• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
© 2025 Jordaens N.V.
Een 14 kt witgouden ring bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een parel.

A 14kt white gold ring set with rubies with a total weight of approximately 1 ct. and a pearl.
Dim. 5 g
SKU: 1911240320.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #320
Estimate: € 400 / 500

  • #224
    Jean Carzou
    Period: 1907 - 2000

    "The Medieval Fountain," a color lithograph, signed outside the plate and numbered 22/50.
    Dim. 41 x 56 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #248
    Dynamobel

    Een bureaustoel met wieltjes model ZAS321. Rechterkant leuningversteller defect.

    An office chair with wheels, model ZAS321. Right side armrest adjuster defective.
    Estimate: € 160 / 180
  • #225

    Een zilveren broche bezet met camee met Bachus figuur op onyx, email en fantasiestenen. (1 klein bloemetje ontbreekt).

    A silver brooch set with a cameo featuring a figure of Bacchus on onyx, enamel, and fantasy stones. (1 small flower missing).
    Estimate: € 200 / 300
  • #308
    Bayko Plimpton Engineering Ltd.

    “Bayko building set”. Een lot van 2 vintage modelbouwspeelgoed sets, pre-meccano, in originele doos.

    "Bayko building set". A lot of 2 vintage pre-Meccano model building toy sets, in original box.
    Estimate: € 100 / 200
  • #16

    Een Chinese geglazuurd keramieken plantenstaander in de vorm van een olifant.

    A Chinese glazed ceramic plant stand in the shape of an elephant.
    Dim. 43 x 50 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #259

    "City view at night," a painting, oil on canvas, signed illegibly.
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #329
    Jan De Smet

    “Vlaaikensgang”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Jan De Smet en gedateerd 1979.

    "Vlaaikensgang", a painting, oil on canvas, signed by Jan De Smet and dated 1979.
    Dim. 80 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #332
    Jos van Houdt
    Period: 1928*

    “Gestilleerd Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Stylized Harbor View". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 50 x 60
    Estimate: € 80 / 120
  • #41
    Miek Van Orshoven

    Dim. 27 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #397

    Een set van 2 antieke vergulde stoeltjes met zit en rug in cannage.

    A set of 2 antique gilded chairs with seat and back in caning.
    Dim. 95 x 45 x 41 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #274
    Herman Van Tankeren
    Period: 1900 - 1980

    “Stalinterieur met kippen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Dim. 18 x 23,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #25

    Een medaillon van zilver 800‰ Jerusalem. Amor.

    A silver 800‰ medallion Jerusalem. Love.
    Dim. 4 x 4 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling van 19 November 2024

19 November 2024 19:00