#387Een muizenpot in hout, Senegal, West Afrika.
#491Een paar dekselvazen van blauw-wit porselein. Chinees werk.
#638Toy Nomura“Pinkee” the Farmer. Een vintage tin-can speelgoed wagentje met varkentje. Made in Japan, gemerkt.
#16Een fruithouten telefoontafeltje met drie laden.
#237MPMEen banjo, merk MPM, met vijf snaren.
#504“Chinees landschap”. Een inktschilderij op papier. Met opschrift en zegel gesigneerd, vermoedelijke uitvoering door Yang Mingyi.
"Chinese landscape". An ink painting on paper. Signed with inscription and seal, believed to be executed by Yang Mingyi.No longer availableDim. 67,5 x 49,5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#5Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, Little Bookkeeper, No 306, getekend M. J. Hummel.
A Hummeltje, Little Bookkeeper, No 306, signed M. J. Hummel.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#181Een bronzen beeld van een ijsbeer naar een werk van François Pompon.
#665Een lot van 6 mahoniehouten stoelen en 1 gelijkende armstoel toegevoegd. 19e eeuws. Gestreepte stoffen zitting.
#693Adrian SankeyEen gevarieerd lot van vier stuks kunstglas door Adrian Sankey.
A varied lot of four pieces of art glass by Adrian Sankey.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#267Een Vlaams aardewerken beeldje van een figuur in lang gewaad.
A Flemish terracotta figurine of a figure in a long robe.No longer availableDim. 34,5 cmEstimate: € 60 / 80