#548Een paar girandoles met 6 lichtpunten en kristal glazen versieringen.
#97Paul Kedelv Flygsfors glassworks“Coquille”. Een vintage vaas met roos wit in de massa. Met vervaagd label en onderaan gemerkt.
#515Een mahoniehouten Empire secretaire, bekroond met koperen ornamenten. 1 lade bovenaan, uitklapbare schrijfklep midden en tweedeurs kast onderaan. 1 handvat houdertje bij bovenlade ontbreekt.
#642“Vlaams impressionistisch landschap.” Olieverf op doek op board. Achteraan gemonogrammeerd.
"Flemish impressionist landscape." Oil on canvas on board. Monogrammed on the back.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#351Een geelkoperen melkkan en twee roodkoperen waterketels. XIXde eeuw.
A yellow copper milk jug and two red copper water kettles. 19th century.No longer availableDim. 23 x 11 cmEstimate: € 60 / 100 -
#214Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.
#355Een piëdestal met marqueterie en koperen ornamenten.
A pedestal with marquetry and copper ornaments.No longer availableDim. 76 x 50 x 38 cmEstimate: € 40 / 60