Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 14 kt witgouden ring bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een parel.
Een 14 kt witgouden ring bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een parel.

Een 14 kt witgouden ring bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een parel.

A 14kt white gold ring set with rubies with a total weight of approximately 1 ct. and a pearl.
Dim. 5 g
SKU: 1911240320.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #320
Estimate: € 400 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #317

    Een lot bestaande uit een Chinese bronzen bel en wierookbrander.

    A lot consisting of a Chinese bronze bell and incense burner.
    No longer available
    Dim. h 20 & 12 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #206

    Een 19e eeuwse linnenkast met 2 deuren en 2 laden, massief eikenhout.

    A 19th-century linen cabinet with 2 doors and 2 drawers, made of solid oak wood.
    No longer available
    Dim. 179 x 158 x 61 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #319
    Deknudt

    Een vintage spiegel met facetgeslepen glas, lang rechthoekig kader en vergulde details. Met label gemerkt “Deknudt”.

    A vintage mirror with beveled glass, a long rectangular frame, and gilded details. Marked with label "Deknudt".
    No longer available
    Dim. 137 x 41,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #27

    Een Delfts porseleinen bord met Chinees decor.

    A Delft porcelain plate with Chinese decoration.
    No longer available
    Dim. Ø 22,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #382

    “De appelsien”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd.

    "The orange", a painting, oil on panel in a gilded frame, signed.
    No longer available
    Dim. 21.5 x 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #166

    Een buikcommode met 2 laden en marmeren blad, fronten in marquetterie. In Louis XV stijl.

    A commode with 2 drawers and marble top, front decorated with marquetry. In Louis XV style.
    No longer available
    Dim. 88 x 116 x 52 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #224
    Jean Carzou
    Period: 1907 - 2000

    “La Fontaine Médieval”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 22/50.

    "The Medieval Fountain," a color lithograph, signed outside the plate and numbered 22/50.
    No longer available
    Dim. 41 x 56 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #155

    Een 18 kt geelgouden hanger, horoscoop van een weegschaal.

    An 18 kt yellow gold pendant, horoscope of a Libra.
    No longer available
    Dim. 6,25 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #227

    Een ovalen bijzettafeltje in verguld hout met glazen blad, Louis XVI stijl.

    An oval side table in gilt wood with glass top, Louis XVI style.
    No longer available
    Dim. 65 x 72 x 52 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #86

    Een massief houtgesculpteerde Dagobert stoel met centraal een mannenportret.

    A solid wood-carved Dagobert chair with a central portrait of a man.
    No longer available
    Dim. 108 x 66 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #13
    H. Bequet, Quaregnon

    Een lot meerkleurig Belgisch porselein, bestaande uit een schaal en karaf met vegulde lijnen en florale details in het reliëf. Onderaan gemerkt.

    A lot of multi-colored Belgian porcelain, consisting of a bowl and carafe with gilded lines and floral details in relief. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 13,5 x Ø 33 & 34 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #179

    “Edeldame met kamermeid”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, 19e eeuws, niet gesigneerd.

    "Noble lady with chambermaid", a painting, oil on panel in gilded frame, 19th century, unsigned.
    No longer available
    Dim. 20 x 25,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More