#493Twee buikvaasjes van Imariporselein met bloemendecors. Onderaan gemerkt.
Deux vases pansues en porcelaine Imari à décor de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#350Een parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden slot en hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. een saffier van ± 0,50 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Un collier de perles à fermoir en or jaune 18 ct et pendentif sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’un saphir de ± 0,50 ct et émeraudes ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableEstimate: € 1400 / 1600 -
#850Een rood- en geelkoperen doofpot.
#335Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct. en aquamarijn van ± 5 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct et d’une aigue-marine de ± 5 ct.No longer availableDim. 5,32 gEstimate: € 750 / 850 -
#642Vonk“Bloemenstilleven” & “Surrealistisch landschap”. Olieverf op paneel. Langs beide kanten beschilderd. Gesigneerd.
#33Een gedreven koperen samovar.
#355Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een centrale saffier van ± 2 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct et d’un saphir central de ± 2 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 950 / 1100 -
#291Een Zaanse klok. Compleet.
#268Een damhertengewei op muurplaat.
Un bois de daim sur attache murale.No longer availableEstimate: € 100 / 120