#504‘Zeehaven met zonnenklopster’, aquarel en potlood, een modernistisch werk met zicht op de haven rechtsonder gesigneerd R. Janssens.
'Seaport with sunbeater', watercolor and pencil, a modernist work with a view of the harbor signed R. Janssens lower right.No longer availableDim. h 51 x b 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#413Nimy, BelgiqueEen jardinière van rond 1900 gemerkt NIMY, made in Belgium.
A jardinière from around 1900 marked NIMY, made in Belgium.No longer availableDim. h 23 x Ø 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#304Een bolle vaas van zalmroze Booms glas met vergulde versiering.
#683Een collectie parfumflesjes.
A collection of perfume bottles.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#139Jules De CortPeriod: 1918-1999“Binnenvaart bij winter.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Inland shipping in winter.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 240 / 360