#550Een 18 kt witgouden parure waaronder: een ketting met hanger met bijpassende oorbellen en ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3,50 ct.
An 18k white gold parure including: a necklace with pendant accompanied by matching earrings and ring set with a total weight of approximately 3 ct. of diamonds and approximately 3.50 ct. of sapphires.No longer availableDim. 42,20 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#328Val Saint LambertEen lot van twee vaasjes van kleurloos geslepen kristal, beide gemerkt Val Saint Lambert, het fluitvaasje heeft nog de originele verpakking.
A lot of two small vases of colorless cut crystal, both marked Val Saint Lambert, the small flute vase still in its original packaging.No longer availableDim. h 28 x Ø 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#196Bureaugarnituur bestaande uit bibliotheek, bureau en vier stoelen. Notenhout met zwarte houten details. Empire-inspiratie.
Desk set consisting of a library, desk, and four chairs. Walnut wood with black wooden details. Inspired by the Empire style.No longer availableDim. Bibliotheek: 190x132x48cmBureau: 80x151x90 cmEstimate: € 200 / 300 -
#493Een tafelgarnituur van verguld brons en kleurloos kristal. Een centrale coupe gedragen door spanjoletten en een centrale voet met guirlandes. Twee kandelaars op driepoot met fabeldieren. Napoléon III stijl.
A table set of gilt bronze and colorless crystal. A central bowl supported by spanjolets and a central foot with garlands. Two candlesticks on tripod with mythical creatures. Napoléon III style.No longer availableDim. 38 x 60 x 29 cmEstimate: € 200 / 240 -
#452Agostino Pezotta“Nacht over de stad”. Olieverf op doek. Gesigneerd en “Bergamo”.
#388Een blauwe Chinese porseleinen tempelleeuw.
A blue Chinese porcelain temple lion.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#305Een messing schaal met kaarsenhouders in de vorm van twee middeleeuwse figuren.
A brass dish with candle holders in the shape of two medieval figures.No longer availableDim. h 22 x l 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#301Casterman Sokal“Een onderzoek van inspecteur Canardo”. Een lot van 5 strips door Sokal. Hardcover, uitgeverij Casterman.
#276Een piëdestal van wit marmer in de vorm van een Korintische zuil met verguld bronzen bassement en kapiteel.
A pedestal of white marble in the shape of a Corinthian column with gilded bronze base and capital.No longer availableDim. 103 x 32 x 32 cmEstimate: € 120 / 180