Other lots in this auction
-
#464
Een vijfdelig setje van roodgeglazuurd Belgisch aardewerk. Jaren ‘60.
Garniture cinq pièces en faïence belge à glaçure rouge. Années ‘60.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60/80 -
#431
Drie groene vazen van geslepen kristal. Eén met een hoge, rechte rand (H. 18 cm), één kratervaasje met voetstuk en onderaan gemerkt Val Saint-Lambert (H. 15 cm) en een blauwachtige groene vaas (H. 18 cm).
Trois vases en cristal taillé vert. L’un avec bord haut et droit (H. 18 cm), un vase cratère sur piédouche et marque Val Saint-Lambert sous la bae (H. 15 cm) et le dernier bleu-vert (H. 18 cm).No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 60/80 -
#663
Een kubistisch beeld van brons.
Sculpture cubiste en bronze.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 1300/1500 -
#82
“Vaas met bloemen” Lithografie.
”Vase et fleurs”. Lithographie.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 100/120 -
#752Sadahiru II
“Kabuki-acteur”. Een originele Japanse houtsnede. Osaka-school, omstreeks 1865.
“Acteur du théâtre kabuki”. Gravure sur bois japonaise. Ecole d’Osaka, vers 1865.No longer availableDim. 24 x 16 cmEstimate: € 100/120 -
#533
Concentrische bollen van gebeeldhouwd ivoor op staander en in presentatiedoos. Chinees werk, begin XXe eeuw.
Boules concentriques en ivoire sculpté sur pied et dans la boîte de présentation. Travail chinois, début du XXe siècle.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 100/120 -
#275
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger van amber.
Chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif en ambre.No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 200/250 -
#423
Een kleine mahoniehouten scribaan.
Petit scriban en acajou.No longer availableDim. 33 x 28 cmEstimate: € 40/60 -
#363Hergé
Vier albums van Kuifje: “Het zwarte goud”, “Cokes in voorraad” & “Kuifje in Tibet” in eerste druk en “Raket naar de maan” in tweede druk.
Quatre albums de Kuifje: “Het zwarte goud”, “Cokes in voorraad” et “Kuifje in Tibet”. Première édition et “Raket naar de maan”, deuxième édition.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#675
Een gebeelhouwd eikenhouten halmeubel in gotische stijl met kapstokken, een lade en een deurtje.
Meuble de vestibule en chêne sculpté de style gothique aux crochets, un tiroir et une petite porte.No longer availableDim. 204 x 180 cmEstimate: € 100/120 -
#131Capodimonte
Een siervaas met deksel en een sierterrine op voet van meerkleurig en verguld Italiaans aardewerk, versierd met reliëfdecor.
Vase décoratif couvert et terrine sur piédouche en faïence polychrome et dorée italienne, à décor en relief.No longer availableDim. h: 36 & 57 cmEstimate: € 60/80 -
#77
Een vaas van Booms glas met een handgeschilderd bloemendecor.
Vase en verre de Boom avec décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 30/35