#84Pierre VerbekePeriod: 1895 - 1962“Vissersboten”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Fishermen's Boats". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 33 x 43cmEstimate: € 100 / 150 -
#411Een oosterse marionet in hout met de vorm van een olifant.
#153Een paar geaderd marmeren cassolettes met losse deksels versierd met verguld bronsbeslag en leeuwenkoppen.
A pair of veined marble cassolettes with detachable lids adorned with gilded bronze fittings and lion's head motifs.No longer availableDim. 41 x 20cmEstimate: € 300 / 400 -
#566HamadanEen handgeknoopt Oosters loper van wol met een geometrisch motief.
#397“Boeddha met vier emoties.” Bronzen hoofd, onderaan met zegel.
"Buddha with four emotions." Bronze head, bottom with seal.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#631Een lot van 6 biscuit wijwatervaten met verschillende uitwerkingen. Meeste gemerkt en genummerd achteraan.
#468Een zamakken beeld met geblinddoekte vrouw en putti.
#211UCRAEen marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.
"Chapel in the Forest". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 100 / 120