#793Een paar aardewerken vazen met meerkleurig en verguld decor van planten en met messingen monturen.
Une paire de vases en faïence, décors polychromes et dorés de plantes, montures en laiton.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 70 / 80 -
#470Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
#219Paul DelarochePeriod: 1797-1856“De pasgeborene”. Classicistisch schilderij met talrijke personages. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
”Le nouveau-né”. Une peinture classique à plusieurs personnages. Huile sur toile. Signature à droite en bas.No longer availableDim. 84 x 101 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#230Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,74 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,56 ct.
#704Marcel Louis Baugniet“Abstract mannengezicht”. Gemengde techniek op linnen. Gesigneerd en gedateerd 1919.
”Visage d’homme abstrait”. Techniques mixtes sur lin. Signé et daté 1919.No longer availableDim. 22,5 x 9,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#106Een tweeledig meubel met twee paneeldeuren.
#384L. De Coster“Boszicht in de herfst.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Une décoration de cheminée en faïence Staffordshire, deux personnages et une pendule.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 150