Een 18 ct geelgouden zakhorloge met wit geëmailleerde wijzerplaat.
Perla

Een 18 karaats geelgouden zakhorloge met twee barstjes in de wit geëmailleerde wijzerplaat.

An 18 karat yellow gold pocket watch with two cracks in the white enameled dial.
Dim. 73,77 g brut Ø 5 cm
SKU: 2609230060.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #60
Estimate: € 500 / 600

  • #10

    Een 9 karaats roze gouden vingerhoed.

    A 9 carat rose gold thimble.
    Dim. 4,20 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #151

    A fire-gilded mantel clock with a statue of a knight wearing a crown in armor, presumably a French piece from the Louis-Philippe era.
    Dim. 47 x 37 x 13 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #88
    Etabl. J.Schuybroek. S.A. Hoboken-Anvers

    A large semi-cylindrical coffee tin, with inscription "Café Biggelaar". Red, black, and gold colors. Manufactured by "Établ. J. Schuybroek s.a. Anvers".
    Dim. 49 x 36cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #532
    Hubert De Vries
    Period: 1899-1979

    "Street Scene". A painting, mixed media on canvas. Signed at the bottom.
    Dim. 99 x 84cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #395

    A set of 4 Chinese red-patinated wooden side tables.
    Dim. 66 x 50 x 36 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #243

    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #651
    Karel Biddeloo

    Willy Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo. De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979) Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986) De koraalb(..)

    Willy Vandersteen. "De Rode Ridder. A lot with various titles, including The Snake God, first edition April 1991 and signed by Karel Biddeloo. Ed. Standaard Uitgeverij.
    Estimate: € 40 / 60
  • #477
    Mia Moreaux
    Period: °1950

    “Floating on the echoes of a silent longing.” Mixed media on canvas (and frame). With Nepali text. Signed.
    Dim. 134 x 73 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #688

    Een rood groene en zwarte vaas. Jaren 60/70.

    A red green and black vase. 1960s/70s.
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #130

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een turkoois cabochon.

    An 18 karat yellow gold ring set with a turquoise cabochon.
    Dim. 7,20 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #467

    Een lot van zeven spekstenen amuletten.

    A lot of seven soapstone amulets.
    Dim. +- 7 x 7 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #145
    Achiel Van Sassenbroeck
    Period: 1886-1979

    “Karren in de Kempen.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Carriages in the Kempen." Oil on panel. Signed.
    Dim. 35 x 45 cm
    Estimate: € 550 / 650

Veiling van 26 & 27 September 2023

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00