Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 14 kt witgouden ring bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een parel.
Een 14 kt witgouden ring bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een parel.

Een 14 kt witgouden ring bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een parel.

A 14kt white gold ring set with rubies with a total weight of approximately 1 ct. and a pearl.
Dim. 5 g
SKU: 1911240320.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #320
Estimate: € 400 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #53
    Wolfers Fréres

    Een set van 12 zilveren koffielepeltjes in hun originele foudraal. Gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.

    A set of 12 silver coffee spoons in their original case. Marked with 3 stars in a triangle (Wolfers), 800‰.
    No longer available
    Dim. l 10.5 cm 135 gram
    Estimate: € 80 / 120
  • #175
    Gilson Superautomatique

    Een 18 kt geelgouden herenhorloge met 18 kt geelgouden polsband.

    An 18 kt yellow gold men's watch with an 18 kt yellow gold wristband.
    No longer available
    Dim. Bruto: 70,45 g
    Estimate: € 2600 / 3000
  • #100

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale diamant van +-1 ct. en diamanten marquise cut met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central diamond of approximately 1 ct. and marquise cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.
    No longer available
    Dim. 4,60 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #133
    Villeroy & Boch Milano

    Een lot van Villeroy & Boch Milano glazen. Bestaande uit 12 Wasserkelche, 12 bourgogne glazen, 12 bordeaux glazen, 12 champagne flûten. Onderaan gemerkt, in originele dozen.

    A lot of Villeroy & Boch Milano glasses. Consisting of 12 water goblets, 12 burgundy glasses, 12 Bordeaux glasses, and 12 champagne flutes. Marked at the bottom, in original boxes.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #279
    Henry Kokken
    Period: 1860 - 1941

    “Stilleven met gedekte tafel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd H. Kokken.

    "Still life with set table", a painting, oil on panel, signed H. Kokken.
    No longer available
    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #195

    Een 18 kt geelgouden schakelarmband met 18 kt geelgouden hanger bezet met een munt van Zuid-Afrika 1965. 917‰, 7,99g.

    An 18k yellow gold link bracelet with an 18k yellow gold pendant set with a 1965 South African coin. 917‰, 7.99g.
    No longer available
    Dim. 48,70 g
    Estimate: € 2300 / 2500
  • #239
    Pol Mara
    Period: 1920 - 1998

    “Dame met pauwenveren”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 61/100.

    "Lady with peacock feathers," a color lithograph, signed outside the plate and numbered 61/100.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #345

    Een keramieken opium rookpotje.

    A ceramic opium pipe bowl.
    No longer available
    Dim. 14 x Ø 9 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #104
    Deknudt

    Een vintage geslepen spiegel met houten kader en verguld geornamenteerde details. Met label gemerkt “Deknudt”.

    A vintage cut mirror with a wooden frame and gilded ornamental details. Marked with label "Deknudt".
    No longer available
    Dim. 125 x 65 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #9

    Een lot van 4 litho’s; “Panorama van Antwerpen”, Hypsos 1914, Nationaal Scheepvaartmuseum, uitgave bij “Waar is de tijd, Antwerpen 20e eeuw”.

    A lot of 4 lithographs; "Panorama of Antwerp", Hypsos 1914, National Maritime Museum, published in "Where is the time, Antwerp 20th century".
    No longer available
    Dim. 35 x 100cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #34
    Jaak Van Den Seylbergh
    Period: 1884-1960

    “Provensaals zicht”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.

    "Provencal view", a drawing, pastel on paper, signed J. Van Den Seylbergh.
    No longer available
    Dim. 37 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #196

    Een 19e eeuwse massief houten vitrinekast met 4 deuren en 1 lade, gesculpteerd ornament bovenaan.

    A 19th-century solid wood display cabinet with 4 doors and 1 drawer, sculpted ornament on the top.
    No longer available
    Dim. 241 x 138 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More