#188Een bronzen stalamp op marmeren voet en melkglazen bol in Art Deco stijl.
#151Een XVIIe eeuws gepolychromeerd houten heiligenbeeldje op console. Bijgevoegd een recenter houten beeldje van Sint-Jozef met kind.
A 17th-century polychromed wooden saint figurine on console. Included is a more recent wooden figurine of Saint Joseph with child.No longer availableDim. h: 25 & 20 cmEstimate: € 250 / 400 -
#409Ad van den Brink“Abstracte compositie”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Abstract composition". A painting, oil on board. Signed at the bottom.No longer availableDim. 37 x 22,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#497Een Precolumbiaans terracotta beeldje. Mexico, medio 400 nC.
#320Een 18 karaats geelgouden zakhorloge.
#10Een 18 kt geelgouden ketting met 18 kt geelgouden kruisje.
An 18 kt yellow gold chain with an 18 kt yellow gold cross pendant.No longer availableDim. 5,37 gEstimate: € 180 / 250 -
#19Een bas-reliëf in composiet in een vergulde kader met een voorstelling van een jongedame met een gevleugeld kindje.
#439Gaston Bogaert‘Pluie d’avril’, een kleurenlitho van Gaston Bogaert, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 93/125.
#213Val Saint-LambertEen huwelijksbeker van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Model van Hubert Fouargé (1905-1908). Niet gemerkt.
#431Een grote en een kleine coupe evenals een dekselvaasje van Imari porselein. XIXde eeuw.
A large and a small Imari porcelain bowl, along with a lidded vase. 19th century.No longer availableDim. Ø 25 x 8 cmEstimate: € 100 / 120