#297Roco 44214B & 44631
Twee passagierswagons van de Franse spoorwegen, waarbij een 1ste/2de klasserijtuig en één 2de klasse. Spoortype HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Estimate: € 20 / 25 -
#261Rivarossi 1271
Een stoomlocomotief met tender van de Chicago Railroads voor spoortype HO. In originele verpakking.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 80 / 120 -
#340Roco 46053
Vijf goederenwagons met klapdeksels van de Deutsche Bundesbahn voor spoortype HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 25 / 40 -
#12
8 modeltanks, een half-track troepenvoertuig, een kanon en een groot aantal soldaatjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#176Life-like Trains Proto 2000 8379
Een FB2 niet-aangedreven B-onderdeel van een diesellocomotief van Baltimore and Ohio voor spoortype HO. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Estimate: € 20 / 30 -
#331Roco 45131
Een passagierswagon 1ste klasse van de Franse spoorwegen voor spoortype H0. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 15 / 20 -
#159Kibri B-9788 HO
“Groot fabrieksgebouw”. Een modelbouwkit op schaal HO. Compleet en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Estimate: € 10 / 15 -
#403Roco US-Steam Collection 63352
Een Y6B Mallet stoomlocomotief met getrokken tender van de Union Pacific. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Estimate: € 200 / 240 -
#428Sheepscot Scale Products 1080
“50.000 gallon water tower”. Een modelbouwkit op schaal HO. Compleet en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Estimate: € 40 / 50 -
#241Piko
Enkele samengevoegde starterssets, waarbij 7 stoomlocomotieven met tenders van de Belgische spoorwegen, 23 goederenwagons (diverse modellen) en 6 transformators in 5 dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 110.00 €Estimate: € 100 / 150 -
#44Auhagen 11 389
“Administratief gebouw met schuur”. Een modelbouwkit op schaal HO. Compleet en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Estimate: € 15 / 20 -
#452Walthers 932-1958
Een Alco roterende sneeuwploeg van New York Central met getrokken tender. Spoortype HO. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 15 / 25