#167Een buikcommode met 2 laden en marmeren blad, fronten in marquetterie. In Louis XV stijl.
#198Een massief eikenhouten secretaire met 4 laden.
#5Een commode in bretoense stijl, eikenhout, 3 laden.
A Breton-style oak chest of drawers with 3 drawers.No longer availableDim. 81 x 65 x 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#311Een paar messingen eendenhoofden als boekenstaanders. ‘Made in Spain’. Aangekocht bij Van Treeck te Antwerpen.
A pair of brass duck heads as bookends. 'Made in Spain'. Purchased at Van Treeck in Antwerp.No longer availableDim. h 25,5 cmEstimate: € 60 / 90 -
#287Cassetti, FirenzeEen modernistische verzilverde thermische wijnkoeler, onderaan gemerkt Cassetti, Firenze.
A modernist silver-plated thermal wine cooler, marked Cassetti, Florence at the bottom.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 180 / 260 -
#141Een lot zilveren bestek, bestaande uit diverse messen, vorken, lepels en opdienlepels. Gemerkt DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ en DB A. Bijgevoegd lepel en vorkje gemerkt A835 W.
A lot of silver cutlery, including various knives, forks, spoons, and serving spoons. Marked DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ and DB A. Also included a spoon and fork marked A835 W.No longer availableDim. 3215g - 800‰Estimate: € 1400 / 1600 -
#343Een Japanse bronzen vaas. Vroeg 20ste eeuw.
A Japanese bronze vase. Early 20th century.No longer availableDim. h 32,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#156Een Engelse mahoniehouten D-End eettafel op wieltjes, met 2 verlengbare delen. Eind 19e eeuw.
An English mahogany D-End dining table on casters, with 2 extendable parts. End of the 19th century.No longer availableDim. 120 (+53+53) x 73 cmEstimate: € 400 / 600