#537Een koffie-en theeservies van veelkleurig en verguld porselein, alle stukken individueel prachtig gedecoreerd met Chinese personages. Koffiepot, theepot (dekselknop ontbreekt), suiker-en melkpot. Bowl, twaalf koppen(1 haarscheur) en twaalf schoteltjes. Parijs, tijdperk Louis-Philippe.
A coffee and tea set of multicolored and gilt porcelain, each piece beautifully decorated with Chinese figures. Coffee pot, tea pot (minus lid knob), sugar and milk pot. Bowl, twelve cups (one hairline crack) and twelve saucers. Paris, Louis-Philippe era.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#45Vijf gekleurde kristallen wijnglazen.
Five colored crystal wine glasses.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#335Een art deco vaas en sierschaal van oker glas.
#30Een akoya parelhalssnoer met zilveren slot.
#66Lena Larsson Nesto stolfabrikEen vintage Zweedse houten schommelstoel. Model “Grandessa” door Lena Larsson voor Nesto stolfabrik. 1965.
A vintage Swedish wooden rocking chair. Model "Grandessa" by Lena Larsson for Nesto furniture factory. 1965.No longer availableDim. 112 x 58 x 95Estimate: € 200 / 300 -
#183“Le reveil”. Een gepatineerd bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le reveil”. Dark patine bronze figure on a marble stand. Signed.No longer availableDim. 75cmEstimate: € 1100 / 1300 -
#227Een grote gegolfde schotel in aardewerk met blauw-wit decor van een paar rustende reizigers, gemerkt AK.
A large waved dish in earthenware with blue and white decoration of a resting pair of travelers, marked AK.No longer availableDim. Ø 47 cmEstimate: € 120 / 150 -
#337Een lot van drie boeken met telkens een gebundelde jaargang van ‘De Stad Antwerpen’, deel 1 van maart 1929 tot maart 1930, deel 2 van maart 1930 tot maart 1931 en deel 3 van maart 1931 tot maart 1932.
A lot of three books, each containing a bundled year of 'De Stad Antwerpen', part 1 from March 1929 to March 1930, part 2 from March 1930 to March 1931, and part 3 from March 1931 to March 1932.No longer availableDim. h 38 x b 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#683Een houten mand in de vorm van een kraanvogel, als wasmand gebruikt, ca.1950, Fujian, China.
A wooden basket in the shape of a crane, used as a laundry basket, ca. 1950, Fujian, China.No longer availableDim. h 59 x Ø 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#52Karel BiddelooEen lot van 3 striptekeningen op papier met Rode Ridder thema, waarvan de grootste 39 x 27cm. Gesigneerd.
A lot of 3 comic drawings on paper with Reode Ridder theme, the largest being 39 x 27cm. Signed.No longer availableEstimate: € 75 / 125