Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 14 kt geelgouden speld bezet met één briljantje en een half edelsteen.
Een 14 kt geelgouden speld bezet met één briljantje en een half edelsteen.

Een 14 kt geelgouden speld bezet met één briljantje en een half edelsteen.

A 14 kt yellow gold brooch set with one brilliant-cut diamond and a semi-precious stone.
Dim. 2,46 g
SKU: 0503240080.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #80
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #12

    Een lot van vijf oude ovalen kadertjes met vlinders.

    A lot of five old oval frames with butterflies.
    No longer available
    Dim. 13 x 18.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #415

    Een verguld bronzen tempelleeuw op houten sokkel. Chinees werk.

    A gilded bronze temple lion on a wooden base. Chinese work.
    No longer available
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #612

    Een icoon, Heilige moeder met Kind, op hout.

    An icon, Holy Mother with Child, on wood.
    No longer available
    Dim. 36 x 31 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #520

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van 0,15 ct. GVS1.

    An 18 kt white gold necklace with a pendant set with a central brilliant cut diamond of 0.15 ct. GVS1.
    No longer available
    Dim. 4,25 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #595

    Een modern, zwart gelakte bureautafel met houten blad, op mat zwart metalen frame en poten.

    A modern, black lacquered desk table with wooden top, on a matte black metal frame and legs.
    No longer available
    Dim. 73 x 158 x 79 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #392

    “Portret van een Dame”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat getiteld, gesigneerd en gedateerd 1978.

    "Portrait of a Lady." A lithograph on paper, titled, signed, and dated 1978 outside of the plate at the bottom.
    No longer available
    Dim. 50 x 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #92
    Casimir Heymans

    Een lot van drie werken van Casimir Heymans bestaande uit: ‘Lilo haven’, een tekening op papier, ‘Wasdag’, een ets op papier en een Ardeens dorpszicht, olieverf op schilderspaneel.

    A lot of three works by Casimir Heymans consisting of: 'Lilo haven', a drawing on paper, 'Wasdag', an etching on paper, and a Ardennes village view, oil on panel.
    No longer available
    Dim. 37 x 33 cm (tekening)
    Estimate: € 120 / 180
  • #269

    Een spiegel met geslepen glas in houten verguld kader. Verso label genummerd.

    A mirror with cut glass in a wooden gilt frame. Verso label numbered.
    No longer available
    Dim. 92 x 67 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #413

    Een paar balustervaasjes van cloisonné op koper. Versierd met bloesems en druivenranken. Chinees werk.

    A pair of cloisonné on copper baluster vases. Decorated with blossoms and grapevines. Chinese work.
    No longer available
    Dim. H. 21 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #206

    Een massief houten hallkast met gesculpteerde delen. Schade aan één zijde.

    A solid wood hall cabinet with sculpted parts. Damage to one side.
    No longer available
    Dim. 193 x 117 x 63 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #209
    Samuel De Wilde
    Period: 1748 - 1832

    “Taverne interieur met dienstmeid en pijprokers”. Een schilderij, olieverf op paneel. Maakte oorspronkelijk deel uit van een paar, waarvan het ander met signatuur.

    "Tavern interior with maid and pipe smokers". A painting, oil on panel. Originally part of a pair, the other with signature.
    No longer available
    Dim. 32 x 27,5cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #390

    Een 9 kt geelgouden ketting met hanger met weegschaal horoscoop.

    A 9 kt yellow gold necklace with pendant featuring Libra zodiac sign.
    No longer available
    Dim. 7,23 g
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More