Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 14 karaats witgouden ketting met 18 karaats witgouden hanger en bijpassende ring bezet met zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct. en twee maanstenen met een gezamenlijk gewicht van +- 20 ct.
Een 14 karaats witgouden ketting met 18 karaats witgouden hanger en bijpassende ring bezet met zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct. en twee maanstenen met een gezamenlijk gewicht van +- 20 ct.
Een 14 karaats witgouden ketting met 18 karaats witgouden hanger en bijpassende ring bezet met zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct. en twee maanstenen met een gezamenlijk gewicht van +- 20 ct.

Een 14 karaats witgouden ketting met 18 karaats witgouden hanger en bijpassende ring bezet met zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct. en twee maanstenen met een gezamenlijk gewicht van +- 20 ct.

A 14 carat white gold necklace with an 18 carat white gold pendant and matching ring set with black diamonds with a combined weight of +- 1.30 ct. and two moonstones with a combined weight of +- 20 ct.
Dim. 11,58 g
SKU: 2706230110.
Auction day: 27 June 2023 19:00
Catalogue #110
Estimate: € 1800 / 2000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #210

    Een 14 karaats roze kleurige ring bezet met kleine witte en cognackleurige briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.

    A 14 carat pink colored ring set with small white and cognac colored brilliants with a combined weight of +- 1.50 ct.
    No longer available
    Dim. 5,10 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #655

    Een massief gepatineerde houten bureau-schrijftafel met groot formaat lade voor plannen, en ingewerkte stekkerdoos onderaan. (AID6183)

    A solid patinated wooden desk/writing table with a large drawer for plans and a built-in power strip at the bottom. (AID6183)
    No longer available
    Dim. 74 x 221 x 114 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #527
    Stefaan Schreel

    Een metaalsculptuur getiteld Krijger 1 door beeldhouwer Stefaan Schreel op sokkel .

    A metal sculpture titled Warrior 1 by sculptor Stefaan Schreel. On stand.
    No longer available
    Dim. h 53 (170) cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #585

    Een bijzetmeubel van wortelfineer met lade en verhoogde bovenrand.

    A piece of side furniture in walnut veneer with drawer and raised top edge.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #3

    Een oud Belgisch zwaard. Bijgevoegd twee stijgbeugels.

    An old Belgian sword. Attached two stirrups.
    No longer available
    Dim. l: 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #113
    Period: 1970

    Een Regency messing tafellamp met opaline ornament, vermoedelijk model Ostrich Egg, stijl Maison Charles.

    A Regency brass table lamp with opaline ornament, presumably model Ostrich Egg, style Maison Charles.
    No longer available
    Dim. 80 x Ø40cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #204

    Een luchter van koper en kristal.

    A chandelier of copper and crystal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #521

    Een Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 1357 M.T.

    An Iranian hand knotted runner, numbered 1357 M.T.
    No longer available
    Dim. 224 x 80cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #249
    Royal Doulton

    Een 158-delig Royal Doulton servies, model Kingswood, bestaande uit: 12 grote platte borden, 12 kleine platte borden, 12 dessertborden, 11 kleine dessertbordjes, 12 diepe borden, 14 grote ondertassen, 13 grote tassen, 12 kleine ondertassen, 12 kleine tassen, 8 borreltjes, 12 kommen met oren, 12 kommen zonder oor waarvan 1 beschadigd, 1 kleine bolle kom, 6 ovalen schalen, 2 terrines, 2 sauskommen, 1 koffiepot waarvan het dopje van het deksel afgebroken, 1 theepot, 1 suikerpot en 3 melkkannetjes.

    A 158-piece Royal Doulton service, model Kingswood, consisting of: 12 large flat plates, 12 small flat plates, 12 dessert plates, 11 small dessert plates, 12 soup plates, 14 large saucers, 13 large cups, 12 small saucers, 12 small cups , 8 drinks, 12 bowls with handles, 12 bowls without handles, 1 of which is damaged, 1 small convex bowl, 6 oval dishes, 2 terrines, 2 sauce boats, 1 coffee pot of which the lid has broken off, 1 teapot, 1 sugar bowl and 3 milk jugs .
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #74
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Hoevezicht in de lente met eenden’ door Henri Joseph Pauwels in vergulde kader.

    'Farm view in spring with ducks' by Henri Joseph Pauwels in gilded frame.
    No longer available
    Dim. h 69 x b 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • Rudi Pillen
    Period: 1931 - 2014

    Een lot van 3 houtskool tekeningen op papier. Gesigneerd “Rudi Pillen”.

    A “Tahiti” pearl necklace in different colors of gray and brown and with an 18 carat yellow gold clasp.
    No longer available
    Dim. 39 x 30cm
    Estimate: € 75 / 150
  • #14
    A. Servaes

    “Jezus aan het Kruis”. Een zilverprint op papier, gesigneerd in de plaat.

    “Jesus on the Cross”. A silver print on paper, signed.
    No longer available
    Dim. 16 x 16 cm
    Estimate: € 20 / 25
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2023

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 juni van 10.00u tot 17.00u.

27 June 2023 19:00
28 June 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More