Other lots in this auction
-
#717Een zittende Guanyin met twee kindjes. Monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
Un Guan Yin assis et deux enfants. Porcelaine monochrome blanche, esprit Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#559“De dans”. Gemengde techniek. Naar Matisse.
”La danse”. Techniques mixtes. D’après Matisse.No longer availableDim. 63 x 89 cmEstimate: € 200 / 240 -
#141Een Napoleon III schouwpendule van zwartgelakt hout met vier getorste zuiltjes, met messingen monturen en inlegwerk. Zonder sleuteltje.
Une pendule de cheminée Napoléon III en bois laqué noir à quatre colonnes torsadées, montures en laiton et aux incrustations.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#865Corgi Toys 263“Rambler Marlin sports fastback”. Een speelgoedauto in originele doos. Bijna nieuwstaat.
”Rambler Marlin sports fastback”. Une voiture jouet, emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#890Een koffie-en theestel van verzilverd metaal met melkkannetje en suikerpot en op een dienblad. Eén handvat van het dienblad los.
Un service à café et thé en métal argenté, avec pot à lait et sucrier, le tout sur un plateau dont un manche est détaché.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#853Een vaas van Booms glas met vergulde lijnen en een korrelstructuur.
Un vase en verre de Boom, structure granuleuse et lignes dorées.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 24 / 26 -
#816Een antiek handgeknoopt Oosters karpetje van wol met een Bocharamotief. Slijtage.
Petite carpette Bochara ancienne en laine. Nouée main. Usures.No longer availableDim. 162 x 107 cmEstimate: € 40 / 50 -
#144Martin BolléPeriod: Vilvoorde 1912-1968“Trekpaard”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Cheval de trait”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22 x 23 cmEstimate: € 150 / 200 -
#563Een Birmaanse poppenkastpop.
Un guignol de Birmanie.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 30 / 50 -
#857Bekertje op voet. Chinees werk. Deels geglazuurd, deels gegraveerd. Onderaan gemerkt.
Gobelet sur pied. Travail chinois. partriellement glaçuré, partiellement gravé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#648Een antieke geëmailleerde bronzen Canton schotel, versierd met een meerkleurig drakendecor.
Un plat Canton antique émaillé, décoration de dragons polychrome.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#453Een lot van zes stuks Chinoiserie, bestaande uit een diep bord met blauw-wit decor, een kind op een buffel van wit porselein, een fo-hond van groen aardewerk, een buffel van brons, een balustervaasje van rode lak en een porseleinen wierookbrander in de vorm van een tempelleeuw.
Un lot d’objets de Chine, comprenant une assiette creuse décor bleu et blanc, un enfant sur un buffle en porcelaine blanche, un chien Fo en faïence verte, un buffle en bronze, un vase balustre laque rouge et un encensoir en forme de lion de temple en porcelaine.No longer availableEstimate: € 50 / 80


