#117Lino SabattiniEen theeset in verzilverd metaal bestaande uit een theekan, een vaas, een melk- en suikerpot en een schaal, gemerkt Christofle France, Collection Gallia door Lino Sabattini ontworpen. Ca. 1950. Toegevoegd een cassette met een vork, 2 lepels en een servetring.
A tea set in silver-plated metal consisting of a teapot, a vase, a milk jug, a sugar bowl, and a tray, marked Christofle France, Collection Gallia designed by Lino Sabattini. Circa 1950. Included is a case with a fork, 2 spoons, and a napkin ring.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 300 / 400 -
#156Een Engelse mahoniehouten D-End eettafel op wieltjes, met 2 verlengbare delen. Eind 19e eeuw.
#109Leon Engelen“Heidezicht met everzwijnen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Heath view with wild boars". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58,5 x 68 cmEstimate: € 150 / 250 -
#116KaimuriEen Kashmir handgeknoopt tapijt.
A Kashmir hand-knotted carpet.No longer availableDim. 337 x 247 cmEstimate: € 200 / 300 -
#333Een lot van 4 Disney chromo-albums door De Beukelaer, en 3 door Meurisse, zijnde; “Tijl Uilenspiegel”, “Assepoester” & “De Witte”.
A lot of 4 Disney chromo albums by De Beukelaer, and 3 by Meurisse, including; "Tijl Uilenspiegel", "Cinderella" & "De Witte".No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#399Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.
#324Een paar houten lampen in de vorm van fruitboeketten, met lampenkappen.
A pair of wooden lamps in the shape of fruit bouquets, with lampshades.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#372Een lot affiches voor de Olympische Spelen van Montreal in 1976. 10 stuks.
Lot d’affiches des Jeux Olympiques de Montréal en 1976. 10 pièces.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#119“Pad met overhangende bomen”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Onleesbaar gesigneerd.
"Path with overhanging trees,” a painting, oil on canvas in a gilded frame. Illegibly signed.No longer availableDim. 81 x 63 cmEstimate: € 150 / 250