#348Werner Nagel Nagel BMF“Orion” STOFF Nagel BMF Kandelaar. Een vintage design gechromeerde kandelaar met 7 lichtpunten, ontwerp door Werner Nagel voor BMF.
"Orion" STOFF Nagel BMF Candleholder. A vintage design chrome-plated candleholder with 7 light points, designed by Werner Nagel for BMF.No longer availableDim. 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#341Flavio PoliEen facet geslepen vaas, Murano Sommerso door Flavio Poli met groen en geel.
A faceted vase, Murano Sommerso by Flavio Poli in green and yellow.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#58Wolfers FréresEen zilveren beker met florale decoratie, draagt een naamopschrift ‘Marthe’ en onderaan gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.
A silver cup with floral decoration, engraved with the name 'Marthe' and marked at the bottom with 3 stars in a triangle (Wolfers), 800‰.No longer availableDim. h 8.5 cm 115 gramEstimate: € 80 / 120 -
#212Een zilveren rammelaar 1885 en een belletje gemerkt. G.U. Bermingham.
A silver rattle from 1885 and a bell marked G.U. Bermingham.No longer availableEstimate: € 250 / 400 -
#282Jan Michiel RuytenPeriod: 1813-1881“Tolhuis aan de Schelde”. Een tekening op papier, onderaan gesigneerd, voorstudie van het werk door Jan Ruyten, eind 19e eeuw.
"Toll house on the Scheldt." A drawing on paper, signed at the bottom, preliminary study of the work by Jan Ruyten, late 19th century.No longer availableDim. 24 x 16 cmEstimate: € 100 / 200 -
#353Een lot van 2 vintage gekleurde glaspasta schalen.
#38Val Saint LambertVaas uit de kristalfabriek Val-Saint-Lambert, gemaakt met de galvanoplastie-techniek, kobaltblauw glas bekleed met messing en een art-nouveau decor. Het glas vertoont enkele barsten in de hals.
Vase from the Val-Saint-Lambert crystal factory, made using the galvanoplasty technique, cobalt blue glass covered with brass and an art-nouveau design. The glass shows some cracks in the neck.No longer availableDim. h 17 x Ø 8.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#57Een lot bestaande uit twee metalen beeldjes van Napoleon.
A lot consisting of two metal figurines of Napoleon.No longer availableDim. h 32 & 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#350Butex SwissEen 18 kt geelgouden dameshorloge met filigraanwerk en lederen polsband. In werkende staat .
An 18 kt yellow gold ladies' watch with filigree work and leather wristband. In working condition.No longer availableDim. Bruto: 14,40 gEstimate: € 150 / 200 -
#322Een spiegel in vergulde kader.
A mirror in a gilt frame.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#166Een buikcommode met 2 laden en marmeren blad, fronten in marquetterie. In Louis XV stijl.
A commode with 2 drawers and marble top, front decorated with marquetry. In Louis XV style.No longer availableDim. 88 x 116 x 52 cmEstimate: € 250 / 350