Other lots in this auction
-
#688Een geslepen glazen karaf.
Une carafe en verre taillé.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#246Een gefineerde tafel, versierd met verguld bronsbeslag en met een wit marmeren blad.
Une table en bois de placage, montures en bronze doré et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. Ø: 77 cmEstimate: € 260 / 300 -
#100Een parelhalssnoer met 18 karaats wit gouden hanger en slot bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Un collier de perles à fermoir en or blanc 18 ct, serti de diamants et baguettes ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. bruto: 44,50Estimate: € 1500 / 1700 -
#582Rémy CornelissenPeriod: 1913 - 1990“Surrealistische personages”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 1976 en genummerd 134/300 buiten de plaat.
”Personnages surréalistes”. Une lithographie. Signée et datée 1976, numérotée 134/300 hors planche.No longer availableDim. 25 x 19,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#629Constant Simon“Boer”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.
“Fermier”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#130Een 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en groene email. Het slot met kroontje en de letter E.
Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,60 ct et émail vert. La fermeture avec une couronne et la lettre E.No longer availableDim. bruto: 36,38 gEstimate: € 700 / 800 -
#487Val St. LambertEen grote vaas van kristal, groen gekleurd in de massa.
Un grand vase en cristal, vert dans la masse.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#464Gränna GlasbrukEen set mondgeblazen polychroom kristallen glazen en een karaf. Zweeds, naar Italiaans voorbeeld.
Une série de verres en cristal soufflés à la bouche et une carafe. Travail suisse, d’après un exemple italien.No longer availableDim. h: 22 en 11 cmEstimate: € 30 / 40 -
#256Een kleine commode in Lodewijk XV-stijl met drie laden, versierd met marquetterie en met een zwart marmeren blad.
Une petite commode style Louis XV à trois tiroirs, décoration de marqueterie et une tablette en marbre noir.No longer availableDim. 72 x 32 x 46 cmEstimate: € 140 / 160 -
#899Een messingen inktpot in Lodewijk XV-stijl met porseleinen recipiënt.
Encrier en laiton de style Louis XV. Récipient en porcelaine.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#811Een lot van tien kleine klokjes van hout en kunststof. Enkele zonder slingertje. Zonder sleuteltjes.
Un lot de dix petites pendules en bois et plastique. Quelques unes sans balancier. Sans clés.No longer availableDim. h: 10 - 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#43Een XVIIIe eeuwse zeef en een koffiekan van Vlaams messing.
Une passoire du XVIIIème siècle et une cafetière en laiton de Flandre.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 50 / 80


