#521Een lot van 13 aardewerken flessen uit de Saône & Loire.
#308Een bronzen adelaar op zwart marmeren voet.
#546“Knielend naakt”. Een beeld van wit marmer.
#111LladroPolychroom aardewerken beeld van een moeder en kinderen.
Statue en faïence polychrome représentant une mère et ses enfants.No longer availableDim. 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#136Een Engelse mahoniehouten tafel met rond blad.
#483Een man met tulband van gebeeldhouwd en zwartgelakt hout. Draagt monogram van ‘Altorf’ onderaan.
Homme au turban en bois sculpté noirci. Port un monogramme par Altorf en bas.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100 / 150 -
#47Drie handgeschilderde miniaturen, waarbij een XVIIIe eeuws met een soldaat in uniform en twee XIXe eeuwse damesportretten, waarvan één keizerin Sissi voorstelt.
Trois miniatures peintes à la main dont une du XVIIIe siècle représentant un soldat en uniforme, les deux autres des portrait de femmes du XIXe siècle dont une représente l’Impératrice Sissi.No longer availableDim. h: 6, 7,5 & 8,5 cmEstimate: € 120 / 160 -
#768Twee godsdienstig geïnspireerde presse-papiers met inclusies. Letsels.
#540TeslaEen oude radio in kunststof kast. Type 306U ‘Talisman’. Bouwjaar 1951.
Ancienne radio en plastique. Type 306U “Talisman”. Année 1951.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100 / 120