Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 14 K rooskleurige gouden ketting met hanger in de vorm van een boogschutter.

Een 14 K rooskleurige gouden ketting met hanger in de vorm van een boogschutter.

Un collier en or de couleur rose 14K avec pendentif en forme d'archer.
Dim. 5,66 g
SKU: 2405220450.
Auction day: 25 May 2022 19:00
Catalogue #450
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #699

    Een kleine eikenhouten bijzettafeltje met klapblaadjes.

    Petite table d'appoint en chêne à abattants.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #551

    Een verguld bronzen schouwpendule in Louis XVI-inspiratie. (Sleutel en slinger manco)

    Pendule en bronze doré d'inspiration Louis XVI. (Clé et balancier manquants)
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #690

    Een reeks van drie notenhouten armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.

    Suite de trois fauteuils en noyer de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. H: 98cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #566

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 210 x 134 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #285
    rfH Czechoslovakia

    Een lot porselein bestaande uit zes grote dekselpotten, zes kleine dekselpotten, een olie en een azijn kruikje. Onderaan gemerkt.

    Lot de porcelaine composé de six grands pots à couvercle, de six petits pots à couvercle, d'un pot à huile et d'un pichet à vinaigre. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 11 -
    Estimate: € 40 / 60
  • #208

    Een opmerkelijke en rijkelijk uitgevoerde porseleinen lampenvoet met een scène van een harpspeelster met musicerende engeltjes op een balkon onder een baldakijn. Groen en wit porselein met vergulde versieringen.

    Un pied de lampe en porcelaine remarquable et richement exécuté avec une scène d'un joueur de harpe avec des anges musiciens sur un balcon sous un auvent. Porcelaine verte et blanche à décors dorés.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #71
    Val Saint-Lambert

    Kratervaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Vase cratère en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #688

    Drie aardewerken jardinières van blauw geglazuurd aardewerk in verschillende groottes.

    Trois jardinières en faïence de faïence bleue de différentes tailles.
    No longer available
    Dim. Ø: 17; 29 & 38 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #458

    Een Chinees porseleinen dekselvaas met een blauw op wit tuindecor.

    Vase à couvercle en porcelaine de Chine à décor de jardin bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #373
    Maria Innocentia Hummel

    “Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.

    Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne. Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquée en bas, numérotée 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.
    No longer available
    Dim. H. 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #626
    Saga de Serge Lesage

    Een hedendaags wollen tapijt, tekening ‘Sevres’ abrikoos - groen.

    Un tapis contemporain en laine, dessin 'Sèvres' abricot - vert.
    No longer available
    Dim. 240 x 170 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #366

    Twee kleine handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.

    Deux petits tapis orientaux en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 158 x 88 & 137 x 102 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More