#109Leon Engelen“Heidezicht met everzwijnen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Heath view with wild boars". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58,5 x 68 cmEstimate: € 150 / 250 -
#293Steiff, GermanyEen beer, J.P. Bear, Steiff, nr 650376, Limited edition, 1990.
A bear, J.P. Bear, Steiff, no 650376, Limited edition, 1990.No longer availableDim. l 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#279Henry KokkenPeriod: 1860 - 1941“Stilleven met gedekte tafel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd H. Kokken.
#381Een butlertray met afneembaar dienblad.
#354Willem Van DortPeriod: 1905 - 1995“Heidezicht met hoeve”, een pasteltekening op papier, gesigneerd W. V. Dort.
"Heath view with farm", a pastel drawing on paper, signed W. V. Dort.No longer availableDim. 28 x 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#106SarouckEen Iraans handgeknoopt tapijt.
An Iranian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 248 x 198 cmEstimate: € 150 / 250 -
#158Een 4-laden commode Louis Phillipe, in notelaar.
#353Een lot van 2 vintage gekleurde glaspasta schalen.
#52Een lot van 7 klassieke gelokaliseerde filmposters.
A lot of 7 classic localized movie posters.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#36Een massief houtgesculpteerd salontafeltje met glazen blad. Indonesisch tafereel met boogschutster.
A solid wood sculpted coffee table with glass top. Indonesian scene with a female archer.No longer availableDim. 43 x 51 x 51 cmEstimate: € 50 / 80 -
#104DeknudtEen vintage geslepen spiegel met houten kader en verguld geornamenteerde details. Met label gemerkt “Deknudt”.
A vintage cut mirror with a wooden frame and gilded ornamental details. Marked with label "Deknudt".No longer availableDim. 125 x 65 cmEstimate: € 120 / 180