Other lots in this auction
-
#750
Een gefineerd Engels trapmeubeltje met twee deurtjes en uitschuifbare basis, bekleed met kalfsleder. Beschadiging aan het galerijtje bovenaan.
Escalier de bibliothèque en bois de placage, ouvrant à deux petites portes et avec base glissante recouvert de vachette. Petite galerie (dégât).No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 100 / 150 -
#328Barye
“Liggende tijger”. Een bronzen beeldje. Postume geut.
“Tigre couché”. Statuette en bronze. Fonte posthume.No longer availableDim. l: 18,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#87
Een lot van negentien Mariabeeldjes en twee hoogreliëfjes van overwegend Brussels porselein.
Lot de 19 statuettes de la Sainte Vierge et deux reliefs. Généralement porcelaine de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#512t.c.
“Abstract”. Een collage en gemengde techniek op papier. Draagt monogram.
“Abstraite”. Collage et technique mixte sur papier. Porte monogramme.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 180 / 220 -
#233A. Lanternier & C°, Limoges
Een eetservies van porselein met een polychrome en vergulde guirlanderand. Bestaande uit 35 grote platte borden, 12 diepe borden, 12 dessertborden, 2 + 1 ronde schalen, 2 +1 ovale schalen, 1 slakom, 2 broodschaaltjes, 2 groenteschalen, 2 sauskommen en 1 soepterrine. Limoges, jaren 1920. Onderaan gemerkt. 73 stuks.
Service à dîner en porcelaine à décor polychrome et doré de guirlandes. Comprenant 35 grandes assiettes plates, 12 assiettes creuses, 12 assiettes à dessert, 2 + 1 plats ronds, 2 + 1 plats ovales, 1 saladier, 2 panetiers, 2 légumiers, 2 saucières et une soupière/No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#483
Een ronde geslepen kristallen coupe, deels groen gekleurd in de massa. Kleine herstelling aan de bovenrand. Gemerkt met label.
Coupe ronde en cristal taillé partiellement coloré vert dans la masse. Petite réparation au bord. Marque avec étiquette.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#298
Een paar Nederlandse zilveren kandelaars, moeilijk leesbare keuren 2de gehalte en maker G.L. (?). Georgian stijl. Datumletter B, waarschijnlijk 1836.
Paire de candélabres en argent hollandais, poinçons partiellement effacés, 2e titre, orfèvre G.L. (?). Style Georgian. Lettre date B, probablement 1836.No longer availableDim. h: 26,5 cm ± 755 gEstimate: € 200 / 300 -
#39
“Louis Neefs - 20 jaar later.”. Een affiche uit 1999 naar ontwerp van Alfred Ost.
“Louis Neefs - 20 ans après”. Affiche de 1999 d’après un dessin d’Alfred Ost.No longer availableDim. 60 x 42 cmEstimate: € 30 / 40 -
#783Meissen
Twee kleine porseleinen bordjes met een blauw op wit Chinees decor. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Lichte randschade.
Deux petites assiettes en porcelaine à décor chinois en bleu et blanc. Marque au verso. XIXe siècle. Petits dégâts aux bords.No longer availableDim. Ø: 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#122
“Veehoeders in een romantisch landschap”. Olieverf op doek.
“Bergers dans un paysage romantique”. Huile sur toile.No longer availableDim. 46 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#774B & H
Twee design hanglampen met roostertjes.
Deux lampes à suspendre design aux petites grilles.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#364
Een spiegel in verguld houten lijst.
Miroir à cadre en bois doré.No longer availableDim. 83 x 52 cmEstimate: € 40 / 60