#113“La Rencontre”. Een uit kunstbronzen beeld met twee figuren, naar Moreau. Originele hark ontbreekt, door houten versie vervangen.
#238Een aardewerken potje in de vorm van een stier in precolombiaanse stijl.
#89Een oude spiegel in deels vergulde kader.
#267Wim FlandersPeriod: °1943Een aluminium koersfiets, Flanders Stelvio, grijs, maat 46, 24 versnellingen.
An aluminum racing bike, Flanders Stelvio, gray, size 46, 24 speeds.No longer availableDim. maat 46Estimate: € 100 / 120 -
#45Een lot van vier zilveren servetringen en een zilveren pollepel.
A lot of four silver napkin rings and a silver ladle.No longer availableDim. 325gEstimate: € 150 / 200 -
#250Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,92 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 2,76 ct.
An 18 kt white gold bracelet set with diamonds totaling approximately 1.92 ct. and sapphires totaling approximately 2.76 ct.No longer availableDim. 19,63 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#373Een paar vintage Chinees porseleinen vazen met familiaal decor en vergulde details.
A pair of vintage Chinese porcelain vases with familial decoration and gilded details.No longer availableDim. 46 x Ø 22 cmEstimate: € 60 / 90 -
#339“Heidezicht”. Een schilderij, aquarel op papier, onderaan gesigneerd.
"Heidezicht": A painting, watercolor on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
A large Japanese porcelain lidded vase with bird and multi-color polychrome decor. Marked at the bottom.No longer availableDim. 67 cmEstimate: € 80 / 120