#365Een eikenhouten hoekkastje, Eéndeurs en met lade.
#680Een lot van 12 bronzen penningen uit de 19de en 20ste eeuw door Wiener, Hart, Tramaux. e.a.
A lot of 12 bronze tokens from the 19th and 20th century by Wiener, Hart, Tramaux, and others.No longer availableEstimate: € 450 / 550 -
#525Een Chinese commode met 2 deuren, 3 laden en 2 bijhorende armstoelen.
#76Een piëdestal in goudkleurig metaal met twee onyx bladen in Louis XV-stijl.
#589Een spiegel met een vergulde houten kader.
A mirror with a gilded wooden frame.No longer availableDim. h 107 x b 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#390Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.
#578Een paar Chinese porseleinen gemberpotjes met enkele figuren in het decor.
#261Een beeld van 2 engeltjes op een wolkje in beton.
#667HamadanEen handgeknoopte Oosterse loper van wol.
A hand-knotted Oriental carpet made of wool.No longer availableDim. 263 x 70 cmEstimate: € 30 / 50 -
#392André Goezu‘A L’Affut’, Lithografie, buiten de plaat getekend A. Goezu, nr 20/35.
"A L'Affut", Lithograph, signed outside the plate by A. Goezu, no. 20/35.No longer availableDim. h 21 x b 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#142Willem DolphynPeriod: 1935-2016“Stilleven met kruik, glas en boek”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#37Een set van 2 bronzen engelenhoofdjes met vleugels.
A set of 2 bronze angel heads with wings.No longer availableDim. h 11 x b 26 cmEstimate: € 40 / 60