#53Wolfers FréresEen set van 12 zilveren koffielepeltjes in hun originele foudraal. Gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.
#175Gilson SuperautomatiqueEen 18 kt geelgouden herenhorloge met 18 kt geelgouden polsband.
An 18 kt yellow gold men's watch with an 18 kt yellow gold wristband.No longer availableDim. Bruto: 70,45 gEstimate: € 2600 / 3000 -
#100Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale diamant van +-1 ct. en diamanten marquise cut met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central diamond of approximately 1 ct. and marquise cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#133Villeroy & Boch MilanoEen lot van Villeroy & Boch Milano glazen. Bestaande uit 12 Wasserkelche, 12 bourgogne glazen, 12 bordeaux glazen, 12 champagne flûten. Onderaan gemerkt, in originele dozen.
A lot of Villeroy & Boch Milano glasses. Consisting of 12 water goblets, 12 burgundy glasses, 12 Bordeaux glasses, and 12 champagne flutes. Marked at the bottom, in original boxes.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#195Een 18 kt geelgouden schakelarmband met 18 kt geelgouden hanger bezet met een munt van Zuid-Afrika 1965. 917‰, 7,99g.
An 18k yellow gold link bracelet with an 18k yellow gold pendant set with a 1965 South African coin. 917‰, 7.99g.No longer availableDim. 48,70 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#239Pol MaraPeriod: 1920 - 1998“Dame met pauwenveren”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 61/100.
"Lady with peacock feathers," a color lithograph, signed outside the plate and numbered 61/100.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#345Een keramieken opium rookpotje.
A ceramic opium pipe bowl.No longer availableDim. 14 x Ø 9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#104DeknudtEen vintage geslepen spiegel met houten kader en verguld geornamenteerde details. Met label gemerkt “Deknudt”.
A vintage cut mirror with a wooden frame and gilded ornamental details. Marked with label "Deknudt".No longer availableDim. 125 x 65 cmEstimate: € 120 / 180 -
#9Een lot van 4 litho’s; “Panorama van Antwerpen”, Hypsos 1914, Nationaal Scheepvaartmuseum, uitgave bij “Waar is de tijd, Antwerpen 20e eeuw”.
A lot of 4 lithographs; "Panorama of Antwerp", Hypsos 1914, National Maritime Museum, published in "Where is the time, Antwerp 20th century".No longer availableDim. 35 x 100cmEstimate: € 60 / 90 -
#34Jaak Van Den SeylberghPeriod: 1884-1960“Provensaals zicht”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.
"Provencal view", a drawing, pastel on paper, signed J. Van Den Seylbergh.No longer availableDim. 37 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
A 19th-century solid wood display cabinet with 4 doors and 1 drawer, sculpted ornament on the top.No longer availableDim. 241 x 138 x 45 cmEstimate: € 150 / 250