Other lots in this auction
-
#477
Een paar cilindervormige cachepots van chinees wit en blauw porselein.
Une paire de cache-pots cylindriques en porcelaine de Chine blanche et bleue.No longer availableDim. h: 20 cm Ø 20 cmEstimate: € 160/180 -
#313Helvetia Electric
Een verguld schouwklokje op elektriciteit.
Une pendule de cheminée dorée à l'électricité.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 35/45 -
#549J. Berckmans
“Abstracte composities in blauw, roze, wit en groen”. Twee pasteltekeningen op papier. Ruitje gebroken.
« Compositions abstraites en bleu, rose, blanc et vert ». Deux pastels sur papier.No longer availableDim. 63 cm x 43 cmEstimate: € 40/60 -
#406Afshar
Wollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis en laine à motif géométrique. Noué à la main.No longer availableDim. 218 x 133 cmEstimate: € 75/100 -
#545
Een serie van 32 borden van zachte pasta met een blauw en wit decor à la mouche. Vier bloementuilen op de vleugel met getorste ribben, gecontourneerde rand. Evenals een soortgelijke soepterrine. Doornik, XIXde eeuw.
Suite de 32 assiettes en pâte tendre à décor bleu et blanc à la mouche. Quatre bouquets de fleurs sur l’aile et avec côtes torses. Ainsi qu’une soupière semblable. Tournai, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#515
Een serie van zeven porseleinen borden met een famille rose decor van bloemenvazen en met bloementuilen in vier uitsparingen op de vleugel. Chinees werk, XIXde eeuw. Enkele kleine randschilfers, wat slijtage aan sommige decors.
Série de sept assiettes en porcelaine à décor famille rose de vases fleuris et de bouquets de fleurs dans quatre cartouches sur l'aile. Travail chinois, XIXe siècle. Quelques petits éclats en bordure, quelques usures à certains décors.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 200/300 -
#669
Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transition. Tablette en marbre. Début du XXe siècle. (marbre cassé).No longer availableDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 75/100 -
#103Val Saint Lambert
Een grote kratervaas van geslepen en deels groen gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan en genummerd.
Grand vase cratère en cristal taillé partiellement coloré vert dans la masse. Marque sous la base et numéroté.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 80/120 -
#69Gruppe
“Landelijk tafereel”. Een aquarel. Draagt een apocriefe handtekening.
"Scène champêtre". Une aquarelle. Porte une signature apocryphe.No longer availableDim. 33 x 26 cmEstimate: € 40/50 -
#80
Een 18 K geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,29 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,29 ct.No longer availableDim. 2,55 gEstimate: € 450/500 -
#682
Smeedijzeren piëdestal met zwartmarmeren blad. Versierd met rozen.
Piédestal en fer forgé à tablette en marbre noir. Décoré de roses.No longer availableDim. h 91 cmEstimate: € 60/80 -
#197J. Duquet
Een bronzen haan met goudkleurig patina. Gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw. We voegen er een soortgelijk vogeltje op rood marmeren sokkeltje aan toe.
Coq en bronze à patine dorée. Signé. Première moitié du XXe siècle. Nous ajoutons un oiseau similaire sur un socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120/200