#97Val Saint Lambert. P.U.
Een schaal, Val Saint Lambert in groen en kleurloos kristal, gemerkt VSL, PU 8716003.
#491
Een modern bronzen beeld van een knielende figuur naar Oswald Herzog.
#138Lladro
‘Southern Charm’, een Lladro beeld, modelnr 5700 in originele verpakking. Stang van de paraplu ontbreekt.
'Southern Charm', a Lladro figurine, model number 5700 in original packaging. Umbrella stick is missing.No longer availableDim. H: 26cmEstimate: € 150 / 250 -
#132Jozef De BelderPeriod: °1953
“Petunias”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#653
“Lezend meisje met kat.” Een beeldje, galvanoplastie.
#275
Een eikenhouten commode met 3 laden.
#170
Een halssnoer van zoutwaterparels met zilveren slot.
A necklace of saltwater pearls with a silver clasp.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#441
Een paar abstracte messingen ezels.
#57
Twee blauw witte porseleinen dekselvazen.
#588
Een lot aardewerk, bestaande uit een waterkan gemerkt Sax, koffiekan met barst onderaan het handvat, 1 kopje en 2 schaaltjes en kom.
A lot of pottery, consisting of a water jug marked Sax, a coffee pot with a crack at the bottom of the handle, 1 cup and 2 small bowls, and a bowl.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#553
Een notenhouten Friese staartklok versierd met geschilderd landschap en met vergulde engeltjes met wereldbol. Mooie gedetailleerde replica.
#567
Paard van lichtblauw geglazuurd terracotta naar de Tangdynastie.
Horse made of light blue glazed terracotta from the Tang Dynasty.No longer availableDim. 41 x 42 cmEstimate: € 100