Other lots in this auction
-
#521Val Saint-Lambert
Een driehoekige schaal van blauw kristal met geslepen decor van bollen. Gemerkt onderaan. Pièce Unique.
Coupe triangulaire en cristal bleu à décor taillé de sphères. Marqué en bas. Pièce Unique.No longer availableDim. h: 9 cm Ø: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#62P. Landoy
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase à fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 cm x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#248Val Saint Lambert
Een vaas van kleurloos kristal. Gemerkt.
Un vase de cristal incolore. Marqué.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#38Val Saint Lambert
Twee asbakken van geslepen kristal, waarbij één rood en de andere groen gedubbeld. Beide gemerkt, de rode genummerd MPU 83/155.
Deux cendriers en cristal taillé, l'un doublé rouge et l'autre vert. Les deux marqués, le rouge numéroté MPU 83/155.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 35 / 45 -
#532
“Huisje bij een meertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Maison au bord d'un lac". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#576
Een moderne vitrinekast met gebogen glazen en vier schappen.
Une vitrine moderne avec verre bombé et quatre étagères.No longer availableDim. h 180 cmEstimate: € 40 / 60 -
#290
Een 14 K geelgouden ring met tijgeroog.
Une bague en or jaune 14K avec oeil de tigre.No longer availableDim. 3,06 gEstimate: € 100 / 150 -
#358Goebel, West-Germany
“Im Hühnerhof”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 199/1.
Im Huhnerhof. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. non. 199/1.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#667
Een lot Aziatisch porseleinen borden, waarbij drie met Imaridecor en twee naar het Chine de Commande. Diverse leeftijden. Enkele beschadigingen.
Lot d'assiettes en porcelaine d'Asie, trois à décor Imari et deux à la Chine de Commande. Âges diverses. Quelques dégâts.No longer availableDim. Ø 22 - 23,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#396Mori Yomud
Wollen loper met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
Couloir en laine à motif géométrique. Noué à la main. Usure.No longer availableDim. 298 x 94 cmEstimate: € 40 / 50 -
#647
Een aardewerken beeldje in de vorm van een hoofd afkomstig uit het noorden van Ghana. 16e eeuws. Op een sokkel.
Une figurine en poterie en forme de tête du nord du Ghana. 16e siècle. Sur un socle.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#661
Een backgammon/ jaquetbak van gefineerd hout, versierd met ingelegde bloemenmand. Compleet.
Une boîte de backgammon en bois de placage, décorée d'un panier de fleurs en marqueterie. Complète.No longer availableEstimate: € 35 / 45