#184Isaac Israels“Dansscene.” Olieverf op board. Draagt atelierstempel achteraan. vaag gesigneerd.
"Dance scene." Oil on board. Bears studio stamp on the back. Vaguely signed.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 600 / 700 -
#573Een paar blauw-wit Chinese porseleinen cache-pots met floraal motief.
#511Een Chinees porseleinen dekselpot, met purper decor, vogels en bloesems. Onderaan gemerkt. En cartouche aan het handvat.
A Chinese porcelain lidded pot, decorated with purple, birds, and blossoms. Marked at the bottom. Cartouche on the handle.No longer availableDim. h 22 cm, Ø 22 cmEstimate: € 60 / 100 -
#492Rémy Cornelissen“Drie Dames.” Litho. Genummerd 2/55. Gesigneerd buiten de plaat.
"Three Ladies." Lithograph. Numbered 2/55. Signed outside the plate.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 220 / 340 -
#611Een schedel van een herkauwer met hoorns, op metalen staander.
#76Een piëdestal in goudkleurig metaal met twee onyx bladen in Louis XV-stijl.
#107Een smeedijzeren rozentak.
A wrought iron rose branch.No longer availableEstimate: € 80 / 120