#678
Een koperen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met roze glazen bollen.
#287
“Kuifje op de motor” Een meerkleurig kunststoffen groep.
#442Quadri
“Geometrische compositie”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
"Composition géométrique". Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 54 x 72 cmEstimate: € 100 / 150 -
#326
Een handgeknoopt modern wollen karpet.
#195
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de différentes couleurs de quartz ayant un poids total de ± 20 ct.No longer availableDim. 14 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#587
Twee verschillende messingen koetslampen.
#597
Een paar art nouveau aardewerken vazen.
#683
Twee hanglampjes met gekleurde glazen kappen.
#223
Een paar gegoten wandkandelaars naar barok voorbeeld.
#289
“Brussel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bruxelles". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#668
Een art deco vaasje van glaspasta.
#557
Een met been bezette vijfdelige toiletset met gegraveerde decors.
Nécessaire de toilette cinq pièces incrusté d'os aux décors gravés.No longer availableDim. l: 4 - 25 cm Ø: 6,5 - 20 cmEstimate: € 100 / 120