#463VallaurisEen schenkkan van meerkleurig aardewerk in de vorm van een vrouw met ontblote boezem. Een ontwerp van A. Ferlay. Onderaan gemerkt.
Une verseuse en faïence polychrome en forme de femme à poitrine dénudée. Une création par A. Ferlay. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30 / 40 -
#219Paul DelarochePeriod: 1797-1856“De pasgeborene”. Classicistisch schilderij met talrijke personages. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
”Le nouveau-né”. Une peinture classique à plusieurs personnages. Huile sur toile. Signature à droite en bas.No longer availableDim. 84 x 101 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#723Een vaas van glaspasta in de stijl van Murano.
#91Twee gietijzeren vuurbokken in de vorm van een paard.
#718Afrikaans masker. Luba, Congo.
#580Een houten kroonluchter met zes lichtpunten.
#814PrakticaEen vintage fotocamera model Super TL met flash, handstatiefje en extra lens. In fototas.
Une caméra vintage modèle Super TL avec flash, statif et lentille en extra. dans un sac.No longer availableEstimate: € 40 / 60