Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 14 kt wit en geelgouden art deco ring bezet met diamand oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een 14 kt wit en geelgouden art deco ring bezet met diamand oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

Een 14 kt wit en geelgouden art deco ring bezet met diamand oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

A 14 kt white and yellow gold Art Deco ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.
Dim. 2.55 g
SKU: 0503240360.
Auction day: 6 March 2024 19:00
Catalogue #360
Estimate: € 200 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #377

    Een Afrikaans houten krukje, het zitvlak wordt gedragen door twee mannelijke en twee vrouwelijke figuren.

    An African wooden stool, the seat is supported by two male and two female figures.
    No longer available
    Dim. h 22 cm x Ø 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #347
    Limoges

    Een set van twee bustes in biscuit op een kobaltblauw sokkeltje, gemerkt Tharaud Limoges.

    A set of two biscuit busts on cobalt blue bases, marked Tharaud Limoges.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #86

    Een set van twee gebeeldhouwde armstoelen in renaissancestijl met gevlochten rug en zit. Meerdere figuren in het decor. XIXde eeuw.

    A set of two carved armchairs in Renaissance style with caned back and seat. Several figures in the decor.
    No longer available
    Dim. h 125 x 64 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #541
    Sir Norman Foster Tecno S.p.A
    Period: 1935-

    “Nomos”. Een rechthoekige vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A, 1986.

    "Nomos." A rectangular vintage design glass dining-conference table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A, 1986.
    No longer available
    Dim. 74 x 275 x 100 cm
    Estimate: € 1800 / 2200
  • #267

    Een Vlaams aardewerken beeldje van een figuur in lang gewaad.

    A Flemish terracotta figurine of a figure in a long robe.
    No longer available
    Dim. 34,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #432
    Hubert De Vries

    “Kermis”. Een litho op papier, onderaan binnen de plaat gesigneerd en gemerkt EC P/S

    "Fairground". A lithograph on paper, signed and marked EC P/S within the plate at the bottom.
    No longer available
    Dim. 56 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #183
    Val Saint-Lambert

    Een vaas met voetstuk “Gary” van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt en met label.

    A vase with pedestal "Gary" made of cut crystal, colored green throughout. Marked and labeled.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #161

    Een driedelig schouwgarnituur van verguld brons en sterk geaderd arduin, bestaande uit een pendule, versierd met engel en twee leeuwen. Bijgestaan door twee kandelaars op klauwpoten met vier lichtpunten. XIXe eeuw.

    A three-piece gilt bronze and veined marble clock set, including a pendulum decorated with an angel and two lions. Accompanied by two candle holders on claw feet with four light points. 19th century.
    No longer available
    Dim. 48 x 75 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #318
    Sèvres

    Een lot van 5 porseleinen borden, handgeschilderd in verschillende uitvoeringen. Telkens gemerkt achteraan.

    A lot of 5 porcelain plates, hand-painted in various designs. Each marked on the back.
    No longer available
    Dim. + - Ø 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #610

    Een drie rijen parelhalssnoer met bijpassende armband en oorbellen.

    A three-row pearl necklace with matching bracelet and earrings.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #202
    H. Joosten

    “Boer met schapen in heidelandschap.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    “Farmer with sheep in heathland.” Oil on canvas. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 39 x 79 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #633

    Een lot van 3 Indonesisch aardewerken schalen met symmetrisch patroon aan het randreliëf.

    A lot of 3 Indonesian earthenware bowls with a symmetrical pattern on the rim relief.
    No longer available
    Dim. 11 x Ø50 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More