#252Emmanuel Nepomucéne De GhendtPeriod: 1738-1815
“Le Soir / Le Matin”. Een paar gravures op papier met erotisch thema, in verguld kader.
#463
Een Chinees polychroom porseleinen gemberpot met houten deksel.
A Chinese polychrome porcelain ginger jar with wooden lid.No longer availableDim. 30cmEstimate: € 80/120 -
#145
Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.
#282Alexander Wust
Een boszicht met stroom. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#443
Een Chinees porseleinen gemberpot met houten deksel en berglandschap versierd.
#535
Een Chinese commode met 2 deuren, 3 laden en 2 bijhorende armstoelen.
#479
“Ruiter te paard”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1915.
#707
Een Chinees cloisonne dekselvaasje met bloemenmotief.
#502Christine Teller
“Menhir”. Olieverf op doek.
#671
#527
Een grote, blauw wit Chinese bloempot, afgebeeld met tempelleeuwen en varia decoratie.
#665
Een massief houten bureau-schrijftafel. (AID5464)
A solid wood desk-writing table. (AID5464)No longer availableDim. 79 x 220 x 99 cmEstimate: € 300/400