#390“Toi et moi”. Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljantjes, een robijn en een saffier met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
”Toi et Moi”. Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants, un rubis et un saphir ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 350 / 450 -
#255Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,54 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,54 ct.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 650 / 750 -
#503Een designasbak en dito lamp van geborsteld metaal.
#2Een lot van zeven foto’s van de bemanningen van verschillende Apollo-missies, waarbij vijf met de handtekeningen van de astronauten.
Un lot de sept photos de différents équipages des missions Apollo, dont cinq avec signatures des astronautes.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 35 / 50 -
#274Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#227Eugène FehdmerPeriod: 1846-1918“Waterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1894.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée et datée 1894.No longer availableDim. 70 x 95 cmEstimate: € 600 / 800 -
#544“Compositie”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Campbell.
”Composition”. Huile sur carton. Porte une signature: Campbell.No longer availableDim. 16,5 x 37 cmEstimate: € 100 / 150 -
#356Een Engelse commode van mahoniehoutfineer met vier gebogen laden.
#825Matchbox Series 57; 58; 60; 61 & 63Vijf speelgoedautootjes in originele doosjes:- Land Rover brandweerwagen.- DAF vrachtwagen met lading stalen peilers.- Vrachtwagen met werfkantoor.- Alvis Stalwart.- Fire crash tender.
Cinq voitures jouets, emballages d’origine:- Land Rover voiture de pompiers.- DAF camion et piliers en fer.- Camion et bureau de chantier.- Alvis Stalwart.- Fire crash tender.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#546Twee handgeknoopte Oosterse lopertjes van wol.
#359Leonard Vincent SchaekenPeriod: 1865 - 1915“Zicht op Venetië”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur Venise”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#877Twee boeken over Ferrari:- “Ferrari 70 years”. Dennis Adler. Ed. Quarto publishing. 2016.- “Het ultieme verhaal van Ferrari”. Brian Laban. Ed. Parragon. Bath, 2002.
Deux livres en relation avec Ferrari:- “Ferrari 70 years”. Dennis Adler. Ed. Quarto publishing. 2016.- “Het ultieme verhaal van Ferrari”. Brian Laban. Ed. Parragon. Bath, 2002.No longer availableEstimate: € 26 / 30