#372Een lot affiches voor de Olympische Spelen van Montreal in 1976. 10 stuks.
Lot d’affiches des Jeux Olympiques de Montréal en 1976. 10 pièces.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#159“Pratende personages met hond.” Olieverf op paneel. Vroeg 19de eeuws.
"Talking figures with dog." Oil on panel. Early 19th century.No longer availableDim. 22 x 18 cmEstimate: € 300 / 400 -
#134“Shoki the Demon Queller”. Een Japanse inkttekening op papier. Bovenaan opschrift.
"Shoki the Demon Queller". A Japanese ink drawing on paper. Inscription at the top.No longer availableDim. 36,5 x 27 cmEstimate: € 150 / 250 -
#264Een groot formaat spiegel in Napoleon III stijl met houten geornamenteerd kader en druivelaars in het reliëf.
A large mirror in Napoleon III style with a wooden ornate frame and grapevines in relief.No longer availableDim. 172 x 96 cmEstimate: € 150 / 200 -
#21Een schouwklokje in rijkelijk versierde zamakken kast en porseleinen wijzerplaat.
A mantel clock in a richly decorated zamak case with a porcelain dial.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#51Een schedel van een Sint-Jacobs schaap.
A skull of a Jacob sheep.No longer availableDim. 30 x 30 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#291DelheidEen zilveren schaaltje, aan de rand gemerkt 800‰, Delheid, 155g.
A silver dish, marked 800‰ on the edge, Delheid, 155g.No longer availableDim. 5 x 17,5 cm - 800‰ - 155gEstimate: € 80 / 120 -
#192Henri HoubenPeriod: Antwerpen 1858-1931“Interieur met verliefd koppel”, een schilderij, olieverf op doek , gerestaureerd, gesigneerd H. Houben.
#381Een butlertray met afneembaar dienblad.
#275Een octagonaal bijzettafeltje in albast met floraal inlegwerk in malachiet.
#258Een paar vintage Chinees porseleinen vazen met floraal decor en vergulde armen.
#228Een vintage metalen verstelbare anglepoise stijl bureaulamp.
A vintage metal adjustable anglepoise style desk lamp.No longer availableDim. 92 cmEstimate: € 120 / 180