Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 14 karaats geel gouden ring bezet met een ovale turkoois van ± 10 ct.

Een 14 karaats geel gouden ring bezet met een ovale turkoois van ± 10 ct.

Une bague en or jaune 14 ct sertie d’une turquoise ovale de ± 10 ct.
Dim. 12,70 g
SKU: 1911190080.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #80
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #21

    Een plexiglazen lezenaar en een houten tafelvitrine.

    Un lutrin en plexiglas et une vitrine de table en bois.
    No longer available
    Dim. 33 x 53 & 31 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #90

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,07 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,07 ct.
    No longer available
    Dim. 4,50 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #241

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor met lange Lijzen in cartouches. Onderaan gemerkt. We voegen er een houten sokkel aan toe.

    Un grand vase balustre en porcelaine de Chine, décor famille-rose à longues Elyses en cartouches. Marque à la base. Nous ajoutons un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #358

    Een antieke weegschaal van hout en koper met een lade, voorzien van gewichtjes.

    Une balance antique en bois et cuivre avec un tiroir et ensemble de poids.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #386

    Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.

    Table de salon carrée avec tablette en bambou.
    No longer available
    Dim. 110 x 110 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #340

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en twee smaragden van ± 0,10 ct.

    Une chaîne en or jaune 18 ct. avec un pendentif serti de brillants ayant un poids total de +- 0,20 ct et deux émeraudes de +- 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 8,27 g
    Estimate: € 300 / 350
  • #43

    Een oude apothekersweegschaal. Incompleet.

    Une balance de pharmacie ancienne. Incomplète.
    No longer available
    Dim. 48 x 50 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #292

    Een paar houten spiegels, ingelegd met been en parelmoer.

    Une paire de miroirs incrustés d’os et de nacre.
    No longer available
    Dim. 64 x 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #371

    Een verzilverd metalen bestek in bestekkoffer. Voor twaalf personen. Enkele stukken manco.

    Une ménagère et couverts en métal argenté pour douze convives. Quelques pièces manquantes.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #136

    Een Engelse staande klok in eikenhouten kast. Derde kwart XVIIIe eeuw.

    Une horloge de vestibule anglaise en chêne. Troisième partie du XVIIIè siècle.
    No longer available
    Dim. h: 202 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #12
    Dirk Baksteen

    “Veldwijk”. Ets. Gesigneerd en genummerd 20/75 buiten de plaat.

    ”Veldwijk”. Une eau-forte. Signée et numérotée 20/75 hors planche.
    No longer available
    Dim. 11 x 16 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #14
    Jules De Cort
    Period: 1918 - 1999

    “Stilleven met koper en fruit’. Olieverf op doek. Doek opnieuw op te spannen.

    ”Nature morte, cuivre et fruits”. Huile sur toile. Toile à resserrer.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More