Other lots in this auction
-
#308
Een vaas van groen en kleurloos glas met reliëfdecor van bloemen.
Vase en verre vert et incolore à décor en relief de fleurs.No longer availableDim. H:35cmEstimate: € 40/50 -
#443Goebel, Germany
“Hab’ mein Wagen voll geladen”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. Gemerkt en gesigneerd door de kunstenaar onderaan. 1996. No. 751. Op houten sokkel. Enveloppe achteraan gelijmd.
"Hab' mein Wagen voll geladen". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. Marqué et signé par l'artiste en bas. 1996. 751. Sur socle en bois. Enveloppe collée au dos.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100/150 -
#331Alka Kunst Bavaria
“Fluitspeler” & “Vogelhandelaar”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt. No. 387 & 364. De eerste gesigneerd G. Bockmann.
"Joueur de flûte" et "Marchand d'oiseaux". Deux figurines de porcelaine multicolore. Les deux marquées. N° 387 & 364. La premier signée G. Bockmann.No longer availableDim. h: 19 & 22 cmEstimate: € 40/60 -
#689
Een klein antiek niervormig tafeltje op drie poten.
Petite table rognon ancien sur trois pieds.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 30/50 -
#351
Een uiltje van wit aardewerk.
Une chouette en faïence blanche.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 25/35 -
#632
“Abstracte compositie in zwart en wit”. Een inkttekening. Draagt een apocriefe handtekening.
« Composition abstraite en noir et blanc ». Un dessin à l'encre. Porte une signature apocryphe.No longer availableDim. 37 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#167Delvaux
Een handtas in toile de cuir en taupekleurig leder. (Gebruikssporen).
Un sac à main en toile de cuir et cuir couleur taupe (traces d'utilisation).No longer availableDim. 40 x 45 cmEstimate: € 380/450 -
#427Porcelaine de Paris
Een porseleinen dekselvaas met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Gemonteerd als lampenvoet met messingen monturen.
Vase à couvercle en porcelaine à décor floral multicolore. Marqué en bas. Monté en pied de lampe avec des montures en laiton.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 120/200 -
#164Herman VerbaerePeriod: 1906-1993
“Scheldezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘42.
"Vue sur l'Escaut". Huile sur toile. Signée et datée '42.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 260/300 -
#399
“Vrouw en kind”. Gemengde techniek, houtskool en gouache op paneel.
« Femme et enfant ». Technique mixte, fusain et gouache sur panneau.No longer availableDim. 62 x 42 cmEstimate: € 35/45 -
#297
Een vaasje van paars Muranoglas.
Un vase en verre de Murano violet.No longer availableDim. h : 25 cmEstimate: € 35/45 -
#133Val Saint Lambert
Een langgerekte champagnekaraf van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan en met label.
Une carafe à champagne allongée en cristal incolore taillé. Marquée en bas et avec étiquette.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100/160