Other lots in this auction
-
#405Boch La Louvière & Boch Frères KéramisEen aardewerken servies met blauw decor ‘Dordrecht’, bestaande uit 24 grote borden, twaalf kleine borden, 17 diepe borden, een vierdelig theestel met twaalf kopjes en schoteltjes, twee terrines, een sauskom en drie serveerschotels.
Un service en faïence , décor bleu ‘Dordrecht’, comprenant 24 grandes assiettes, 12 petites assiettes, 17 assiettes creuses, un service à thé en quatre pièces et douze tassas et sous-tasses, deux terrines, une saucière et trois plats de service.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#68SèvresEen paar balustervormige dekselvazen van wit porselein, versierd met vergulde Napoleondecors en met messingen monturen. XIXe eeuw. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à couvercle balustre en porcelaine blanche, décoration Napoléon et montures en laiton. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#127Een paar schemerlampen met glazen kappen, versierd met glazen parels en gekleurde pendeloques.
Une paire de lampes aux abat-jour en verre, décoration de perles en verre et pendeloques de couleur.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 25 / 40 -
#703Een vaas van meerkleurig glaspasta in de stijl van Murano.
Un vase en pâte de verre polychrome, style Murano.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 55 / 65 -
#289Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Pijproker in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Intérieur, fumeur de pipe”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 78 cmEstimate: € 80 / 120 -
#7Een geslepen kristallen bonbonnière met rode accenten, met verzilverde rand.
Une bonbonnière en cristal taillé, accents rouges et rebord argenté.No longer availableDim. h 12,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#848Val St. LambertEen art deco karafje van geslepen kristal met bruin decor en met zes bijpassende borreltjes. Gemerkt.
Une carafe Art Déco en cristal taillé, décor brun et six petits verres assortis. Marques.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#474“Marine, Ibiza The Sea”.
”Marine, Ibiza The Sea”.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 300 / 400 -
#363Een kleine wereldbol en een hemelbol met sterrenbeelden.
Un petit globe terrestre et un globe de ciel avec signes du zodiaque.No longer availableDim. h: 30 & 50 cmEstimate: € 50 / 100 -
#619Médard TytgatPeriod: 1916 - 1997“Kustzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
“Vue de la Côte”. Huile sur toile. Signée et datée ‘64.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#381The Franklin Mint“Coin sets of all nations”. Een lot van 58 sets met telkens tussen de vijf en de zeven muntstukken van verschillende landen in drie verzamelaars. Medio Jaren ‘80.
”Coin sets of all nations”. Un lot de 58 sets de cinq à sept pièces de différents pays dans trois collecteurs. Mi années ‘80.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#732Jef Van Leemputten“Jachthond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Chien de chasse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 200 / 300


