#149Eugène Rémy MaesPeriod: 1849-1931“Zicht op het kippenerf”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, begin XXste eeuw.
"View of the chicken yard". A painting, oil on panel. Signed at the bottom, early 20th century.No longer availableDim. 26,5 x 17,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#106Een polychrome vitrinekast in barokstijl met 4 verdiepen en gebombeerd geslepen glas.
A polychrome display cabinet in baroque style with 4 shelves and curved cut glass.No longer availableDim. 188 x 75 cmEstimate: € 300 / 400 -
#469Kawanabe KyosaiPeriod: 1831-1889“Cerisier en fleurs, Prémice de voyage.” Gesigneerd: Gyosai (Kyosai). Midden XIXde eeuw. Met Micca Dust.
#681Een lot van drie Afrikaanse maskers in hout waarvan één rood, één zwart met witte baard en één wit hoofd met handvat.
#324Raymond Delahaye“Begijnhofpoort”. Een ets op papier, onder gesigneerd.
"Beguinage gate". An etching on paper, unsigned.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#37Rob DeckersEen stenen beeldje van een baby. Gesigneerd.
#669Een vintage modernistisch schilderij, gesigneerd Y. Humbeeck en gedateerd 1964.
A vintage modernist painting, signed Y. Humbeeck and dated 1964.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 40 / 60