Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 14 karaats geel gouden geweven halssnoer met hanger.
Een 14 karaats geel gouden geweven halssnoer met hanger.

Een 14 karaats geel gouden geweven halssnoer met hanger.

Un collier tissé en or jaune 14 ct et son pendentif.
Dim. 61,03 g
SKU: 1911190150.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #150
Estimate: € 1200 / 1400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #374

    Twee ingekleurde Japanse houtsneden met vogels en bloemen. Gesigneerd.

    Deux gravures sur bois en couleurs japonaises de fleurs et d’oiseaux. Signées.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #375

    Een salontafel met twee laden, het blad versierd met een ingelegde fruithouten bies.

    Table de salon à deux tiroirs, tablette ornée d’un bandeau de bois fruitier.
    No longer available
    Dim. 122 x 62 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #286

    Een eikenhouten ééndeursvitrine met gesculpteerde versieringen. Omstreeks 1800.

    Une vitrine en chêne à une porte, décorations sculptées. +- 1800.
    No longer available
    Dim. 205 x 80 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #59
    Edmond Thomas

    “Griet 16-12-1980”. Een glasraam in lichtbak naar aanleiding van een geboorte. Gesigneerd en gedateerd 1987.

    ”Griet 16-12-1980”. Un vitrail dans un bac lumineux à l’occasion d’une naissance. Signé et daté 1987.
    No longer available
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #346

    Een paar gefineerde plantenstaanders in Lodewijk XV-stijl met verguld bronsbeslag en wit marmeren blad.

    Une paire de supports à plantes en bois de placage style Louis XV, montures en bronze doré et tablettes en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. 78 x 40 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #300
    Longines Automatic

    Een 18 karaats geel gouden herenhorloge met 18 karaats geel gouden polsband.

    Une montre pour homme en or jaune 18 ct et bracelet en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 92,92 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #430

    Twee rollende bijzettafeltjes.

    Deux petites tables roulantes.
    No longer available
    Dim. 74 x 63 x 38
    Estimate: € 50 / 80
  • #98

    Een paar siervazen op voet van Frans porselein met handgeschilderd polychroom en verguld decor, XIXde eeuws.

    Une paire de vases sur pieds en porcelaine de France, décor polychrome doré peint à la main. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #166

    Lampenvoet van gesculpteerd en gezwart hout versierd met personages. Aziatisch werk.

    Un pied de lampe en bois sculpté noir et personnages. Travail asiatique.
    No longer available
    Dim. H. 170 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #372

    Een lot van tien XVIIde en XVIIIde eeuwse gravures met heiligen.

    Un lot de dix gravures du XVII et XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 13 x 10 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #294
    L. Schooningk

    “Dorpsgezicht” & “Hoevegezicht”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.

    ”Vue de village” & “Vue sur fermette”. Deux aquarelles sur papier. Signées.
    No longer available
    Dim. 30 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 170
  • #390

    Een ronde salontafel met gerainureerde poten en een gecanneerd tussenblad.

    Une table de salon ronde à pieds à rayures et une tablette cannée au milieu.
    No longer available
    Dim. 60 x 69 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More