#79Harry PrenenPeriod: 1915 - 1992“Winteravond”. Een gewassen pentekening. Gesigneerd en gedateerd 1960.
”Soirée hivernale”. Un dessin lavis à pointe sèche. Signé et daté 1960.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#133Een hertengewei uit 1929. Op muurplaat.
#672Sonia AbeloosPeriod: 1876 - 1969“Le pavillon”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd 7-1920.
”Le pavillon”. Huile sur toile. Signée et datée 7-1920.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 200 / 250 -
#13Sitzendorf“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
”Couple”. Deux statues en porcelaine polychrome. Signature à la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#534Een antieke Japanse netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een zittende man met theepot. Onderaan gesigneerd.
Un netsuké japonais en ivoire sculpté d’un homme assis avec une théière. Signature à la base.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#433Twee verschillende karaffen van kleurloos kristal.
#527Terracotta beeld van een Chinese edelman. Italiaans werk, gemerkt.
#473Een oud gasmasker in doos. Compleet.
#556Een handgeknoopt Perzisch tapijtje.
#574“Compositie”. Olieverf e.a. op doek. Draagt monogram: T.C.
”Composition”. Huile et autres sur toile. Porte un monogramme: T.C.No longer availableDim. 91 x 137 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#464Gränna GlasbrukEen set mondgeblazen polychroom kristallen glazen en een karaf. Zweeds, naar Italiaans voorbeeld.
Une série de verres en cristal soufflés à la bouche et une carafe. Travail suisse, d’après un exemple italien.No longer availableDim. h: 22 en 11 cmEstimate: € 30 / 40