#626Een zijden bidtapijtje met floraal decor.
#85“Lepel”, Een diatonisch accordeon uit hout, leder en brons. Vemoedelijk Duitse makelij. Eind XIXde eeuw.
#458Porcelaine de ParisEen porseleinen tafellamp met een dekselvaas als voet met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
‘Porcelain de Paris’, a porcelain table lamp with a covered vase as base with a multicolored floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 85 cmEstimate: € 120 / 180 -
#443Paul Sersté‘Zittend naakt’, een vintage beeld van terracotta. Gesigneerd Paul Sersté.
'Seated nude', a vintage terracotta sculpture. Signed by Paul Sersté.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#96Een eikenhouten schilderstoel met lederen zitting, vouwbaar op 3 poten. 19e eeuws.
#82Jules Bovée“Straatzicht bij pomp.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#592Een spiegel in een eikenhouten gesculpteerde lijst.
#141Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
#421Een paar Chinese porseleinen dekselpotjes met Guanyin.
A pair of Chinese porcelain lidded jars with Guanyin.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 120 / 130 -
#467Een in terracotta geboetseerde buste van een Oni of Ife, Yoruba.
#262Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Winterzicht’, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd rechts onder ‘Pauwels’.
'Winter Scene', oil on panel, signed lower right 'Pauwels'.No longer availableDim. 60 x 76 cmEstimate: € 80 / 120