Other lots in this auction
-
#760
Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout.
Piédestal chinois en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 150 / 250 -
#578
Een antieke pop. Open mond. Slaapogen. Oude kleding. Zonder merk, letsel achteraan de schouder;
Poupée ancienne. Bouche ouverte . Yeux dormant. Vêtements anciens. Sans marque, dégât à l’arrière de l’épaule.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#536
Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
Carpette d’Orient en soie à la scène de chasse. Nouée main.No longer availableDim. 155 x 104 cmEstimate: € 300 / 500 -
#633
Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#440
Een groengeglazuurde aardewerken schildpad. Chinees werk.
Tortue en faïence verte. Travail chinois.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 100 / 120 -
#204Jean-Jacques Lagrennée
“Personages in een zeehaven”. Olieverf op doek. Herdoekt. Draagt een handtekening links onder. Met toeschrijving door een restaurateur uit 1964.
“Personnages dans le port”. Huile sur toile. Retoilée. Porte une signature en bas à gauche. Attribution par un restaurateur en 1964.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 2000 / 2400 -
#309
“Het laatste avondmaal.” Ingekaderd reliëf.
“La dernière cène”. Relief encadré.No longer availableDim. 34 x 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#245
Een 18 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met een centrale briljant van ± 0,87 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant central de ± 0,87 ct et de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#409
“Personages”. Potloodschets met atelierstempel P.J. Toegeschreven aan Paul Joostens.
“Personnages”. Croquis en crayon avec cachet d’atelier P.J. Attribué à Paul Joostens.No longer availableDim. 10 x 12 cmEstimate: € 100 / 120 -
#436
Een handgeknoopt Chinees wollen karpetje met een landschapsdecor.
Carpette chinoise en laine avec décor d’un paysage. Noué main.No longer availableDim. 155 x 93 cmEstimate: € 80 / 100 -
#13
Vier boerenpersonages van terracotta met gepolychromeerde gezichtjes.
Quatre paysans en terre cuite aux visages polychromes.No longer availableDim. h: 20 - 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#136
Een Engelse mahoniehouten tafel met rond blad.
Table en acajou à tablette ronde. Travail anglais.No longer availableDim. Ø 95 - H. 74 cmEstimate: € 100 / 120