Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 14 karaats geelgouden ring bezet met één centrale solitair diamant van +- 0,80 ct.
Een 14 karaats geelgouden ring bezet met één centrale solitair diamant van +- 0,80 ct.

Een 14 karaats geelgouden ring bezet met één centrale solitair diamant van +- 0,80 ct.

A 14 karat yellow gold ring set with one central solitaire diamond of approximately 0.80 ct.
Dim. 2,42 g
SKU: 2609230540.
Auction day: 27 September 2023 19:00
Catalogue #540
Estimate: € 1700 / 1800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #288
    Guerin

    Een lot van 3 aardewerken Guerin kruiken met divers decor en vorm. Onderaan gemerkt.

    A lot of 3 Guerin earthenware jugs with various designs and shapes. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 28 x 23cm
    Estimate: € 45 / 90
  • #219
    Philippe Swyncop
    Period: 1878-1949

    “Portret dame met hoed”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    “Portrait lady with hat”. A drawing, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 42 x 32cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #87
    Legras

    Een klein vaasje van glaspasta met druivelaar decor. Begin 20e eeuw, gemerkt Legras.

    A small vase made of glass paste with grapevine decoration. Early 20th century, marked Legras.
    No longer available
    Dim. 9 x Ø10cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #331

    Een langwerpige en een ronde presenteerspiegel, beide gemerkt Radango evenals een spiegelplateau met bolle pootjes met een bewerkte rand (schade aan spiegelglas). Alle van verzilverd metaal.

    A rectangular and a round presentation mirror, both marked Radango, as well as a mirror plateau with curved legs and an embellished edge (damage to mirror glass). All made of silver-plated metal.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #309

    “Berglandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Mountain Landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 49 x 68cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #532
    Hubert De Vries
    Period: 1899-1979

    “Straattafereel”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Street Scene". A painting, mixed media on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 99 x 84cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #651
    Karel Biddeloo

    Willy Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo. De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979) Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986) De koraalb(..)

    Willy Vandersteen. "De Rode Ridder. A lot with various titles, including The Snake God, first edition April 1991 and signed by Karel Biddeloo. Ed. Standaard Uitgeverij.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #396
    Indo-Hamadan

    Een handgeknoopte Indische wollen loper.

    A hand-knotted Indian wool runner.
    No longer available
    Dim. 300 x 89cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #131

    ‘Klokke Roeland’, een schaalmodel naar de legendarische Gentse klok in een houten houder, gedateerd 1948.

    'Klokke Roeland', a scale model after the legendary Ghent clock in a wooden holder, dated 1948.
    No longer available
    Dim. 27 x 42 x 25 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #15

    Een groot lot glas en kristallen likeurglaasjes in diverse vorm en formaat. 95 stuks.

    A large lot of glass and crystal liqueur glasses in various shapes and sizes. 95 pieces.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #359

    Een barokke spiegel met een gedreven koperen lijst met floraal motief.

    A Baroque mirror with an embossed copper frame featuring a floral motif.
    No longer available
    Dim. 64 x 35 cm (lijst)
    Estimate: € 100 / 120
  • #278

    Een persglazen Art-Deco vaas met het decor van tulpen in fumé glas. Onderaan gemerkt ‘fait en Belgique’.

    A pressed glass Art Deco vase with a tulip design in smoked glass. Marked "fait en Belgique" at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More