#56Een Engels mahoniehouten lectuur opbergkast met 4 uitklapbare compartimenten.
An English mahogany magazine storage cabinet with 4 folding compartments.No longer availableDim. 92 x 50 x 28cmEstimate: € 200 / 250 -
#267Val Saint LambertEen kelkvaas van geslepen kristal, rood in de massa, met een achthoek in de basis.
#1Alfred DubucandPeriod: 1828 - 1894Een bronzen beeld van een fazant. Gesigneerd.
A bronze statue of a pheasant. Signed.No longer availableDim. 17 x 29 cmEstimate: € 70 / 100 -
#537Royal Dux"The Wood Gatherer Star" Polychroom aardewerk sculptuur. Gemarkeerd met een roze driehoek.
“The Wood Gatherer Star” Polychrome earthenware sculpture. Marked with a pink triangle.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#354‘Moeder met kind’, Aquarel op papier, draagt handtekening.
'Mother with child', Watercolor on paper, signed.No longer availableDim. h 46 x b 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#156Een mahoniehouten vitrinekast met secretaire. 2-delig met 2 lades en 2 glazen deuren.
A pair of Chinese porcelain ginger jars with a blue on white design of characters on a background of vegetal motifs.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#653Een modern gevormde vaas in fumé glas.
#261Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, rood in de massa. Gemerkt onderaan.
A cut crystal vase, red in the mass. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 23,5 cmEstimate: € 80 / 120