Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 14 kt wit en geelgouden art deco ring bezet met diamand oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een 14 kt wit en geelgouden art deco ring bezet met diamand oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

Een 14 kt wit en geelgouden art deco ring bezet met diamand oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

A 14 kt white and yellow gold Art Deco ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.
Dim. 2.55 g
SKU: 0503240360.
Auction day: 6 March 2024 19:00
Catalogue #360
Estimate: € 200 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #188

    Een bronzen stalamp op marmeren voet en melkglazen bol in Art Deco stijl.

    A bronze table lamp on marble base with milk glass globe in Art Deco style.
    No longer available
    Dim. 69 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #151

    Een XVIIe eeuws gepolychromeerd houten heiligenbeeldje op console. Bijgevoegd een recenter houten beeldje van Sint-Jozef met kind.

    A 17th-century polychromed wooden saint figurine on console. Included is a more recent wooden figurine of Saint Joseph with child.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 20 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #409
    Ad van den Brink

    “Abstracte compositie”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.

    "Abstract composition". A painting, oil on board. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 37 x 22,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #563

    Een gepatineerd bronzen Art Nouveau lamp in de vorm van een Pierrot met mandoline. Op marmeren voet en melkglazen bol.

    A patinated bronze Art Nouveau lamp in the shape of a Pierrot holding a mandolin. On a marble base with a milk glass globe.
    No longer available
    Dim. 40 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #497

    Een Precolumbiaans terracotta beeldje. Mexico, medio 400 nC.

    A precolumbian terracotta figurine. Mexico, around 400 AD.
    No longer available
    Dim. 21 x 18 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #517

    Een groot formaat Chinees porseleinen schotel. Blauw-wit met draak en floraal decor.

    A large Chinese porcelain dish. Blue and white with dragon and floral decoration.
    No longer available
    Dim. 8 x Ø 95 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #320

    Een 18 karaats geelgouden zakhorloge.

    An 18 carat yellow gold pocket watch.
    No longer available
    Dim. bruto: 32,15 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #10

    Een 18 kt geelgouden ketting met 18 kt geelgouden kruisje.

    An 18 kt yellow gold chain with an 18 kt yellow gold cross pendant.
    No longer available
    Dim. 5,37 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #19

    Een bas-reliëf in composiet in een vergulde kader met een voorstelling van een jongedame met een gevleugeld kindje.

    A bas-relief in composite in a gilt frame depicting a young lady with a winged child.
    No longer available
    Dim. 31 x 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #439
    Gaston Bogaert

    ‘Pluie d’avril’, een kleurenlitho van Gaston Bogaert, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 93/125.

    'Pluie d’avril', a color lithograph by Gaston Bogaert, signed outside the plate and numbered 93/125.
    No longer available
    Dim. 41 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #213
    Val Saint-Lambert

    Een huwelijksbeker van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Model van Hubert Fouargé (1905-1908). Niet gemerkt.

    A marriage cup made of cut green colored crystal. Designed by Hubert Fouargé (1905-1908). Not marked.
    No longer available
    Dim. H. 35,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #431

    Een grote en een kleine coupe evenals een dekselvaasje van Imari porselein. XIXde eeuw.

    A large and a small Imari porcelain bowl, along with a lidded vase. 19th century.
    No longer available
    Dim. Ø 25 x 8 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More