#564
“Kanaalgezicht”. Olieverf op paneel”. Gesigneerd ‘De kat’.
”Vue sur le canal”. Huile sur panneau. Signé ‘De kat’.No longer availableDim. 34 x 39 cmEstimate: € 300/500 -
#327
“De Heiige Paraskeva en de Heilige Eudokia. Een 19de eeuws Russisch icoon met twee heiligen.
Une icône russe du 19ème siècle de deux Saints.No longer availableDim. 17,5 x 12,5 cmEstimate: € 200/300 -
#651
Een grote Chinees porseleinen zittende Boeddha.
#462Athena
Een oude pop met kleertjes. Gemerkt.
#195
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,90 ct. K/VS-SI1.No longer availableDim. 5,92 gEstimate: € 1700/1900 -
#235
Een ovale amethistcabochon van ± 14,75 ct.
#351
Twee oude houten wandtelefoons met bakelieten hoorn. Een gedateerd 1947 binnenin. Eén sleuteltje manco.
Deux ancien téléphones muraux à récepteurs en bakélite. Un avec la date 1947. une clé manquante.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#160
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 2,70 ctNo longer availableDim. 11,43 gEstimate: € 1200/1400 -
#70
Bague en or rose 18 ct en forme de serpent sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 12,94 gEstimate: € 800/900 -
#623Casper D.
“Zuid-Afrikaans stamhoofd”. Een buste. Gesigneerd en genummerd 265/300.
”Chef de tribu sud-africain”. Un buste. Signé et numéroté 265/300.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200/220 -
#897
Een messingen olielampje.
Une petite lampe à huile en laiton.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 30/50 -
#18
Een gevarieerd lot beeldjes van biscuit, terracotta en porselein.
Un lot de statues variés en porcelaine, biscuit et terre cuite.No longer availableDim. h: 7 - 26 cmEstimate: € 40/60