#502Hubert De VriesPeriod: 1899-1979“Havenzicht”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
"Harbour View". A painting, mixed media on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 29 x 34cmEstimate: € 125 / 175 -
#248Een donker rode schotel in faience versierd met engeltje en kransen. Gemerkt 2A.
A dark red earthenware dish decorated with an angel and wreaths. Marked 2A.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 50 / 60 -
#103Een Art Deco uit marmer gesculpteerd beeld van een roofvogel.
An Art Deco sculpture of a marble carved bird of prey.No longer availableDim. 45cmEstimate: € 200 / 300 -
#521Een handbeschilderd Art-Deco periode porseleinen beeld van een olifant, onderaan het merkteken van Volkstedt-Rudolstadt en de datum 3-12-23.
A hand-painted Art Deco period porcelain sculpture of an elephant, marked with Volkstedt-Rudolstadt and the date 3-12-23.No longer availableDim. H 33.5 x L 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#531Peter PraetEen terracotta beeld met 4 geabstraheerde figuren in compositie. Onderaan zijkant draagt signatuur. lichte schilfer bovenrand kroon.
A terracotta sculpture with 4 abstracted figures in composition. Signature on the bottom side. Slight chip on the upper edge of the crown.No longer availableDim. 73cmEstimate: € 100 / 120 -
#257Een lot van 3 presentatiedozen met daarin grote insecten, Insecte Capucin Sp-Nouvelle-Guinée, Tropidaeris-Colombie, Fulgoridae-Equateur en Mante Religieuse-Java.
A lot of 3 display boxes containing large insects: Capuchin Insect SP-New Guinea, Tropidaeris-Colombia, Fulgoridae-Ecuador, and Praying Mantis-Java.No longer availableDim. 5 x 27 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#145Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979“Karren in de Kempen.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Carriages in the Kempen." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 550 / 650 -
#229Alfred OstPeriod: 1884 - 1945‘Kerkgangers’, inkt op papier, Alfred Ost.
#52Karel BiddelooEen lot van 3 striptekeningen op papier met Rode Ridder thema, waarvan de grootste 39 x 27cm. Gesigneerd.
A lot of 3 comic drawings on paper with Reode Ridder theme, the largest being 39 x 27cm. Signed.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#549Louis HalflantsPeriod: 1898-1984“Kinderen aan de ontbijttafel”. Een schilderij, pastel op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1931.
#37Een set van 2 bronzen engelenhoofdjes met vleugels.
A set of 2 bronze angel heads with wings.No longer availableDim. h 11 x b 26 cmEstimate: € 40 / 60