#253Bing & Grondahl“Muzikanten”. Een paar Deens porseleinen beeldjes, gemerkt B&G.
A set of two identical wooden, 2-door display cabinets. With elaborate chassis.No longer availableDim. 100 x 123 x 35cmEstimate: € 120 / 180 -
#507Een paar Blanc de Chine tuinkrukjes met opschriften.
#120Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. onyx en parelmoer.
A pair of 18 carat white gold earrings set with diamonds with a combined weight of ± 0.25 ct. Onyx and mother-of-pearl.No longer availableDim. 7,19 gEstimate: € 800 / 900 -
#271Christofle, ParisEen set tafellakens en servetten in doos, gemerkt “Christofle”.
A set of tablecloths and napkins in a box, marked "Christofle".No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#222Spiegel van gebeeldhouwd hout in rococostijl. Letsels.
#218Een uit kunststof gesculpteerd beeld van een gesluierde Venus Italica met ontblote borst, op houten voet.
A plastic sculpture of a veiled Venus Italica with a bare chest, on a wooden base.No longer availableDim. 79cmEstimate: € 100 / 150 -
#313Een Art-Deco vaas in groen- en zwarte glaspasta.
An Art-Deco vase in green and black glass paste.No longer availableDim. h 14.5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#210Een 14 karaats roze kleurige ring bezet met kleine witte en cognackleurige briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
A 14 carat pink colored ring set with small white and cognac colored brilliants with a combined weight of +- 1.50 ct.No longer availableDim. 5,10 gEstimate: € 800 / 1000 -
#396Een Oosters handgeknoopt tapijt.
An oriental hand-knotted carpet.No longer availableDim. 220 x 125Estimate: € 40 / 50 -
#693Noritake, JapanEen grote sierschaal met veelkleurig en verguld decor van bloemen en vlinders. Jaarplaat 1978. Gemerkt en genummerd 1529/3000.
#226Een houten marqueterie vitrinekastje in Lodewijk XV stijl. 1-deurs met gebogen glas.
A wooden marquetry display cabinet in Louis XV style. 1-door with curved glass.No longer availableDim. 150 x 66 x 35cmEstimate: € 120 / 180