Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 14 K geelgouden broche in de vorm van een geëmailleerde zwarte kat bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

Een 14 K geelgouden broche in de vorm van een geëmailleerde zwarte kat bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

Une broche en or jaune 14 kt en forme de chat noir émaillé serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.
Dim. 9,75 g
SKU: 2202220120.
Auction day: 22 February 2022 19:00
Catalogue #120
Estimate: € 550 / 650
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #222

    Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.

    Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. 150 x 105 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #391

    Een lot bestaande uit een Turks schaaltje van koper, een aardewerken potje, een albasten plaquette met inscripties, een kleine Boeddha, een metalen beeldje van een muzikant uit Benin en een Chinees beeldje van speksteen.

    Lot composé d'un bol turc en cuivre, d'un pot en faïence, d'une plaque en albâtre avec inscriptions, d'un petit Bouddha, d'une statuette en métal d'un musicien béninois et d'une statue chinoise en stéatite.
    No longer available
    Dim. H:3-10cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #585
    Tirschenreuth, Bavaria

    Een achthoekig porseleinen eetservies met vergulde randen, bestaande uit 12 grote borden, 13 diepe borden, zes kleine borden, een grote terrine (zonder deksel), twee kleine terrines, een sauskom, een grote en een kleine schotel en een diepe kom. We voegen er zes bordjes van Winterling aan toe.

    Service de table octogonal en porcelaine à tranches dorées, comprenant 12 grandes assiettes, 13 assiettes creuses, six petites assiettes, une grande terrine (sans couvercle), deux petites terrines, un saucière, une grande et une petite soucoupe et un bol profond. Nous ajoutons six assiettes Winterling.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #660

    Een 18 K witgouden ring met één briljant van +- 0,15 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt avec un diamant de +- 0,15 ct.
    No longer available
    Dim. 1,88g
    Estimate: € 100 / 150
  • #270

    Een fijne parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.

    Un collier de perles fines avec fermoir en or jaune 18K.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #55
    Wiskemann, Bruxelles

    Een uitgebreid verzilverd metalen bestek. Compleet voor twaalf personen.

    Couverts en métal argenté. Complet pour douze personnes.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 240
  • #613

    Een antiek smeedijzeren brandmerk.

    Une ancienne marque de fer forgé.
    No longer available
    Dim. l : 53 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #87
    Val Saint Lambert

    Een coupe op voet van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt en met vermelding ‘P.U.’ (pièce unique).

    Une coupe sur pied de cristal rouge doublé et taillé. Marquée et au mention 'PU' (pièce unique).
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #417

    Een Chinese neksteun/dekseldoos in van meerkleurig porselein in de vorm van een liggend kind.

    Une boîte à couvercle/support pour le cou en porcelaine en forme d’un enfant qui dort.
    No longer available
    Dim. l: 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #75
    Hutschenreuther

    Een uitgebreid porseleinen servies met verzilverd randje, bestaande uit twaalf grote, twaalf kleine en twaalf diepe borden, koffiepot, theepot, melkkannetje, suikerpot, roompot, tien kopjes en twaalf ondertasjes, twee kleine ovale schaaltjes, een grote ovale groenteschaal, een grote kom, een boterpot, grote en kleine terrine, een grote ovale schotel en drie verschillende ronde schotels. Alles gemerkt.

    Un service élaboré en porcelaine à bord argenté, composé de douze grandes, douze petites et douze assiettes creuses, une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier, un pot à crème, dix tasses et douze soucoupes, deux petits plats ovales, un grand ovale un légumier, un grand saladier, un beurrier, une grande et une petite terrine, un grand plat ovale et trois plats ronds différents. Tout marqué.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #692
    Boch

    Een aardewerken visservies, bestaande uit acht borden, een terrine en twee schotels. Gemerkt.

    Un service à poisson en faïence, composé de huit assiettes, une terrine et deux soucoupes. Marqué.
    No longer available
    Dim. H:18cm Ø:25cm L:35-53cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #274

    Een smalle spiegel met gebeeldhouwd eikenhouten lijst, de kuif versierd met een bloemenmand.

    Un miroir étroit avec cadre en chêne sculpté, la coiffe décorée d'un panier de fleurs.
    No longer available
    Dim. 127 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More