Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 14 kt witgouden ring bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een parel.
Een 14 kt witgouden ring bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een parel.

Een 14 kt witgouden ring bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een parel.

A 14kt white gold ring set with rubies with a total weight of approximately 1 ct. and a pearl.
Dim. 5 g
SKU: 1911240320.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #320
Estimate: € 400 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #365

    Een vintage Chinees porseleinen dekselvaas met fo-hond bovenaan, verguld floraal en figuratief decor.

    A vintage Chinese porcelain lidded vase with a foo dog on top, gilt floral and figurative decoration.
    No longer available
    Dim. 62 x Ø 33 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #137

    Een Griekse amphora vaas in terracotta, handbeschilderd, gerestaureerd op meerdere plaatsen. Italiaanse bodemvondst.

    A Greek amphora vase in terracotta, hand-painted, restored in several places. Italian archaeological find.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #18

    Een lot brieven, documenten en boekdelen hoofdzakelijk18e- en 19e eeuws.

    A lot of letters, documents, and book parts mainly from the 18th and 19th centuries.
    No longer available
    Dim. 10 x 38 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #38
    Val Saint Lambert

    Vaas uit de kristalfabriek Val-Saint-Lambert, gemaakt met de galvanoplastie-techniek, kobaltblauw glas bekleed met messing en een art-nouveau decor. Het glas vertoont enkele barsten in de hals.

    Vase from the Val-Saint-Lambert crystal factory, made using the galvanoplasty technique, cobalt blue glass covered with brass and an art-nouveau design. The glass shows some cracks in the neck.
    No longer available
    Dim. h 17 x Ø 8.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #79
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Bosdreef in de herfst”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd H.J. Pauwels.

    "Bosdreef in Autumn", a painting, oil on marouflaged canvas, signed H.J. Pauwels.
    No longer available
    Dim. 62 x 77 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #155

    Een 18 kt geelgouden hanger, horoscoop van een weegschaal.

    An 18 kt yellow gold pendant, horoscope of a Libra.
    No longer available
    Dim. 6,25 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #168

    Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.

    A solid oak bookcase with 2 doors and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 208 x 190 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #252

    “Molenzicht”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, 19e eeuws, niet gesigneerd.

    "Molenzicht" is a painting, oil on canvas in a gilded frame, from the 19th century, unsigned.
    No longer available
    Dim. 40 x 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #234
    Patrick Conrad
    Period: 1945 -

    “The night is approaching with a sniff...”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 61/100.

    "The night is approaching with a sniff...," a color lithograph, signed outside the plate and numbered 61/100.
    No longer available
    Dim. 39 x 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #220

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,77 ct.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.77 ct.
    No longer available
    Dim. 5,32 g
    Estimate: € 1100 / 1200
  • #36

    Een massief houtgesculpteerd salontafeltje met glazen blad. Indonesisch tafereel met boogschutster.

    A solid wood sculpted coffee table with glass top. Indonesian scene with a female archer.
    No longer available
    Dim. 43 x 51 x 51 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #361

    Een koffer met 78-toeren platenin bakeliet bestaande uit Bach, Beethoven, Hendelssohn, Mozart ea.

    A suitcase with 78 RPM records in bakelite consisting of Bach, Beethoven, Handel, Mozart, and others.
    No longer available
    Dim. 33 x 28 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More