule. Années ‘50.No longer availableDim. 177 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#315Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1 ct. Et de saphirs d'un poids combiné de + - 0,60 ct.No longer availableDim. 6,15 gEstimate: € 850 / 1000 -
#574Nadine Van Lierde“Een aap komt uit de mouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘69.
Un singe sort de la manche . Huile sur toile. Signé et daté ‘69.No longer availableDim. 100 x 97 cmEstimate: € 100 / 150 -
#302Gendebien“Zeilboten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Voiliers sur la plage . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#314Edward PellensPeriod: 1872 - 1947“Straatzicht”; “Schepen in het dok”; “De buildrager”; “De Palingbrug” & “Op Signoorken”. Drie linosnedes en drie houtsnedes. Allen gemonogrameerd binnen de plaat.
Vue de rue ; Ships in the dock ; Le débardeur ; Le Palingbrug & Op Signoorken . Trois linogravures et trois gravures sur bois. Tous monogrammées dans la planche.No longer availableDim. 20 x 12 - 22 x 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#462“Moderne compositie”. Pastelkrijt op papier. Zonder signatuur.
Composition moderne . Craie pastel sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 95 x 116 cmEstimate: € 40 / 60

