#217Val Saint Lambert
#298
Een bronzen tafellampje met kapje van glas in lood.
#176
Een tweedelige vierdeurskast van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met intarsia van diverse houtsoorten. Naar Vlaams Barokvoorbeeld. XIXde eeuw, maar mogelijk met oudere elementen en met recentere restauraties.
Cabinet en deux parties à quatre portes en chêne sculpté, décoré d'intarsia de bois divers. D'après l'exemple baroque flamand. XIXe siècle, mais peut-être avec des éléments plus anciens et avec des restaurations plus récentes.No longer availableDim. 155 x 165 x 63 cmEstimate: € 700/1200 -
#476
Een fijngeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.
#392Yves RhayéPeriod: 1936 - 1995
“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#359
Een Boeddhistisch verhaal, handgeschilderd op papier. Dubbelzijdig.
#569Jaap StellaartPeriod: 1920 - 1992
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
#297
Een paar geslepen kristallen drageoirs.
#399
Een lot van drie vintage wandlampen van koper en messing.
#345
Vier recente kopieën naar XVIIe eeuwse apothekerspotten van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt Clin-Midy.
Quatre exemplaires récents d'après des pots d'apothicaire du XVIIe siècle réalisés en faïence multicolore. Marqué Clin-Midy en bas.No longer availableDim. h: 22 en 13 cmEstimate: € 25/40 -
#642
#160
Une bague en or rose de 18 carats sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,64 ct et une agate.No longer availableDim. 22,40 gEstimate: € 1000/1200