Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 14 karaats witgouden ketting met 18 karaats witgouden hanger en bijpassende ring bezet met zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct. en twee maanstenen met een gezamenlijk gewicht van +- 20 ct.
Een 14 karaats witgouden ketting met 18 karaats witgouden hanger en bijpassende ring bezet met zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct. en twee maanstenen met een gezamenlijk gewicht van +- 20 ct.
Een 14 karaats witgouden ketting met 18 karaats witgouden hanger en bijpassende ring bezet met zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct. en twee maanstenen met een gezamenlijk gewicht van +- 20 ct.

Een 14 karaats witgouden ketting met 18 karaats witgouden hanger en bijpassende ring bezet met zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct. en twee maanstenen met een gezamenlijk gewicht van +- 20 ct.

A 14 carat white gold necklace with an 18 carat white gold pendant and matching ring set with black diamonds with a combined weight of +- 1.30 ct. and two moonstones with a combined weight of +- 20 ct.
Dim. 11,58 g
SKU: 2706230110.
Auction day: 27 June 2023 19:00
Catalogue #110
Estimate: € 1800 / 2000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #238

    Een metalen top hat reclame attribuut met gepatineerde verf en muurbevestiging.

    A metal top hat advertising attribute with patinated paint and wall mounting.
    No longer available
    Dim. 48cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #11
    PH Zilcken

    ‘Le peintre de la mer du nord’, Een map met etsen door PHh Zilcken naar de werken van H. W. Mesdag.

    'Le peintre de la mer du nord', A folder with etchings by Ph. Zilcken after the works of H.W. Mesdag.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #35

    Een massief houten schommelstoel.

    A solid wood rocking chair.
    No longer available
    Dim. h 107 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #214

    ‘Dorpszicht’, olieverf op doek linksonder gesigneerd Elysée Fabry.

    'Village view', oil on canvas signed lower left Elysée Fabry.
    No longer available
    Dim. h 65 x b 53 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #412

    Een rechthoekig, donkerbruin gebeitste salontafel met bamboe tablet en onderplaat.

    A rectangular, dark brown coloured coffee table with bamboo tablet and bottom plate.
    No longer available
    Dim. 43 x 120 x 60cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #235

    Alexandre Duval. “Oeuvres complètes”. In 9 volumes In-80. Mooie banden. Ed. J.N. Barba, Paris 1822. Evenals “Oeuvres posthumes de Rulhière de l’Académie Française”. In 6 delen In-8°. Ed. Ménard et Desenne Fils, Paris. En 5 andere (Breton, Droz, Gilbert, Gresset, Beaumarchais).

    Alexandre Duval. “Oeuvres complètes”. In 9 volumes In-80. Nice covers. Ed. J.N. Barba, Paris 1822. Also “Oeuvres posthumes de Rulhière de l’Académie Française”. In 6 parts In-8°. Ed. Ménard et Desenne Fils, Paris. And 5 others (Breton, Droz, Gilbert, Gresset, Beaumarchais).
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #12

    “Maria Van Hove”. Een herdenkingsteken uit kant met Belgische vlag achtergrond. Thema spionage met documentatie op achterzijde. Wij voegen toe een boek “Des principes de la guerre, a travers les ages”.

    Mary Van Hove. A commemorative lace sign with Belgian flag background. Espionage theme with documentation on the back. We add a book “Des principes de la guerre, a travers les ages”.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 25,5 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #378
    Val Saint Lambert

    Een kristallen Val Saint Lambert vaas met rood in de massa.

    A crystal Val Saint Lambert vase with red in the mass.
    No longer available
    Dim. 19 x Ø18cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #543

    Een Charles X-stijl klokkenstel van verguld brons en albast. De pendule versierd met een jonge vrouw, die door een engel een bloemenkrans wordt aangeboden. Vergezeld van twee kandelaars met twee lichtpunten (één arm om opnieuw te bevestigen).

    A Charles X style gilt bronze and alabaster clock set. The pendulum decorated with a young woman, who is presented with a garland of flowers by an angel. Accompanied by two candlesticks with two light points (one arm to reattach).
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #139
    Jules De Cort
    Period: 1918-1999

    “Binnenvaart bij winter.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Inland shipping in winter.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 100 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #600

    Twee 18 karaats geelgouden kettingen en een 18 karaats geelgouden schakelarmband. Te herstellen.

    Two 18 ct yellow gold chains and an 18 ct yellow gold bracelet. To be repaired.
    No longer available
    Dim. 12,66 g
    Estimate: € 380 / 450
  • #406

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    A hand-knotted Persian rug.
    No longer available
    Dim. 290 x 160cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2023

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 juni van 10.00u tot 17.00u.

27 June 2023 19:00
28 June 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More