#60
Een 18 kt geelgouden herdenkingsmunt voor het Rubensjaar 1977.
#30
Een paar 14 kt geelgouden oorbellen bezet met twee robijntjes.
#83Val Saint-Lambert
#290
Een zilveren slavenarmband met versiering.
#693Adrian Sankey
Een gevarieerd lot van vier stuks kunstglas door Adrian Sankey.
#178Mappin & Webb, London & Sheffield
Een set van twee zilveren theepotten gemerkt Mappin & Webb Ltd., De grootste op warmhouder gemaakt in London, 1919 met een gewicht van 2050 gram, de kleinste gemaakt in Sheffield in 1934 met een gewicht van 810 gram.
#66
#340
Een laat 19e eeuwse wandelstok in hout met een zilveren handvat, gemerkt 800.
#473
#658Victoria Czecho-Slovakia
#240
#587
Een groot Capodimonte beeld van vier jonge kaartspelers en een toeschouwer. Gesigneerd en genummerd. Minieme schade.
A large Capodimonte sculpture of four young card players and a spectator. Signed and numbered. Minor damage.No longer availableDim. 29 x 49 x 36 cmEstimate: € 80/120