Other lots in this auction
-
#602
“Berken op de heide”. Pastel op papier. Gesigneerd.
"Bouleaux sur la lande". Pastels sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#113Val Saint Lambert
Een grote kratervaas van geslepen en deels rood gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan en genummerd.
Un grand vase cratère en cristal doublé taillé et en partie rouge. Marqué en bas et numéroté.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#135
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 450 / 550 -
#347
Een oude verrekijker en twee theaterkijkers.
Une vieille paire de jumelles et deux jumelles de théâtre.No longer availableDim. H:7-17cmEstimate: € 40 / 60 -
#639
Een lot los grafiek, bestaande uit een groot aantal etsen en gravures met betrekking tot Antwerpen en een map met een reeks zeeschepen naar Pieter Bruegel de Oude, uitgegeven door de Stad Antwerpen.
Lot d’estampes en vrac, comprenant un lot de gravures et eaux fortes relatives à Anvers et une carte avec une série de navires de mer d'après Pieter Bruegel l'Ancien, publié par la Ville d'Anvers.No longer availableDim. 40x32cmEstimate: € 60 / 100 -
#232
“Ville de Bruxelles - Régate”. Een oude affiche uit 1893.
« Ville de Bruxelles - Régate ». Une vieille affiche de 1893.No longer availableDim. 72 x 85 cmEstimate: € 160 / 180 -
#149
“Romantisch dorpszicht”. Olieverf op doek. Enkele restauraties. XIXe eeuw.
"Vue de village romantique". Huile sur toile. Quelques restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. 60 x 76 cmEstimate: € 300 / 400 -
#666
Oosters handgeknoopt tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine noué à la main.No longer availableDim. 450 x 315 cmEstimate: € 300 / 400 -
#311
“Vrouw met vogelkooitje”. Een beeldje van meerkleurig Frans porselein. XIXe eeuw.
"Femme avec une cage à oiseaux". Une figurine de porcelaine française multicolore. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#514
Een spiegel van verguld hout in Lodewijk XV-stijl bovenaan versierd met een lauwerkrans.
Un miroir en bois doré de style Louis XV décoré en partie haute d'une couronne de laurier.No longer availableDim. 178 x 100 cmEstimate: € 220 / 240 -
#71
“De hofmakerij”. Een groep van meerkleurig Weens porselein. Gemerkt onderaan.
"Faire la cour". Un groupe de porcelaine de Vienne multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#62P. Landoy
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase à fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 cm x 45 cmEstimate: € 60 / 100