#135Fritz Bosteels“Kreek in Winter - te Sombeke.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#17Een vaas in groen en kleurloos kristal, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
#305Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100 / 140 -
#212Hubert De VriesPeriod: 1899-1979“Kermis”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#91Een vroeg 20ste eeuwse lantaarnklok in messing gemerkt Happin & Webb, London.
#541Een brons gesculpteerd beeld van Bodhisattva Indra in rusthouding. Vermoedelijk 19e eeuws.
#53Een mahoniehouten schrijfnecessaire. Begin XXste eeuw. Binnenin opnieuw met rood vilt bekleed.
A mahogany writing desk set. Early 20th century. Interior reupholstered with red felt.No longer availableDim. 10 x 30 x 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#345Een art nouveau coupe in faience.
#379‘Veehoeders op de heide’, gemengde techniek, 19e eeuws.
#347Willy VandersteenEen lot van 95 soft- + 1 hardcover Suske & Wiske strips. Diverse nummers en uitgaven.
A lot of 95 softcover + 1 hardcover Suske & Wiske comic strips. Various issues and editions.No longer availableEstimate: € 50 / 100