#320Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één robijn van +- 0,25 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with one ruby of approximately 0.25 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 500 / 600 -
#651Karel BiddelooWilly Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
#33Een volledig bestek voor 12 personen, verzilverd metaal, Russische merken. Bestaande uit 12 grote messen, 12 kleine messen, 12 grote vorken, 12 kleine vorken,12 grote lepels, 12 kleine lepels, 12 koffielepels en een pollepel.
A complete set of silver-plated tableware for 12 people, with Russian marks. Includes 12 large knives, 12 small knives, 12 large forks, 12 small forks, 12 large spoons, 12 small spoons, 12 teaspoons, and a ladle.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#411Een oosterse marionet in hout met de vorm van een olifant.
#503Een cloisonné beeld van een fluit spelende dame. Onderaan gestempeld. Kleine schade aan één van de handen.
A cloisonné statue of a flute-playing lady. Stamped at the bottom. Small damage to one of the hands.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 70 / 90 -
#149‘Winterzicht’, olieverf op paneel, draagt handtekening.
#57Een groot lot bestek van verzilverd metaal met diverse motieven.
A large lot of silver-plated metal cutlery with various motifs.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#250Een 19de eeuwse zilveren hanger, aan de achterkant 18 karaats geelgoud en met een Vlaams hart bezet met één diamant oude slijp.
A 19th century silver pendant with the back 18ct gold, with Flemish heart set with one old cut diamond.No longer availableDim. 10,70 gEstimate: € 500 / 600