#449Een verzilverd bronzen lampenvoet in barokke stijl op een zwart marmeren voetstuk.
Pied de lampe en bronze argenté de style baroque sur base en marbre noir.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 80 / 120 -
#578Een voorstelling van Boeddha van met plaaster bekleed, gepolychromeerd en verguld hout. Thailand.
#101Een wassen Madonna met kind met kanten sluier. Onder een grote glazen stolp
#495LongchampTwee verschillende sjaals van zijde en katoen.
#86Art deco boekenkast van wortelhoutfineer, genre Franck. Glazen schuifdeuren manco.
#462J. Van Gent“Cabaretmeisje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#167Een decoratieve zilveren spiegel en borstel met Nederlandse keuren tweede gehalte.
Un miroir en argent et une brosse, poinçons des Pays Bas, deuxième titre.No longer availableDim. l: 26 en 18 cmEstimate: € 200 / 300 -
#92“Réception du Roi a la Porte de Laeken” & “Décoration et cérémonie de la Place de la Société Civile”. Twee XIXe eeuwse lithografieën.
“Réception du Roi à la Porte de Laeken” & “Décoration et cérémonie de la Place de la Société Civile”. Deux lithographies du XIXème siècle.No longer availableDim. 62 x 48 cm & 64 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#303TelefunkenEen oude radio uit de jaren ‘50.
#258Een XIXe eeuwse wandelstok met 800 ‰ zilveren handvat, versierd met een gedreven bloemendecor.
#219Een violontafel van grijsgepatineerd hout.
Table violon en bois à patine grise.No longer availableDim. 75 x 130 x 83 cmEstimate: € 100 / 150