#482JW“Romantisch portret met fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gemonogrammeerd JW.
"Romantic portrait with fruit." A painting, oil on panel. Monogrammed JW.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 100 / 120 -
#358SIMLAEen ijsemmer en schaal, verzilverd en gemerkt SIMLA, collectie “The House of Roses”.
An ice bucket and a bowl, silver-plated and marked SIMLA, part of "The House of Roses" collection.No longer availableDim. Ø31cmEstimate: € 50 / 100 -
#502Hubert De VriesPeriod: 1899-1979“Havenzicht”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
"Harbour View". A painting, mixed media on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 29 x 34cmEstimate: € 125 / 175 -
#690Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
#400Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
#550Drieendertig verschillende zilveren Franse 5 frank stukken. Van 1814 tot 1973.
Thirty-three different silver French 5 franc pieces. From 1814 to 1973.No longer availableDim. 900 / 1000‰ 765 grEstimate: € 550 / 650 -
#696DosemalteTwee handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
Two hand-knotted oriental rugs made of wool.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#121Een 19e eeuwse cartelklok in Lodewijk XV-stijl in zwart gelakt hout en verguld bronzen ornamenten, op de wijzerplaat staat Leroy Paris en op het binnenwerk staat Ch. Vcne made in France met nr 37746.
A small silver gilded dish on a pedestal. Hallmarks from Chester.No longer availableDim. h:10 cm Ø 13 cm 123,70 gEstimate: € 35 / 45