#273
Een heksenbol van kwikglas.
A witch ball.No longer availableDim. Ø25cmEstimate: € 75/100 -
#301
Een XIXde eeuwse houtschaaf, gemerkt J.N.
#654Paul Tuerlinckx
Een set van drie portretten van clowns. Aquarel op papier.
#535
Een houten sofa met gesculpteerd frame en stoffering in bloemenmotief.
#426ALDO TURA
#508
Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#342
#637
Een houten Afrikaans masker geschilderd in grijstinten .
#444Vic Gentils
“Two nudes in nature.” & “Industrial Abstract.” A pair of lithographs numbered 46/60, signed outside the plate. Moisture damage to the passe-partout.No longer availableDim. 43 x 31 cm x 2Estimate: € 100/120 -
#514Wiskemann
Een lot van verzilverd Art-Deco theeservies waaronder Wiskemann.
#307
Een lot van 2 koperen kandelaars, 3-potig, en 2 koperen lampadaires.
A lot of 2 copper candlesticks 3-legged, and 2 copper lampadaires.No longer availableDim. 50 cmEstimate: € 50/80 -
#430
A silver necklace with a silver medallion with 50 Belgian Francs depicting Boudewijn and Fabiola.No longer availableDim. 26,90 g 935‰ en 800‰Estimate: € 40/80