Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 14 karaats witgouden ketting met 18 karaats witgouden hanger en bijpassende ring bezet met zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct. en twee maanstenen met een gezamenlijk gewicht van +- 20 ct.
Een 14 karaats witgouden ketting met 18 karaats witgouden hanger en bijpassende ring bezet met zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct. en twee maanstenen met een gezamenlijk gewicht van +- 20 ct.
Een 14 karaats witgouden ketting met 18 karaats witgouden hanger en bijpassende ring bezet met zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct. en twee maanstenen met een gezamenlijk gewicht van +- 20 ct.

Een 14 karaats witgouden ketting met 18 karaats witgouden hanger en bijpassende ring bezet met zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct. en twee maanstenen met een gezamenlijk gewicht van +- 20 ct.

A 14 carat white gold necklace with an 18 carat white gold pendant and matching ring set with black diamonds with a combined weight of +- 1.30 ct. and two moonstones with a combined weight of +- 20 ct.
Dim. 11,58 g
SKU: 2706230110.
Auction day: 27 June 2023 19:00
Catalogue #110
Estimate: € 1800 / 2000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #224
    Hutschenreuther Selb

    Een 109-delig van de Hutschenreuther Selb collectie Dresden bestaande uit: 12 platte borden, 12 soepborden, 12 grote dessertborden, 12 kleine dessertborden, 12 ondiepe kommetjes, 12 ondertassen waarvan 1 beschadigd, 10 tassen, 12 mini bordjes, 4 ovalen schalen, 1 sauskom, 1 suikerpotje, 1 botervlootje, 1 peper- en zoutstel, 2 grote ronde schalen, 1 soepterrine en 4 kommen/schalen.

    109 piece of the Hutschenreuther Selb collection Dresden consisting of: 12 flat plates, 12 soup plates, 12 large dessert plates, 12 small dessert plates, 12 shallow bowls, 12 saucers, 1 of which is damaged, 10 cups, 12 mini plates, 4 oval dishes, 1 sauce boat, 1 sugar bowl, 1 butter dish, 1 salt and pepper set, 2 large round dishes, 1 soup tureen and 4 bowls/dishes.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #35

    Een massief houten schommelstoel.

    A solid wood rocking chair.
    No longer available
    Dim. h 107 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #691

    Een Afrikaans lemen vruchtbaarheidsbeeld voorstellend een naakte vrouw.

    An African limestone fertillity statue representing a nude woman.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #479
    Alfons Van Meirvenne

    “Roofvogel met prooi.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Bird of prey with prey.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 103 x 84 cm
    Estimate: € 260 / 380
  • #283

    Een polychroom porseleinen beeld van een springende poema.

    A polychrome porcelain sculpture of a jumping puma.
    No longer available
    Dim. l 53 cm, h 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #601

    Een vaas van rood glaspasta met een meerkleurig mirafioridecor. Italiaans werk.

    A red glass paste vase with a multi-coloured mirafioride decor. Italian work.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #171

    Een verzilverd koffie- en theestel. Vier stuks op dienblad.

    A silver plated coffee and tea set. Four pieces on tray.
    No longer available
    Dim. h:
    Estimate: € 200 / 250
  • #235

    Alexandre Duval. “Oeuvres complètes”. In 9 volumes In-80. Mooie banden. Ed. J.N. Barba, Paris 1822. Evenals “Oeuvres posthumes de Rulhière de l’Académie Française”. In 6 delen In-8°. Ed. Ménard et Desenne Fils, Paris. En 5 andere (Breton, Droz, Gilbert, Gresset, Beaumarchais).

    Alexandre Duval. “Oeuvres complètes”. In 9 volumes In-80. Nice covers. Ed. J.N. Barba, Paris 1822. Also “Oeuvres posthumes de Rulhière de l’Académie Française”. In 6 parts In-8°. Ed. Ménard et Desenne Fils, Paris. And 5 others (Breton, Droz, Gilbert, Gresset, Beaumarchais).
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #183

    Een driedelig gekleurd glazen klokstel met messingen voet en monturen.

    A three piece colored glass clock set with brass base and frames.
    No longer available
    Dim. h: 46 & 39 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #611

    Een elektrische locomotief, Märklin E1835 in nieuwstaat.

    An electric locomotive, Märklin E1835 in new condition.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #675

    “Rubelli”. Een houten tafel met gesculpteerd onderstel en in marmerlook beschilderd tafelblad. (AID3275)

    Rubelli. A wooden table with a sculpted base and a marble-look painted tabletop. (AID3275)
    No longer available
    Dim. 76 x 170 x 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #614
    Charles Louis La Salle
    Period: 1938

    “Damesportret”. Pasteltekening op doek. Gesigneerd.

    "Ladies' Portrait". Pastel drawing on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 100 cm x 100 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2023

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 juni van 10.00u tot 17.00u.

27 June 2023 19:00
28 June 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More