Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 131 delig porseleinen Limoges servies, gemerkt; Lafarge. Bestaande uit 21 grote borden, 13 diepe borden, 9 kleine borden, 10 dessertbordjes, 24 mokkatassen + 28 schoteltjes, 10 koffiekopjes + 12 schoteltjes, 2 suikerpotten en 2 melkkannetjes. Toegevoegd; 2 diepe borden en 2 dessertbordjes met schade.
Een 131 delig porseleinen Limoges servies, gemerkt; Lafarge. Bestaande uit 21 grote borden, 13 diepe borden, 9 kleine borden, 10 dessertbordjes, 24 mokkatassen + 28 schoteltjes, 10 koffiekopjes + 12 schoteltjes, 2 suikerpotten en 2 melkkannetjes. Toegevoegd; 2 diepe borden en 2 dessertbordjes met schade.
Een 131 delig porseleinen Limoges servies, gemerkt; Lafarge. Bestaande uit 21 grote borden, 13 diepe borden, 9 kleine borden, 10 dessertbordjes, 24 mokkatassen + 28 schoteltjes, 10 koffiekopjes + 12 schoteltjes, 2 suikerpotten en 2 melkkannetjes. Toegevoegd; 2 diepe borden en 2 dessertbordjes met schade.
Limoges Lafarge

Een 131 delig porseleinen Limoges servies, gemerkt; Lafarge. Bestaande uit 21 grote borden, 13 diepe borden, 9 kleine borden, 10 dessertbordjes, 24 mokkatassen + 28 schoteltjes, 10 koffiekopjes + 12 schoteltjes, 2 suikerpotten en 2 melkkannetjes. Toegevoegd; 2 diepe borden en 2 dessertbordjes met schade.

A 131-piece Limoges porcelain dinner service, marked; Lafarge. Including 21 large plates, 13 soup bowls, 9 small plates, 10 dessert plates, 24 coffee cups + 28 saucers, 10 tea cups + 12 saucers, 2 sugar bowls, and 2 creamers. Added; 2 soup bowls and 2 dessert plates with damage.
Dim.
SKU: 2701260483.
Categories: Porselein, XXe eeuw.
Auction day: 28 January 2026 19:00
Catalogue #483
Estimate: € 120 / 220
Interested in this lot?
Place a bid ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #458
    L. De Clercq

    Een vrouwencorpus van witte steen. Met zwart marmeren sokkeltje. Gesigneerd.

    A female figure in white stone. With a black marble base. Signed.
    Place a bid ›
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #520

    Een handgeknoopt oosters tapijt.

    A hand-knotted oriental carpet.
    Place a bid ›
    Dim. 195 x 140 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #517

    Een lot van 4 wandelstokken waarvan 2 in hout met snijwerk en 2 met hoornen handvat.

    A lot of 4 walking sticks, 2 in wood with carvings and 2 with horn handles.
    Place a bid ›
    Dim. l 99 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #504

    Een grote vintage spiegel, gesigneerd Guillaume B. Toegeschreven aan Deknudt.

    A large vintage mirror, signed Guillaume B. Attributed to Deknudt.
    Place a bid ›
    Dim. 180 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #498

    Een bronzen buste van een naakte vrouw, naar Lambeaux.

    A bronze bust of a nude woman, after Lambeaux.
    Place a bid ›
    Dim. h 21.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #491

    Een grote verguld bronzen luchter met kristallen pendeloques.

    A large gilt bronze chandelier with crystal pendeloques.
    Place a bid ›
    Dim. h 90 x Ø 100 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #469

    Een 84 delig kristallen glasservies, Regina, 7 x 12 glazen waarvan één van de champagnefluten met schilfer.

    An 84-piece crystal glassware set, Regina, 7 x 12 glasses including one champagne flute with a chip.
    Place a bid ›
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #364

    Een Tunesisch handgeknoopt wollen tapijt met geometrisch motief.

    A Tunisian hand-knotted wool carpet with a geometric design.
    Place a bid ›
    Dim. 302 x 196 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #223

    Een bronzen uiltje met donkere patina op een zwart marmeren sokkel, naar werk van Milo. Met bronsstempel.

    A bronze owl with dark patina on a black marble base, in the style of Milo. With bronze stamp.
    Place a bid ›
    Dim. h 25 cm (met sokkel)
    Estimate: € 80 / 120
  • #301

    Een bronzen inktpot in de vorm van een Golder Retriever. Het inktpotje manco.

    A bronze inkwell in the shape of a Golden Retriever. The inkwell is missing.
    Place a bid ›
    Dim. 5.5 x 13 x 8 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #600

    Een kristallen karafje met 6 borreltjes en geslepen bloemmotief.

    A crystal decanter with 6 shot glasses and cut flower motif.
    Place a bid ›
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #523
    Manifattura SC3

    Een set van 2 design lampen met keramische voet, jaren 80/90 van de vorige eeuw, gemerkt.

    A set of 2 design lamps with ceramic base, from the 80s/90s of the last century, marked.
    Place a bid ›
    Dim. h 51 cm (voet)
    Estimate: € 60 / 80
  • #531
    Royal Albert Bone China

    Een porseleinen dessertservies, 29 delig, met rozen gedecoreerd, bestaande uit 6 grote borden, 6 dessertborden, 6 tassen, 6 ondertassen, 1 schaaltje, 1 koffiepot, 1 melkkannetje, 1 suikerpot en 1 koekjesschaal met 2 etages.

    A 29-piece porcelain dessert service decorated with roses, consisting of 6 large plates, 6 dessert plates, 6 cups, 6 saucers, 1 bowl, 1 coffee pot, 1 creamer, 1 sugar bowl, and 1 2-tiered cookie dish.
    Place a bid ›
    Dim. h 28 x Ø 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #541

    Een lot van 39 vintage kristallen glazen, 6 x 19 cm, 9 x 16 cm, 6 x 15 cm, 6 x 14 cm en 12 x 12 cm hoog.

    A lot of 39 vintage crystal glasses, sizes ranging from 6 x 19 cm to 12 x 12 cm high.
    Place a bid ›
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #484

    Een grote kristallen ‘Marie-Thérèse’ luchter met 18 lichtpunten.

    A large crystal 'Marie-Thérèse' chandelier with 18 light points.
    Place a bid ›
    Dim. h 80 x Ø 115 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #163
    Period: 1933

    “Boszicht met kabbelend beekje”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, onleesbaar gesigneerd, gedateerd 1933. Het doek op 2 plaatsen hersteld, kleine schade aan de kader.

    "Forest View with Babbling Brook", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed illegibly, dated 1933. The canvas restored in 2 places, minor damage to the frame.
    Place a bid ›
    Dim. 109 x 132 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #467
    Miek Van Orshoven

    “Nido”. Een wanddecoratief sculptuur in kersenhout, behandeld met Teintecire. Verso gesigneerd, met certificaat.

    "Nido". A wall decorative sculpture in cherry wood, treated with Teintecire. Signed on the back, with certificate.
    Place a bid ›
    Dim. 27 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #566

    Een kleine handgeknoopte loper, zijde en wol.

    A small hand-knotted runner, silk and wool.
    Place a bid ›
    Dim. 165 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #456

    Een handgeknoopt zijden tapijt met de voorstelling van een levensboom.

    A hand-knotted silk carpet depicting a tree of life.
    Place a bid ›
    Dim. 150 x 90 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #466

    Een grote, veelgebruikte hakblok/slagersblok met 2 laden.

    A large, well-used chopping block/butcher's block with 2 drawers.
    Place a bid ›
    Dim. 82 x 178 x 73 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #487
    Angelpoise

    Een vintage bureaulamp, Anglepoise, door George Carwardine voor Herbert Terry & Sons, Engeland jaren 1940, herkabeld.

    A vintage desk lamp, Anglepoise, by George Carwardine for Herbert Terry & Sons, England 1940s, rewired.
    Place a bid ›
    Dim. verstelbaar
    Estimate: € 100 / 150
  • #181

    Een milieu-de-table, zilver met kristallen coupe, gemerkt met Duitse keuren en 800. 1180 gram zilver. Eén oor dient hersteld te worden. S72A

    A centerpiece, silver with crystal bowl, marked with German hallmarks and 800. 1180 grams of silver. One handle needs repair. S72A.
    Place a bid ›
    Dim. 20 x 54 x 25.5 cm
    Estimate: € 2000 / 2400
  • #511

    Een gesculpteerd houten beeld van een Indonesische dame.

    A carved wooden statue of an Indonesian lady.
    Place a bid ›
    Dim. h 117 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #493

    Een messingen luchter met kristallen pendeloques.

    A brass chandelier with crystal pendeloques.
    Place a bid ›
    Dim. h 90 x Ø 74 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #479
    Claytan Tableware

    Een uitgebreid eetservies met decor van rozen. ‘Made in Malaysia’. Thee & koffie servies met suiker en melkpot voor 6 personen. Kleine en grote koffietassen en grote theetassen. Zes soepborden, vijf platte borden, dertien dessertborden en drie schotels. 77 stuks.

    A comprehensive dinner service with rose decorations. 'Made in Malaysia'. Tea & coffee set with sugar and milk pot for 6 people. Small and large coffee cups and large tea cups. Six soup bowls, five dinner plates, thirteen dessert plates, and three dishes. 77 pieces.
    Place a bid ›
    Dim.
    Estimate: € 200 / 250
  • #423

    Een set van 2 blauw-wit Chinees porseleinen tuinkrukken met figuren en landschappen in het decor.

    A set of 2 blue and white Chinese porcelain garden stools with figures and landscapes in the design.
    Place a bid ›
    Dim. h 47 x Ø 30 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #242
    Hubert Henrard
    Period: 1882

    ‘Grazende koe’, olieverf op doek. Een 19e eeuws werk, gesigneerd.

    'Grazing cow', oil on canvas. A 19th-century piece, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 32,5/40 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #502

    Een albasten coupe op voet versierd met druivenranken. Eén franje gebroken.

    An alabaster coupe on foot decorated with grapevines. One fringe broken.
    Place a bid ›
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #315

    Een handgeknoopt tapijt met slijtage.

    A hand-knotted carpet with wear.
    Place a bid ›
    Dim. 190 x 148 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #128
    Christofle France

    Een 52-delig verzilverd metalen bestek bestaande uit 8 soeplepels, 7 dessertlepels, 2 koffielepels, 5 individuele sauslepels, 6 vismessen, 3 grote vorken, 11 kleine vorken, 3 visvorken en 7 stuks serveerbestek. Gemerkt.

    A 52-piece silver-plated metal cutlery set consisting of 8 soup spoons, 7 dessert spoons, 2 tea spoons, 5 individual sauce spoons, 6 fish knives, 3 large forks, 11 small forks, 3 fish forks, and 7 serving utensils. Marked.
    Place a bid ›
    Dim.
    Estimate: € 150 / 200
  • #579
    Henry William Cotman
    Period: 1876-1938

    “The Cathedral, Antwerp”. Potloodtekening. Getiteld en gesigneerd. Diverse tentoonstellingen en uit bezit van de familie van de kunstenaar.

    "The Cathedral, Antwerp". Pencil drawing. Titled and signed. Featured in various exhibitions and from the artist's family collection.
    Place a bid ›
    Dim. 35 x 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #515

    Een handgeknoopt Oosters tapijt in bruintinten.

    A hand-knotted Oriental carpet in shades of brown.
    Place a bid ›
    Dim. 202 x 110 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #24

    Een spiegel in vergulde kunststoffen kader, rijkelijk gedecoreerd.

    A mirror in a gilt plastic frame, richly decorated.
    Place a bid ›
    Dim. 84 x 53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #29

    Een tafel in Napoleon III-stijl, zwart geschilderd hout en wieltjes.

    A table in Napoleon III style, black-painted wood and wheels.
    Place a bid ›
    Dim. 77 x 120 x 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #374
    Philippe Henri Noyer
    Period: 1917-1985

    ‘Lady Libellula’, een kleurenlithografie. Getekend Ph. Noyer, niet genummerd.

    'Lady Libellula,' a color lithograph. Signed Ph. Noyer, not numbered.
    Place a bid ›
    Dim. 72/105
    Estimate: € 80 / 120
  • #157
    Parrot Frères

    Een grote 19e eeuwse Boulle pendule gedragen door 4 vergulde paarden met bovenaan een gezeten Athena. Gemerkt op het mechanisme ‘Parrot Frères, Medaille de Bronze 1878. De koperen marquetterie is op meerdere plaatsen gelost en het glas manco.

    A large 19th-century Boulle clock carried by 4 gilded horses with a seated Athena on top. Marked on the mechanism 'Parrot Frères, Medaille de Bronze 1878'. The copper marquetry is loose in several places and the glass is missing.
    Place a bid ›
    Dim. h 115 x b 61 x d 23 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
View all auction items ›

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

600 loten in veiling. Tentoonstelling Vr. 23 & Zat. 24 januari van 10.00 tot 17.00.

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 January 2026 19:00
Bid deadline: 28 January 2026 18:00

Notice: Please fill out your billing information on your account page before placing a bid.

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More