Other lots in this auction
-
#106
Een grote tweedeurskast.
Une grande armoire à deux portes.No longer availableDim. 200 x 120 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#228
Vier verschillende kleurloos kristallen karaffen, waarbij twee gemerkt van Saint Louis en één van Baccarat. Eén met lichte randschade aan de stop.
Quatre carafes en cristal incolore différentes, deux marquées par Saint Louis et une par Baccarat. Un avec des dégâts mineurs au bord du bouchon.No longer availableDim. h: 26 - 34 cmEstimate: € 120/180 -
#329
“Kathedraal van Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 84/100.
Cathédrale d'Anvers. Une gravure. Signée et numérotée 84/100.No longer availableDim. 65 x 49 cmEstimate: € 30/40 -
#642
Een kom van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en planten. Op sokkel van rood marmer, versierd met twee 950‰ zilveren monturen met merkteken van Matelot te Luik.
Bol en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et végétaux. Sur un socle en marbre rouge, orné de deux montures en argent 950‰ avec la marque de Matelot à Liège.No longer availableDim. h: 20,5 Ø: 23 cmEstimate: € 120/200 -
#146
Een tweedelige vierdeurskast van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met intarsia van diverse houtsoorten. Naar Vlaams Barokvoorbeeld. XIXde eeuw, maar mogelijk met oudere elementen en met recentere restauraties.
Cabinet en deux parties à quatre portes en chêne sculpté, décoré d'intarsia de bois divers. D'après l'exemple baroque flamand. XIXe siècle, mais peut-être avec des éléments plus anciens et avec des restaurations plus récentes.No longer availableDim. 155 x 165 x 63 cmEstimate: € 700/1200 -
#550
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 4,24 gEstimate: € 250/300 -
#449M. Ellens
“Massa”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
"Masse". Technique mixte sur papier. Signé et daté '91.No longer availableDim. 50 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#61
“Victoria Regina”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Gemerkt met gekruiste degens van Meissen.
"Victoria Régina". Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué d'épées croisées.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 200/240 -
#74
Een spiegel van Duits porselein. Uitbundieg versierd met engelen en bloemen.
Un miroir en porcelaine allemande. Décor exubérant d'anges et de fleurs.No longer availableDim. 72 x 50 cmEstimate: € 360/380 -
#270
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,48 ct.No longer availableDim. 5,43 gEstimate: € 500/550 -
#532
“Huisje bij een meertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Maison au bord d'un lac". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 40/60 -
#300Swarovski Lourdes
Een 18 K geelgouden paternoster opgebouwd met Swarovski kristallen en in origineel doosje.
Un chapelet en or jaune 18 kt construit avec des cristaux Swarovski et dans sa boîte d'origine.No longer availableDim. bruto: 10,70 gEstimate: € 100/150