Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 126-delig bestek van Wiskemann in inox met bijhorende cassette bestaande uit 12 grote vorken, 12 kleine vorken, 12 visvorken, 12 dessertvorken, 12 grote messen, 12 kleine messen, 12 vismessen, 12 grote lepels, 12 kleine lepels, 12 koffielepels en 6 stuks serveerbestek.
Wiskemann, Bruxelles

Een 126-delig bestek van Wiskemann in inox met bijhorende cassette bestaande uit 12 grote vorken, 12 kleine vorken, 12 visvorken, 12 dessertvorken, 12 grote messen, 12 kleine messen, 12 vismessen, 12 grote lepels, 12 kleine lepels, 12 koffielepels en 6 stuks serveerbestek.

A 126-piece stainless steel cutlery set by Wiskemann with matching case, including 12 large forks, 12 small forks, 12 fish forks, 12 dessert forks, 12 large knives, 12 small knives, 12 fish knives, 12 large spoons, 12 small spoons, 12 teaspoons, and 6 pieces of serving cutlery.
SKU: 1911240295.
Category: Inox bestel.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #295
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #175
    Gilson Superautomatique

    Een 18 kt geelgouden herenhorloge met 18 kt geelgouden polsband.

    An 18 kt yellow gold men's watch with an 18 kt yellow gold wristband.
    No longer available
    Dim. Bruto: 70,45 g
    Estimate: € 2600 / 3000
  • #318

    Een lot van 2 vintage Chinees porseleinen fish tanks, 1 grote en 1 kleinere, met figuratief en floraal decor. Binnenin met goudvissen versierd, onderaan gemerkt.

    A lot of 2 vintage Chinese porcelain fish tanks, 1 large and 1 smaller, with figurative and floral decor. Decorated inside with goldfish, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 30 x Ø 36 & 25 x Ø 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #44
    Jean Van Noten

    “Museum van Belgisch Congo”, een affiche, ca 1955 voor het Afrikamuseum in Tervuren ontworpen door Jean Van Noten. Met randschade. Toegevoegd een kleine filmaffiche van Black Emanuelle uit 1975.

    "Museum of Belgian Congo", a poster, ca 1955 for the Africa Museum in Tervuren designed by Jean Van Noten. With edge damage. Added a small film poster of Black Emanuelle from 1975.
    No longer available
    Dim. 100 x 62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #345

    Een keramieken opium rookpotje.

    A ceramic opium pipe bowl.
    No longer available
    Dim. 14 x Ø 9 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #324

    Een paar houten lampen in de vorm van fruitboeketten, met lampenkappen.

    A pair of wooden lamps in the shape of fruit bouquets, with lampshades.
    No longer available
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #49
    René Van Eyndhoven
    Period: 1934-2019

    “Bloemstillevens”. Een lot van 2 schilderijen op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd 1987, waarvan 2 ingekaderd.

    "Flower still lifes." A lot of 2 paintings on canvas, signed and dated 1987 at the bottom, both framed.
    No longer available
    Dim. 31 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #274
    Herman Van Tankeren
    Period: 1900 - 1980

    “Stalinterieur met kippen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Intérieur de la grange aux poules". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 18 x 23,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #391

    Een set van 2 geel koperen kerkkandelaars. Toegevoegd 2 gegoten metalen kandelaars met religieus thema.

    A set of 2 yellow copper church candlesticks. Added 2 cast metal candlesticks with a religious theme.
    No longer available
    Dim. h 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #314
    Kodak, Zeiss Ikon

    Een lot oude vouwcameras bestaande uit een Kodak Brownie met Anaston 100mm f/6.3 lens en een Zeiss Ikon met Novar Anastigmat 105mm 1.6.3 lens. Beide in lederen etui.

    A lot of old folding cameras consisting of a Kodak Brownie with Anaston 100mm f/6.3 lens and a Zeiss Ikon with Novar Anastigmat 105mm f/6.3 lens. Both in leather case.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #29

    “Bezoekt Kortrijk, eeuwenoud centrum der Vlas-en Leiestreek” (100 x 60 cm). Toeristische affiche. Steendruk. Ed. Léon Beyaert-Sioen, Kortrijk 1958 . Een portret in fotolitho van Walraf te Antwerpen en een ontwerp voor een altaar m.b.t. de Bloedprocessie te Brugge d.d. 1938fd

    "Visit Kortrijk, centuries-old center of the Flax and Leie region" (100 x 60 cm). Tourist poster. Lithograph. Publ. Léon Beyaert-Sioen, Kortrijk 1958. A portrait in photolitho by Walraf in Antwerp and a design for an altar related to the Blood Procession in Bruges dated 1938fd.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 90
  • #232
    Jean Oosterlynck
    Period: 1915 - 1996

    “Le restaurant”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat.

    "The restaurant", a color lithograph, signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 55 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #349

    “Meisjesportret”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.

    "Girl portrait", a painting, oil on panel in a gilded frame, unsigned.
    No longer available
    Dim. 51 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More