#621Een paar bronzen tempelleeuwen.
#67Een sobere houten scribaan.
#788Lot Afrikaanse sculpturen: drie maskers en een ceremonieel mes.
#802Roger Somville“Personages”. Litho. Gesigneerd.
”Personnages”. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#607Een grote steenfractie met zes fossielen van zeeschaaldieren.
#58Een groepje van Saksisch porselein.
#744Möller“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Anvers ‘15.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée Anvers ‘15.No longer availableDim. 64 x 37 cmEstimate: € 100 / 150 -
#470Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
#17SitzendorfEen groepje van Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#669J. Vincken“Romantisch landschap met watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar een werk van Meindert Hobbema. Perforatie links boven.
”Paysage romantique et moulin à eau”. Huile sur toile. Signée. D’après une oeuvre par Meindert Hobbema. Perforation dans la toile en haut à gauche.No longer availableDim. 60 x 88 cmEstimate: € 200 / 300 -
#796KaradjaEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.