#396Indo-HamadanEen handgeknoopte Indische wollen loper.
#671HamadanEen Oosterse handgeknoopte loper van wol.
#206Een Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 deuren en 2 laden .
#651Karel BiddelooWilly Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
#78Royal Dux BohemiaEen vide poche en vaas in aardewerk, met dame met leliekrans. Onderaan gemerkt met de roze driehoek en genummerd 608.
A vide poche and vase in pottery, featuring a lady with a wreath of lilies. Marked at the bottom with a pink triangle and numbered 608.No longer availableDim. h 22 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#631Een lot van 6 biscuit wijwatervaten met verschillende uitwerkingen. Meeste gemerkt en genummerd achteraan.
#383Een art deco vaas van Booms glas met vergulde randen en takken.
An art deco vase by Booms glass with gilded edges and branches.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#668PaesaDrie porseleinen beeldjes, waarvan twee een paar vormen.
Three porcelain figurines, two of which form a pair.No longer availableDim. H: 22-26 cmEstimate: € 40 / 60