Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 14 karaats witgouden ketting met 18 karaats witgouden hanger en bijpassende ring bezet met zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct. en twee maanstenen met een gezamenlijk gewicht van +- 20 ct.
Een 14 karaats witgouden ketting met 18 karaats witgouden hanger en bijpassende ring bezet met zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct. en twee maanstenen met een gezamenlijk gewicht van +- 20 ct.
Een 14 karaats witgouden ketting met 18 karaats witgouden hanger en bijpassende ring bezet met zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct. en twee maanstenen met een gezamenlijk gewicht van +- 20 ct.

Een 14 karaats witgouden ketting met 18 karaats witgouden hanger en bijpassende ring bezet met zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct. en twee maanstenen met een gezamenlijk gewicht van +- 20 ct.

A 14 carat white gold necklace with an 18 carat white gold pendant and matching ring set with black diamonds with a combined weight of +- 1.30 ct. and two moonstones with a combined weight of +- 20 ct.
Dim. 11,58 g
SKU: 2706230110.
Auction day: 27 June 2023 19:00
Catalogue #110
Estimate: € 1800 / 2000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #340
    Studio Vandersteen

    Suske en Wiske. De rode reeks in vier kleuren. Nummers 267 tot en met 321 (nr 319 ontbreekt) Evenals het ongenummerde album Fata Morgana uit 1988. Ed. Standaard Uitgeverij. Zeer goede staat. 54 exemplaren.

    Suske and Wiske. The red series in four colors. Numbers 267 to 321 (no. 319 is missing) As well as the unnumbered album Fata Morgana from 1988. Ed. Standard Publisher. Very good condition. 54 copies.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #475

    Een Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 deuren en 2 laden .

    An English mahogany breakfront bookcase in two parts with four doors and two drawers.
    No longer available
    Dim. 201 x 110 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #320
    A. Dumas e.a.

    “Histoire de Deux Siècles, Régence, Louis XV, Louis XVI, La Révolution, Louis-Philippe, Napoléon III,”. In 10 volumes, In-4°. Ed. Dufour, Pulat et Boulanger, Paris 1853. Evenals Louis Blanc. “Révolution Française. Histoire de Dix Ans 1830-1840”. In 7 volumes, lederen rug In-8°. Ed. Wouters et C°, Bruxelles 1843-45. Evenals A. Celliez. “Les Reines de France Deuxième édition”. In-4°. Ed. Lehuby, Paris, 1851.

    “Histoire de Deux Siècles, Régence, Louis XV, Louis XVI, La Révolution, Louis-Philippe, Napoléon III,”. In 10 volumes, In-4°. Ed. Dufour, Pulat et Boulanger, Paris 1853. Also Louis Blanc. “Révolution Française. Histoire de Dix Ans 1830-1840”. In 7 volumes, leather back In-8°. Ed. Wouters et C°, Bruxelles 1843-45. Also A. Celliez. “Les Reines de France Deuxième édition”. In-4°. Ed. Lehuby, Paris, 1851.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #497

    Een blauw-wit Chinees porseleinen tulpenvaas met 6 openingen. Onderaan gemerkt.

    A blue and white Chinese porcelain tulip vase with 6 openings. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 23cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #641

    Een grijs marmeren beeld voorstellende een Egyptische Sphinx.

    A gray marble statue depicting an Egyptian Sphinx.
    No longer available
    Dim. h 19 x l 34 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #335

    Een paar vaasjes van Booms glas met handgeschilderd rozendecor.

    A pair of Booms glass vases with hand-painted rose decor.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #654

    Een houten schildersezel.

    A wooden easel.
    No longer available
    Dim. 167 x 62cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #675

    “Rubelli”. Een houten tafel met gesculpteerd onderstel en in marmerlook beschilderd tafelblad. (AID3275)

    Rubelli. A wooden table with a sculpted base and a marble-look painted tabletop. (AID3275)
    No longer available
    Dim. 76 x 170 x 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #297
    Val Saint Lambert

    Een paar geslepen kristallen mandjes, rood in de massa.

    A pair of cut crystal baskets, red in the mass.
    No longer available
    Dim. h 14,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #150

    Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.

    An 18 carat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 1.08 ct.
    No longer available
    Dim. 6,75 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #663

    Een grote groene Murano glaspasta vaas.

    A large green Murano glass paste vase.
    No longer available
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #31

    Een lot van 5 stuks kwikglas, ook wel poor-mans silver genoemd. Bestaande uit een schaaltje en 4 kandelaars.

    A lot of 5 pieces of mercury glass, also called poor-mans silver. Consisting of a dish and 4 candlesticks.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2023

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 juni van 10.00u tot 17.00u.

27 June 2023 19:00
28 June 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More