Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 14 kt geelgouden ring bezet met fantasiestenen.

Een 14 kt geelgouden ring bezet met fantasiestenen.

A 14 kt yellow gold ring set with fantasy stones.
Dim. 3,09 g
SKU: 0503240460.
Categories: Online Only schilderijen, Spiegel.
Auction day: 6 March 2024 19:00
Catalogue #460
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #279

    Een spiegel met lijst van dinanderie koperbeslag.

    A mirror with dinanderie copper mounts frame.
    No longer available
    Dim. 82 x 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #390

    Een 9 kt geelgouden ketting met hanger met weegschaal horoscoop.

    A 9 kt yellow gold necklace with pendant featuring Libra zodiac sign.
    No longer available
    Dim. 7,23 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #592

    Een spiegel in een eikenhouten gesculpteerde lijst.

    A mirror in an oak carved frame.
    No longer available
    Dim. 159 x 83 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #594
    Val Saint Lambert

    Een set van zes gekleurd kristallen glazen, Val Saint Lambert, op een presenteerspiegel met vergulde rand.

    A set of six colored crystal glasses, Val Saint Lambert, on a presentation tray, mirror with gilded edge.
    No longer available
    Dim. h 18 en 50 x 26 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #314

    Een reclamespiegel van Chivas Regal Whisky.

    An advertising mirror for Chivas Regal Whisky.
    No longer available
    Dim. 41 x 31 cm.
    Estimate: € 40 / 50
  • #310

    Een 18 kt geelgouden ring zonder steen.

    An 18 kt yellow gold ring without a stone.
    No longer available
    Dim. 4,13 g
    Estimate: € 120 / 150
  • #269

    Een spiegel met geslepen glas in houten verguld kader. Verso label genummerd.

    A mirror with cut glass in a wooden gilt frame. Verso label numbered.
    No longer available
    Dim. 92 x 67 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #216

    Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.

    An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top.
    No longer available
    Dim. h 164 x b 110 x d 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #620

    Een 14 kt witgouden ring bezet met fantasiestenen.

    A 14 kt white gold ring set with fantasy stones.
    No longer available
    Dim. 4,55 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #79

    Een spiegel in vergulde kader met weelderige kuif.

    A mirror in a gilded frame with a lush crest.
    No longer available
    Dim. 125 x 67 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #414
    Neno Arpeco

    “Arabisch tafereel”. Een verzilverd reliëf op spiegel paneel. Onderaan gesigneerd, medio ‘80.

    "Arabic scene". A silver-plated relief on mirrored panel. Signed at the bottom, from the mid '80s.
    No longer available
    Dim. 43 x 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #254

    Een Italiaanse spiegel met verguld kader en gesculpteerde elementen. Eind XIXde eeuw.

    An Italian mirror with a gilt frame and sculpted elements. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 108 x 64cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #290

    Een zilveren slavenarmband met versiering.

    A silver bangle bracelet with decoration.
    No longer available
    Dim. 76,80 g
    Estimate: € 50 / 80
  • #370

    Drie 18 kt geelgouden hangers, twee met horoscoop en een harlekijn.

    Three 18 kt yellow gold pendants, two with horoscope symbols and one with a harlequin.
    No longer available
    Dim. 7,37 g
    Estimate: € 220 / 280

Other lots in this auction

  • #577

    Een kamerlamp, gemonteerd op een vierhoekige natuurstenen zuil met een decor van zittende Boeddha’s in kleine nissen.

    A room lamp mounted on a square stone pillar decorated with seated Buddhas in small niches.
    No longer available
    Dim. h 120 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #60

    Een 18 kt geelgouden herdenkingsmunt voor het Rubensjaar 1977.

    An 18 kt yellow gold commemorative coin for the Rubens year 1977.
    No longer available
    Dim. Ø 20 mm 6,43 g
    Estimate: € 220 / 240
  • #94

    “Riviergezicht”. Een potloodtekening op papier. Verso toegeschreven aan Hermanus Koekkoek.

    "River view". A pencil drawing on paper. Verso attributed to Hermanus Koekkoek.
    No longer available
    Dim. 11 x 14 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #527
    Royal porcelain by Pienong Benjarong

    Een koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.

    Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #576
    Claudio Dondoli and Marco Pocci Pedrali

    “Grace 411”. Een lot van 6 stapelbare zwarte conferentiestoelen uit kunststof en gechromeerd metalen frame met sledepoten. Ontwerp door Claudio Dondoli and Marco Pocci voor Pedrali.

    "Grace 411": A lot of 6 stackable black conference chairs made of plastic and chromed metal frame with sled legs. Designed by Claudio Dondoli and Marco Pocci for Pedrali.
    No longer available
    Dim. 77 x 55 x 53 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #378

    Een coupe van cloisonné op koper versierd met een bloemenmotief op donkerbruine fond. Chinees werk.

    A cloisonné enamel copper bowl decorated with a floral motif on a dark brown background. Chinese work.
    No longer available
    Dim. Ø 17,5 x 6,5 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #195

    Een ronde tafel van gesculpteerd eikenhout met een marmeren blad. De poten hebben een decor van vissen met twee staarten en mythologisch aandoende gevleugelde katachtigen. XIXde eeuws.

    A round table of carved oak with a marble top. The legs are decorated with fish with two tails and mythological winged felines. 19th century.
    No longer available
    Dim. h 80 x Ø 116 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #163
    Val Saint-Lambert

    Een eironde vaas “Cranberry Saurat” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan en met label. Model van Hubert Lega, cfr catalogus 1972.

    An oval-shaped vase "Cranberry Saurat" made of cut crystal, colored red throughout. Marked at the bottom and with label. Designed by Hubert Lega, see catalog 1972.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #34
    Laurent Meeuws
    Period: 1909-1989

    “De mooie heid (?)”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 22/30.

    "The beautiful heid". An etching on paper, signed and numbered 22/30 at the bottom outside the plate.
    No longer available
    Dim. 29 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #562

    Een lot van 6 moderne vergaderarmstoelen met gechromeerd metalen frame en kunststoffen zitting.

    A lot of 6 modern meeting armchairs with chrome metal frame and plastic seat.
    No longer available
    Dim. 88 x 53 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #341

    Een grote gedreven koperen kandelaar.

    A large ornate copper candle holder.
    No longer available
    Dim. h 59 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #622

    Een lot van vijf iconen met een varia aan heiligen.

    A lot of five icons featuring a variety of saints.
    No longer available
    Dim. 26.5 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More