#1Twee fazanten van verzilverd metaal.
#71Royal Dux“Jonge vrouw met appelen”. Een porselein met meerkleurig patina. Gemerkt onderaan en met sticker. Gaaf.
”Jeune femme et pommes”. Uns statue en porcelaine, patine polychrome. marque sous la base, avec étiquette.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200 / 280 -
#269C. Vermoelen“Parkzicht met zwanen op een vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur les cygnes sur l’étang au parc”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#726Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#99“Herbergtafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène d’auberge”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 200 / 300 -
#174“Landschap naar de XVIIde eeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage d’après le XVIIième siècle”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 140 cmEstimate: € 280 / 340 -
#636Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#678“Marktkramerskoppel”. Twee beelden van blauw en wit porselein met vergulde en gepolychromeerde details.
“Couple de marchands”. Deus statues en porcelaine blanche et bleue avec détails en dorure et polychrome.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#589“Naakt”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening: Dooiewaard.
#199Victor Marais-MiltonPeriod: 1872 - 1948“Lezende kardinaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
”Cardinal, lecture”. Huile sur toile. Signature en bas à droite.No longer availableDim. 46 x 38Estimate: € 1000 / 1300 -
#748GoebelEen lot van vier beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
Un lot de quatre statues en porcelaine polychrome de la série de M.I.Hummel. Marque sur la base.No longer availableDim. h: 7,5 - 12,5 cmEstimate: € 40 / 50