#381Een paar Chinees porseleinen vazen met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A pair of Chinese porcelain vases with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 36 x Ø17cmEstimate: € 60 / 80 -
#214Eugeen Von Blaas“Bloemenmeisje.” met kleurrijk pastel opgehoogde 19de eeuwse fotoprint door Fischel, Adler & Swartz.
"Flower seller." a brightly colored pastel-enhanced 19th-century photoprint by Fischel, Adler & Swartz.No longer availableDim. 43 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#506Een handgeknoopt tapijt, 375 x 265 cm.
#424Georges De Meerschman Sonja Rosalia Bauters“Geometrisch abstract”. Een lot van 3 schilderijen, gemengde techniek op papier. Duaal werk, dragen monogram, waarvan 2 gesigneerd op achterzijde. Bijgevoegd boekje.
#331Lladro‘Feel pretty’, een Lladro beeld, modelnr 5678 in originele verpakking.
"Feel Pretty," a Lladro figurine, model number 5678 in original packaging.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#178van SchierholzEen Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti’s en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt
#157DelvauxEen zwart bruine handtas in tressé leder. Model Listrac.
A black-brown handbag in tressé leather. Model Listrac.No longer availableEstimate: € 260 / 300 -
#486NaïnEen Iranees handgeknoopt Naïn tapijt met floraal motief.
#576Een houten vitrinekast, 2 deurs boven en onderaan.
#230Een paar oorbellen van 18 kt wit goud bezet met witte en zwarte diamanten. Met een gezamenlijk gewicht van 3,22 ct.
A pair of earrings made of 18 kt white gold set with white and black diamonds. With a total weight of 3.22 ct.No longer availableEstimate: € 1700 / 1800 -
#643André Franquin“Franquin Collectie”. Een intergrale set Guust Flater albums deel 1 t/m 5 . In kunstleer gebonden luxe uitgave 1984-1985, door Rombaldi. Bijgevoegd de softcover strip “Zwartkijken Kompleet”, uitgave door Arboris.
"Franquin Collection". A complete set of Guust Flater albums, volumes 1 to 5. Deluxe edition bound in faux leather, 1984-1985, by Rombaldi. Includes the softcover comic "Zwartkijken Kompleet," published by Arboris.No longer availableEstimate: € 75 / 100