#155Charles BruninPeriod: 1841 - 1887
#242Ed. d’Art de Rambouillet
#21
Een lot van drie Afrikaanse miniatuur maskers in aardewerk.
#32Paul LautersPeriod: 1806 - 1875
‘Le Voyageur’, een litho op papier naar E. Verboeckhoven door P. Lauters
'The Traveller', a lithograph on paper after E. Verboeckhoven by P. Lauters.No longer availableDim. 17.5 x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#148Jean Lambert RuckiPeriod: 1888-1967
Bronzen art deco crucifix in twee kleuren. Gesigneerd.
#635
A veneered octagonal side table, adorned with inlay work.No longer availableDim. h 55.5 cmEstimate: € 40/60 -
#427
Een lot van drie Afrikaanse houten maskers, een man, een vrouw en een olifant.
#97Antoine L. Barye
“Jachthond”. Bronzen beeldje op marmeren sokkel. Gesigneerd.
#189Albert Jurardus Van Prooyen
#390
Een 9 kt geelgouden ketting met hanger met weegschaal horoscoop.
#392
“Portret van een Dame”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat getiteld, gesigneerd en gedateerd 1978.
"Portrait of a Lady." A lithograph on paper, titled, signed, and dated 1978 outside of the plate at the bottom.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 40/60 -
#232Henri H.D.V.De Vooght
"Reading Grandma". Oil on canvas. Monogrammed and dated 1913. Small tear at left/centre of canvas.No longer availableDim. 53 x39 cmEstimate: € 120/200