Other lots in this auction
-
#361Een sierkannetje met bloemendecor in reliëf met een bok aan de voet. Onderaan gemerkt met verguld anker. Chelsea, omstreeks 1770.
Un pichet décoratif à décor floral en relief avec un bouc au pied. Marqué en bas avec ancre dorée. Chelsea, vers 1770.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#607Een driedelig kaststel van meerkleurig aardewerk.
Garniture de trois pièces en faïence multicolore.No longer availableDim. h:30 en 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#71“De hofmakerij”. Een groep van meerkleurig Weens porselein. Gemerkt onderaan.
"Faire la cour". Un groupe de porcelaine de Vienne multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#370Een 14 K wit en geelgouden hanger bezet met één briljant van +- 0,10 ct.
Un pendentif en or blanc et jaune 14 kt serti d'un diamant taille brillant de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 1,24 gEstimate: € 100 / 150 -
#6Een houten poppenkinderstoeltje.
Chaise de poupée en bois.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 40 / 50 -
#441Een polychroom houten masker in de vorm van een rundskop. Burkina faso.
Masque en bois polychrome en forme de tête de vache. Burkina Faso.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#574Twee Japanse houtsneden uit de reeks zichten op de berg Fiji. Recentere herdrukken.
Deux gravures sur bois japonaises de la série des vues du mont Fidji. Réimpressions plus récentes.No longer availableDim. 24 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#388Goebel, Germany“Puppenmütterchen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 67.
"Puppenmutterchen". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 67.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#207Een coupe op piedouche van geslepen kleurloos en paars gedubbeld kristal. Gesigneerd onderaan en met nummer 128/180. beschadiging op de bovenrand.
Une coupe sur piédouche en cristal incolore taillé et doublé violet. Signée en bas et numérotée 128/180. Eclat sur le bord supérieur.No longer availableDim. h: 18 cm Ø: 21 cmEstimate: € 150 / 200 -
#581Een grote moderne vaas van rood glas.
Un grand vase moderne en verre rouge.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 160 / 180 -
#244Een antieke Italiaanse waaier, handbeschilderd in een vergulde lijst. Letsels en herstellingen.
Un éventail italien antique, peint à la main dans un cadre doré. Dégâts et réparations.No longer availableDim. 55x30cmEstimate: € 80 / 120 -
#596Een wit kamerscherm versierd met palmbomen.
Paravent blanc à décor de palmiers.No longer availableDim. h: 180,5Estimate: € 150 / 180

