#290Een zilveren slavenarmband met versiering.
A silver bangle bracelet with decoration.No longer availableDim. 76,80 gEstimate: € 50 / 80 -
#370Drie 18 kt geelgouden hangers, twee met horoscoop en een harlekijn.
Three 18 kt yellow gold pendants, two with horoscope symbols and one with a harlequin.No longer availableDim. 7,37 gEstimate: € 220 / 280 -
#314Een reclamespiegel van Chivas Regal Whisky.
#310Een 18 kt geelgouden ring zonder steen.
#460Een 14 kt geelgouden ring bezet met fantasiestenen.
#592Een spiegel in een eikenhouten gesculpteerde lijst.
#269Een spiegel met geslepen glas in houten verguld kader. Verso label genummerd.
#79Een spiegel in vergulde kader met weelderige kuif.
A mirror in a gilded frame with a lush crest.No longer availableDim. 125 x 67 cmEstimate: € 80 / 120 -
#390Een 9 kt geelgouden ketting met hanger met weegschaal horoscoop.
#279Een spiegel met lijst van dinanderie koperbeslag.
A mirror with dinanderie copper mounts frame.No longer availableDim. 82 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#106Een polychrome vitrinekast in barokstijl met 4 verdiepen en gebombeerd geslepen glas.
A polychrome display cabinet in baroque style with 4 shelves and curved cut glass.No longer availableDim. 188 x 75 cmEstimate: € 300 / 400 -
#330Een eikenhouten gatelegtafeltje met 6 poten.
#574Claudio Dondoli and Marco Pocci Pedrali“Grace 411”. Een lot van 6 stapelbare zwarte conferentiestoelen uit kunststof en gechromeerd metalen frame met sledepoten. Ontwerp door Claudio Dondoli and Marco Pocci voor Pedrali.
"Grace 411": A lot of 6 stackable black conference chairs made of plastic and chrome-plated metal frame with sled legs. Designed by Claudio Dondoli and Marco Pocci for Pedrali.No longer availableDim. 77 x 55 x 53 cmEstimate: € 300 / 400 -
#677Een marmeren inktstel met 2 verzilverd, gesculpteerde potjes, schaaltje en vloeiblok.
A marble inkwell set with 2 silver-plated sculpted pots, tray, and blotter.No longer availableDim. 11 x 25 x 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#667Een lot van drie kepies van de spoorwegen, met badges/opschriften RFT, RG en JZ (Joegoslavië).
A lot of three railway caps, with badges/inscriptions RFT, RG, and JZ (Yugoslavia).No longer availableDim. H: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
‘L’Eveil’, a color lithograph by Gaston Bogaert, signed outside the plate and numbered 79/125.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#514Alex WautersPeriod: 1899–1965“Prostituee op uitkijk”. Een schilderij, inkt en gouache op papier. Onderaan gesigneerd.
"Prostitute on the lookout." A painting, ink and gouache on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 49 x 68 cmEstimate: € 1750 / 2250 -
#645Een rond massief eiken houtgesculpteerd tafeltje op klauwenpoten.
A round solid oak wood carved table on claw feet.No longer availableDim. h 65 x Ø 69 cmEstimate: € 60 / 80 -
#373Een set van twee masief houten beeldjes uit Indonesïe.
#617Een Afrikaans terracotta vaasje en een ritueel flesje, Mumbila.
A lot of an African terracotta vase and a ritual bottle, Mumbila.No longer availableDim. 24 cmEstimate: € 60 / 80