Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 126-delig bestek van Wiskemann in inox met bijhorende cassette bestaande uit 12 grote vorken, 12 kleine vorken, 12 visvorken, 12 dessertvorken, 12 grote messen, 12 kleine messen, 12 vismessen, 12 grote lepels, 12 kleine lepels, 12 koffielepels en 6 stuks serveerbestek.
Wiskemann, Bruxelles

Een 126-delig bestek van Wiskemann in inox met bijhorende cassette bestaande uit 12 grote vorken, 12 kleine vorken, 12 visvorken, 12 dessertvorken, 12 grote messen, 12 kleine messen, 12 vismessen, 12 grote lepels, 12 kleine lepels, 12 koffielepels en 6 stuks serveerbestek.

A 126-piece stainless steel cutlery set by Wiskemann with matching case, including 12 large forks, 12 small forks, 12 fish forks, 12 dessert forks, 12 large knives, 12 small knives, 12 fish knives, 12 large spoons, 12 small spoons, 12 teaspoons, and 6 pieces of serving cutlery.
SKU: 1911240295.
Category: Inox bestel.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #295
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #45

    Een lot van vier zilveren servetringen en een zilveren pollepel.

    A lot of four silver napkin rings and a silver ladle.
    No longer available
    Dim. 325g
    Estimate: € 150 / 200
  • #128
    Karlsbader

    Een 22-delig porseleinen theeserviesje voor 6 personen met decoraties in goudverf, gemerkt Karlsbader.

    A 22-piece porcelain tea set for 6 people with decorations in gold paint, marked Karlsbader.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #291
    Delheid

    Een zilveren schaaltje, aan de rand gemerkt 800‰, Delheid, 155g.

    A silver dish, marked 800‰ on the edge, Delheid, 155g.
    No longer available
    Dim. 5 x 17,5 cm - 800‰ - 155g
    Estimate: € 80 / 120
  • #76

    Een set van twee 19e eeuwse sokkelkastjes met marmeren blad, één deurhandvatje ontbreekt.

    A set of two 19th-century pedestal cabinets with marble tops, one door handle missing.
    No longer available
    Dim. h 85 x Ø 38 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #38
    Val Saint Lambert

    Vaas uit de kristalfabriek Val-Saint-Lambert, gemaakt met de galvanoplastie-techniek, kobaltblauw glas bekleed met messing en een art-nouveau decor. Het glas vertoont enkele barsten in de hals.

    Vase from the Val-Saint-Lambert crystal factory, made using the galvanoplasty technique, cobalt blue glass covered with brass and an art-nouveau design. The glass shows some cracks in the neck.
    No longer available
    Dim. h 17 x Ø 8.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #355

    “Ghau”. Een verguld Tibetaanse reisaltaartje.

    "Ghau." A gilded Tibetan portable altar.
    No longer available
    Dim. 3 x 9,5 x 7 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #47

    “Levensboom”, een abstract kunstwerk in gesmeed staal, medio jaren 60. Niet gesigneerd.

    "Tree of Life": an abstract artwork in forged steel, from the mid-1960s. Not signed.
    No longer available
    Dim. 38 x 28 x 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #224
    Jean Carzou
    Period: 1907 - 2000

    “La Fontaine Médieval”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 22/50.

    "The Medieval Fountain," a color lithograph, signed outside the plate and numbered 22/50.
    No longer available
    Dim. 41 x 56 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #225

    Een zilveren broche bezet met camee met Bachus figuur op onyx, email en fantasiestenen. (1 klein bloemetje ontbreekt).

    A silver brooch set with a cameo featuring a figure of Bacchus on onyx, enamel, and fantasy stones. (1 small flower missing).
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #185

    Een zilveren relikwiehouder bezet met email en diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    A silver reliquary set with enamel and diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #273
    St Martin

    Een vintage lederen dressuurzadel gemerkt “St. Martin” met beugels.

    A vintage leather dressage saddle marked "St. Martin" with stirrups.
    No longer available
    Dim. 70 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #170

    Een lange parelhalssnoer met 18 karaats geelgouden slot.

    A long pearl necklace with an 18 karat yellow gold clasp.
    No longer available
    Dim. L: 44 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More