#484C. Cipriano“Abstracte figuren in gekleurde vlakken.” Gesigneerd. Achteraan genummerd ‘626-250 Muio.’
"Abstract figures in colored planes." Signed. Numbered '626-250 Muio' on the back.No longer availableDim. 52 x 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#107Een smeedijzeren rozentak.
A wrought iron rose branch.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#515Een mahoniehouten Empire secretaire, bekroond met koperen ornamenten. 1 lade bovenaan, uitklapbare schrijfklep midden en tweedeurs kast onderaan. 1 handvat houdertje bij bovenlade ontbreekt.
#63Val Saint LambertEen vaas in groen en kleurloor kristal, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
A vase in green and colorless crystal, signed Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 20.5 x Ø 14.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
An 18 carat yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 350 / 450 -
#128Val Saint LambertEen lamp in groen en kleurloos kristal uit de jaren 60 van de vorige eeuw, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert en genummerd.
A lamp in green and colorless crystal from the 1960s, signed Val Saint Lambert and numbered at the bottom.No longer availableDim. h 26 x Ø 18 cmEstimate: € 250 / 350 -
#211UCRAEen marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.
#276Een eikenhouten buffet, 2 deurs en met 2 laden.
#482JW“Romantisch portret met fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gemonogrammeerd JW.
"Romantic portrait with fruit." A painting, oil on panel. Monogrammed JW.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 100 / 120 -
#88Etabl. J.Schuybroek. S.A. Hoboken-AnversEen groot halfcilindervormig koffieblik, met opschrift “Café Biggelaar”. Rood, zwart en goud kleuren. Vervaardigd door “Établ. J. Schuybroek s.a. Anvers”.
A large semi-cylindrical coffee tin, with inscription "Café Biggelaar". Red, black, and gold colors. Manufactured by "Établ. J. Schuybroek s.a. Anvers".No longer availableDim. 49 x 36cmEstimate: € 100 / 150