Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 126-delig bestek van Wiskemann in inox met bijhorende cassette bestaande uit 12 grote vorken, 12 kleine vorken, 12 visvorken, 12 dessertvorken, 12 grote messen, 12 kleine messen, 12 vismessen, 12 grote lepels, 12 kleine lepels, 12 koffielepels en 6 stuks serveerbestek.
Wiskemann, Bruxelles

Een 126-delig bestek van Wiskemann in inox met bijhorende cassette bestaande uit 12 grote vorken, 12 kleine vorken, 12 visvorken, 12 dessertvorken, 12 grote messen, 12 kleine messen, 12 vismessen, 12 grote lepels, 12 kleine lepels, 12 koffielepels en 6 stuks serveerbestek.

A 126-piece stainless steel cutlery set by Wiskemann with matching case, including 12 large forks, 12 small forks, 12 fish forks, 12 dessert forks, 12 large knives, 12 small knives, 12 fish knives, 12 large spoons, 12 small spoons, 12 teaspoons, and 6 pieces of serving cutlery.
SKU: 1911240295.
Category: Inox bestel.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #295
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #267
    Wim Flanders
    Period: °1943

    Een aluminium koersfiets, Flanders Stelvio, grijs, maat 46, 24 versnellingen.

    An aluminum racing bike, Flanders Stelvio, gray, size 46, 24 speeds.
    No longer available
    Dim. maat 46
    Estimate: € 100 / 120
  • #114
    Henri de Toulouse-Lautrec
    Period: 1864-1901

    “Aristide Bruant dans son cabaret”. Een litho op papier, onderaan gesigneerd en buiten de plaat genummerd 90/275.

    "Aristide Bruant in His Cabaret". A lithograph on paper, signed at the bottom and numbered 90/275 outside of the plate.
    No longer available
    Dim. 75 x 52 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #291
    Delheid

    Een zilveren schaaltje, aan de rand gemerkt 800‰, Delheid, 155g.

    A silver dish, marked 800‰ on the edge, Delheid, 155g.
    No longer available
    Dim. 5 x 17,5 cm - 800‰ - 155g
    Estimate: € 80 / 120
  • #211

    Een massiek eikenhouten legkast met 2 deuren.

    A solid oak bookcase with 2 doors.
    No longer available
    Dim. 203 x 161 x 69 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #340

    Een 18 kt geelgouden met horoscoop leeuw.

    An 18 kt yellow gold pendant with Leo zodiac sign.
    No longer available
    Dim. 3,48 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #245

    Een 18 kt witgouden ring bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    An 18 kt white gold ring set with sapphires with a total weight of approximately 1 ct.
    No longer available
    Dim. 7,85 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #196

    Een 19e eeuwse massief houten vitrinekast met 4 deuren en 1 lade, gesculpteerd ornament bovenaan.

    A 19th-century solid wood display cabinet with 4 doors and 1 drawer, sculpted ornament on the top.
    No longer available
    Dim. 241 x 138 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #269
    Franz De Vadder

    “Klein Moldavië”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd, verso met opschrift, getitled en gedateerd 1892.

    "Little Moldavia". A painting, oil on panel, signed at the bottom, with inscription on the reverse, titled and dated 1892.
    No longer available
    Dim. 14 x 22,5 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #259

    “Stadszicht bij nacht”, een schilderij, olieverf op doek, onleesbaar gesigneerd.

    "City view at night," a painting, oil on canvas, signed illegibly.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #17

    Een paar vermoedelijk Ottomaanse stijgbeugels in staal.

    A pair of presumably Ottoman steel stirrups.
    No longer available
    Dim. 19 x 17 x 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #210

    Een halssnoer met licht groene Barok parels.

    A necklace with light green Baroque pearls.
    No longer available
    Dim. L: 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #22

    “Boslandschap”. Een schilderij, aquarel op papier. Vermoedelijk gesigneerd “Ch.Bernard”.

    "Woodland landscape". A painting, watercolor on paper. Presumably signed "Ch. Bernard".
    No longer available
    Dim. 31 x 45,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More