#299“Biologische Tafeln”. Een lot van 4 vintage schoolkaarten met thema fauna & flora; spin, vogels, wortels
"Biological Charts". A lot of 4 vintage school charts featuring fauna & flora themes; spiders, birds, roots.No longer availableDim. 122 x 84 cmEstimate: € 120 / 180 -
#54“Straatzicht met spelende kinderen”, een zwaar gerestaureerd 19e eeuws schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader.
#256Een set van 2 ladenkastjes in fineer, één met glazen blad.
#112Reinhard MichelPeriod: 1910*“Bloemstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Flower still life". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableDim. 78 x 63 cmEstimate: € 150 / 250 -
#208Een massief houten barkast met Gotisch snijwerk en smeedijzeren beslag.
#101“Lois de Solon”. Een brons gegoten beeld op marmeren voet, zonder bevestiging.
"Lois de Solon". A bronze cast statue on a marble base, without attachment.No longer availableDim. 33 x 38 cmEstimate: € 150 / 250 -
#277Een aarderwerken piedestal met grote kom, dewelke versierd met leeuwenkoppen. 2-delig.
#324Een paar houten lampen in de vorm van fruitboeketten, met lampenkappen.
A pair of wooden lamps in the shape of fruit bouquets, with lampshades.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#12“Bloemstilleven”. Een aquarel op papier, onderaan gesigneerd.
"Flower still life". A watercolor on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#247DynamobelEen bureaustoel met wieltjes model ZAS321.
An office chair with wheels model ZAS321.No longer availableEstimate: € 160 / 180