#270Een parelsnoer met geelgouden slot 18ct.
#310Een map met oude munten waarvan een 100 tal van zilver en van brons, van verschillende landen. Waaronder enkele zeldzame exemplaren.
A collection of old coins, around 100 of which are made of silver and bronze, from various countries. Including some rare specimens.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#488Een Zuid-Amerikaanse terracotta kruik met decor van geometrische figuren.
A South American terracotta jug with decorative geometric patterns.No longer availableDim. h 35 cm, Ø 45 cmEstimate: € 35 / 45 -
#421Een Indonesische kris met een gesculpteerde schede en handvat.
#84Pierre VerbekePeriod: 1895 - 1962“Vissersboten”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Fishermen's Boats". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 33 x 43cmEstimate: € 100 / 150 -
#185Paul Permeke“Woonwagen bij valavond.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#334Achilles de Wolf“Winterlandschap”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
#433Een set van 2 Chinese porseleinen beelden, een lachende dame en een oude wijze man.
#451Een Chinees porseleinen lachende boeddha, gemerkt onderaan.
#218Een accordeon met opschrift ‘Les Trois Freres Deveydt, Bruxelles.
#467Een lot van zeven spekstenen amuletten.
A lot of seven soapstone amulets.No longer availableDim. +- 7 x 7 cmEstimate: € 40 / 45