Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 14 karaats witgouden ketting met 18 karaats witgouden hanger en bijpassende ring bezet met zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct. en twee maanstenen met een gezamenlijk gewicht van +- 20 ct.
Een 14 karaats witgouden ketting met 18 karaats witgouden hanger en bijpassende ring bezet met zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct. en twee maanstenen met een gezamenlijk gewicht van +- 20 ct.
Een 14 karaats witgouden ketting met 18 karaats witgouden hanger en bijpassende ring bezet met zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct. en twee maanstenen met een gezamenlijk gewicht van +- 20 ct.

Een 14 karaats witgouden ketting met 18 karaats witgouden hanger en bijpassende ring bezet met zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct. en twee maanstenen met een gezamenlijk gewicht van +- 20 ct.

A 14 carat white gold necklace with an 18 carat white gold pendant and matching ring set with black diamonds with a combined weight of +- 1.30 ct. and two moonstones with a combined weight of +- 20 ct.
Dim. 11,58 g
SKU: 2706230110.
Auction day: 27 June 2023 19:00
Catalogue #110
Estimate: € 1800 / 2000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #75
    Tonk Manufacturing
    Period: 1890-1920

    Een houten pianostoel, met rond zitvlak in hoogte verstelbaar. Steunend op bronzen klauwpoten met glazen bollen. Gemerkt “Tonk Chicago New York”.

    A wooden piano chair, with a round seat that is adjustable in height. Resting on bronze claw feet with glass balls. Marked "Tonk Chicago New York".
    No longer available
    Dim. 50 x Ø38cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #193

    Een XIXe eeuwse kolompendule van marmer en albast. Met slinger en sleutel. Enkele kleine beschadigingen.

    A XIXth century column clock in marble and alabaster. With pendulum and key. Some minor damage.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #655

    Een massief gepatineerde houten bureau-schrijftafel met groot formaat lade voor plannen, en ingewerkte stekkerdoos onderaan. (AID6183)

    A solid patinated wooden desk/writing table with a large drawer for plans and a built-in power strip at the bottom. (AID6183)
    No longer available
    Dim. 74 x 221 x 114 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #130

    Een 18 karaats wit gouden armband bezet met zwarte half edelstenen, witte parels en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct.

    An 18 carat white gold bracelet set with black semi-precious stones, white pearls and diamonds with a combined weight of ± 0.35 ct.
    No longer available
    Estimate: € 800 / 1000
  • #365

    Een piëdestal van hout met 2 niveaus.

    A pedestal in wood with 2 levels.
    No longer available
    Dim. h 115 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #202

    Een luchter met albasten coupe en zeven lichtpunten.

    Chandelier with alabaster coupe and seven lights.
    No longer available
    Dim. +- h 90 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #124
    Jean Colin
    Period: 1881 - 1961

    “Portret van een dame”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Jean Colin”. Bijvoegd kunstboek “Belgian Impressionism, a tribute to Jean Colin - the hidden masterpiece”.

    "Portrait of a Lady". A painting, oil on canvas, signed on the bottom "Jean Colin". Attached art book “Belgian Impressionism, a tribute to Jean Colin - the hidden masterpiece”.
    No longer available
    Dim. 53 x 38cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #76

    Een set van 2 vergulde ovalen bijzettafeltjes met marmeren blad, waarvan 1 met grote barst, vlechtwerk onderaan.

    A set of 2 gilded oval side tables with marble tops, 1 of which has a large crack, and cannage at the bottom.
    No longer available
    Dim. 76 x 60 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #616

    Een Oosters handgeknoopte loper.

    An oriental hand-knotted runner.
    No longer available
    Dim. 420 x 110cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #464
    Keith Haring Foundation

    “Wolf”. Een litho op papier. Genummerd 115/150, in de plaat gesigneerd “Keith Haring”, met stempel en droogstempel “The Keith Haring Foundation”.

    "Wolf". A lithograph on paper. Numbered 115/150, signed in the plate "Keith Haring", with stamp and embossing "The Keith Haring Foundation".
    No longer available
    Dim. 69 x 48cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #292

    Een wit marmeren schouwpendule. Slinger en sleutel manco.

    A white marble mantel clock. Pendulum and key missing.
    No longer available
    Dim. 32 x 40 x 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #176

    Een houten Art Deco stijl buffetkast. Lichte sporen van slijtage, sleutel linkerkast ontbreekt.

    A wooden Art Deco style sideboard. Light traces of wear, key left cabinet is missing.
    No longer available
    Dim. 93 x 145 x 45cm
    Estimate: € 180 / 250
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2023

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 juni van 10.00u tot 17.00u.

27 June 2023 19:00
28 June 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More