#87LegrasEen klein vaasje van glaspasta met druivelaar decor. Begin 20e eeuw, gemerkt Legras.
#63Val Saint LambertEen vaas in groen en kleurloor kristal, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
A vase in green and colorless crystal, signed Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 20.5 x Ø 14.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#628Een Chinese staanlamp.
A Chinese table lamp.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#688Een rood groene en zwarte vaas. Jaren 60/70.
#275Een antiek eikenhouten commode met koperen ornamenten, 2 deuren en 2 laden.
#575Een gesculpteerd houten Renaissancestijl kast met 2 laden en 2 deuren.
#175Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979“De Brugse Reien.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#506SaroukEen handgeknoopt Iraanse tapijt, Gemerkt MMZ, Made in Iran, genummerd 25657.
#13Een set van 4 beeldjes, Viertasca, Capodimonte waarvan twee x een jong koppeltje en een jongen en een meisje.
A set of 4 figurines, Viertasca, Capodimonte, consisting of two young couples and a boy and a girl.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#206Een Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 deuren en 2 laden .
#395Een set van 4 Chinese rood gepatineerde houten bijzettafeltjes.
A set of 4 Chinese red-patinated wooden side tables.No longer availableDim. 66 x 50 x 36 cmEstimate: € 120 / 180