Other lots in this auction
-
#698
Een bijzetkastje/ nachtkastje van kerselaar in Lodewijk XV-stijl met een deurtje en een lade, een marmeren blad en op wieltjes.
Table de chevet en fruitier de style Louis XV ouvrant à une porte et un tiroir. Tablette en marbre. Sur roulettes.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 40/60 -
#695Valentin à Lodelinsart
Een Henegouwse staande klok in gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met strikken, guirlandes en lauwerkransen. Eind XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule du Hainaut à gaine en chêne sculpté décorée de noeuds, de guirlandes et de lauriers. Fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. H:255cmEstimate: € 80/120 -
#63Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en deels magentakleurig gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan en genummerd ‘P.U.’ 380/86.
Vase en cristal doublé taillé et en partie de couleur magenta. Marqué en bas et numéroté 'PU' 380/86.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 100/120 -
#544Goebel, Germany
“Dreckspatz, wasch Dich!”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 412. Gesigneerd door de decorateur.
"Dreckspatz, wasch Dich!". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 412. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 35/50 -
#348
Een zesdelig toiletstelletje van geel en kleurloos glas. Eéntje beschadigd aan de rand en één stop manco. We voegen er een dekselpotje en een flesje van geslepen kleurloos kristal aan toe.
Un ensemble de toilette de six pièces en verre jaune et incolore. Un abîmé sur le bord et un bouchon manquant. Nous ajoutons un bocal à couvercle et une bouteille de cristal incolore taillé.No longer availableDim. H:3-23cmEstimate: € 40/50 -
#193
Een ketel, een kwispedoor en een jardinière van gedreven rood koper. De eerste twee Oost-Europees, XVIIIe eeuws, de laatste Italiaans en XIXe eeuws.
Une bouilloire, un crachoir et une jardinière en cuivre rouge repoussé. Les deux premières d'Europe de l'Est, du XVIIIe siècle, les dernières italiennes et du XIXe siècle.No longer availableDim. H:15-26cmEstimate: € 120/200 -
#598Goebel, Germany
“Der apotheker”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 322. 1955.
"Le pharmacien". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 322. 1955.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 50/70 -
#303
Een gepatineerd zamakken horlogehouder in de vorm van een zuiltje, versierd met vrouwenhoofden in de basis, met thermometer op de kolom en bovenaan getooid met een adelaar. We voegen er een Zwitsers zakhorloge in verzilverd metalen kast aan toe. Begin XXe eeuw.
Un porte-montre en régule patiné en forme de colonne, à décor de têtes de femmes dans la base, avec thermomètre sur la colonne et surmonté d'un aigle. Nous ajoutons une montre de poche suisse dans un boîtier en métal argenté. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 60/70 -
#605
Een lot van 2 steengoed kruiken, waarvan 1 met tinnen deksel.
Lot de 2 pichets en grès dont 1 avec couvercle en étain.No longer availableDim. H 45 & 36 cmEstimate: € 40/60 -
#380
Een 18 K geelgouden ring bezet met één briljantje, één saffier, één robijn en één smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant taille brillant, d'un saphir, d'un rubis et d'une émeraude d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,89 gEstimate: € 220/280 -
#457Denise
“Liggend naakt.” Sculptuur in gips. Gesigneerd.
“Nu couché”. Sculpture en plâtre. Signée.No longer availableDim. 22 x 47 x 16Estimate: € 25/35 -
#462
“De eerste baars - Boer met praam.” Olieverf op doek.
"Le premier perchoir - Fermier avec chaloupe." Huile sur toile.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 240/400