#662Een vierkante massief eiken salontafel.
#77Een laat 18e eeuwse parfumflacon met verzilverde delen in zijn originele etui.
#469Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Twee figuren”. Een schilderij, olieverf op boek.
#540Een 18 kt geelgouden ring bezet met een grijze parel.
An 18 kt yellow gold ring set with a grey pearl.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 180 / 250 -
#273WilescoEen vintage Wilesco stoommachine met slijpmolen op een plaat gemonteerd. West Germany.
A vintage Wilesco steam engine with a grinding wheel mounted on a plate. West Germany.No longer availableDim. 28 x 56 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#134Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Liggende naakten”. Een paar tekeningen, houtskool op papier.
#582Een ronde butlerspiegel met vergulde lijst.
#402“Rivier De IJssel met Kampen in het verschiet”. Een schilderij, aquarel op papier. Draagt monogram.
"River IJssel with Kampen in the distance". A painting, watercolor on paper. Bears monogram.No longer availableDim. 9 x 19cmEstimate: € 120 / 180 -
#37Eel lot strips, Nero e.a.
Eel lot of strip albums.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#296Een houten Frans halkastje, handbeschilderd met florale elementen en 3 laden.
#556Een eikenhouten kleerkast, 1 deurs met 1 lade onderaan.
#98Lladro‘Flowers for sale’, een Lladro beeld, modelnr 5537 in originele verpakking. Het boeketje bloemen in het hand van het meisje is afgebroken/ontbreekt.
'Flowers for sale', a Lladro figurine, model number 5537 in original packaging. The bouquet of flowers in the hand of the girl is broken/missing.No longer availableDim. H: 32cmEstimate: € 80 / 120