#647Een klein balustervaasje van Chinees porselein met een wit decor van bloemen en vlinders op gele fond. Onderaan gesigneerd.
#534Een antieke Japanse netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een zittende man met theepot. Onderaan gesigneerd.
Un netsuké japonais en ivoire sculpté d’un homme assis avec une théière. Signature à la base.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#217“Apollo”. Een bronzen beeld op rood marmeren sokkel.
#805Matchbox Series 40; 50; 65; 69 & 70Vijf speelgoedautootjes in originele doosjes:- Hooiwagen.- John Deere - Lanz tractor.- Claas maaidorser .- Hatra bulldozer.- Grindwagen.
Cinq voitures jouets, emballages d’origine:- Voiture à foin.- John Deere - Lanz tractor.- Claas faucheuse .- Hatra bulldozer.- Voiture à gravier.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#881Een spiegeltje en een wandfontein van meerkleurig aardewerk van Rouen.
#125Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Un bracelet à maillons en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et des émeraudes de ± 1 ct.No longer availableDim. 23,48 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#478Twee souvenirs uit Caïro, bestaande uit replica’s van een dodenmasker en een kleine Ushepti (grafbeeldje). Begin jaren ‘30.
Deux souvenirs du Caire, comprenant une réplique d’un masque de mort et une petite statue mortuaire Ushepti. Début années ‘30.No longer availableDim. h: 18 & 9 cmEstimate: € 35 / 50 -