#108Drie papiersnijders één met vergrootglas en één met heraldische leeuw. Eén messingen en een bronzen gedateerd 28-7-1900. Evenals een fantasiebalpen versierd met filigraanwerk en cabochons.
Three paper cutters, one with a magnifying glass and one with a heraldic lion. One brass and one bronze dated 28-7-1900. Along with a fantasy ballpoint pen decorated with filigree work and cabochons.No longer availableDim. L. 23,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#43Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, blauw en kleurloos kristal, genummerd 141/300.
#439Gaston Bogaert‘Pluie d’avril’, een kleurenlitho van Gaston Bogaert, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 93/125.
#100Een 18 kt geelgouden schakelketting.
#512Marc ChagallPeriod: 1887 - 1985Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd Chagall M. met de melding ‘Bon à Tirer’. Toegevoegd een attest/aankoopfactuur.
An etching on paper, signed outside the plate Chagall M. with the mention 'Bon à Tirer'. Accompanied by a certificate/purchase invoice.No longer availableDim. 23,5 x 17 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#402Geert KunenEen lot van drie beelden in terracotta met een bronzen patina door Geert Kunen. Allen gemerkt achteraan.
A lot of three terracotta sculptures with a bronze patina by Geert Kunen. All marked on the back.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#556Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#586KirmanEen handgeknoopt tapijt.
A hand-knotted carpet.No longer availableDim. 107x164 cmEstimate: € 120 / 180